Login lub e-mail Hasło   

RQ-170

UWAGA !!! To bardzo ważne. - W Teheranie publicznie pokazano kopię drona RQ-170.
Wyświetlenia: 3.178 Zamieszczono 29/05/2014

..

Najważniejszym wydarzeniem maja 2014 było …

.................  pokazanie w Teheranie kopii drona RQ-170.

 Nie było w polskich mediach? - Prawie nie było.

 Dron RQ-170 zwany także Ptakiem z Kandaharu został przechwycony przez irańską cyberarmię 3 lata temu.

Najpierw Amerykanie szli w zaparte, że żadnego drona nie było. Potem kłamali, że uległ awarii, której skutkiem była katastrofa.

… ale. Ludzie Ahmedineżada wystawili drona na widok publiczny.  - Był w idealnym stanie.

 „Niewidzialny” Ptak z Kandaharu leciał, żeby zbombardować wystawione przez inspektorów z MAEA irańskie instalacje atomowe.

Tych samych obsypanych dolarami inspektorów z MAEA, którzy robili kontrolę w Iranie. To znaczy, badali, kto jest w Iranie genialnym fizykiem.

Za wystawienie genialnych fizyków do zamordowania przez MOSSAD dostali pokojowego Nobla.

 Irańscy inżynierowie rozebrali Ptaka z Kandaharu zwanego teraz dla zmylenia opinii publicznej - RQ-170, niby nic ważnego, jeden z wielu rodzajów dronów.

I spotkała ich bardzo miła niespodzianka.

Dron wykonany był w znacznym stopniu z ziem rzadkich, czyli lantanowców. Metali występujących na Ziemi w bardzo małych ilościach i w bardzo małej ilości miejsc.

 Lantanowce użyte do produkcji RQ-170 wydobywane są jedynie w Chinach. Wkrótce Chińczycy ogłosili embargo na sprzedaż surowców do produkcji dronów tego rodzaju, a Irańczycy ogłosili, że teraz to oni będą produkowali drony najnowszej generacji typu RQ-170. Amerykanie natomiast będą zmuszeni do zaprzestania tej produkcji.

 Obama pojechał do Chin i tam zapodał, że chińskie embargo powoduje utratę miejsc pracy w USA, na co cała Azja zareagowała gromkim wybuchem śmiechu.

 

I oto ciało zamieszkało między nami. - W Teheranie publicznie pokazano kopię drona RQ-170.

 

 

PS. Zanim zaczniecie komentować sprawdźcie prawdziwość podanych przeze mnie danych. Sam fakt, że w polskich mediach o tym tak mało pisze się i mówi, jest bardzo symptomatyczny. Drony RQ-170 mogą skutecznie zaatakować Izrael i Stany Zjednoczone, a w pierwszej kolejności spowodować wyparowanie amerykańskich lotniskowców.

  

Przeczytaj >>> Technika nowej wojny

 

Adam Jezierski

...

Podobne artykuły


8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1597
7
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1820
25
komentarze: 106 | wyświetlenia: 2490
47
komentarze: 32 | wyświetlenia: 148037
33
komentarze: 12 | wyświetlenia: 26642
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 6374
29
komentarze: 22 | wyświetlenia: 50498
28
komentarze: 37 | wyświetlenia: 62309
24
komentarze: 5 | wyświetlenia: 20369
24
komentarze: 12 | wyświetlenia: 5493
23
komentarze: 15 | wyświetlenia: 4076
21
komentarze: 2 | wyświetlenia: 3869
20
komentarze: 5 | wyświetlenia: 55276
 
Autor
ArtykułNo cóż, starotestamentowa zasada "oko za oko, ząb za ząb" sprawdza się w każdym wieku. Co wyczyniasz do ciebie wraca...

Panie Adamie, każde mocarstwo ma wiele na "sumieniu" i nie to mnie zadziwia. Zadziwia mnie to, że Iran będzie teraz produkował coś do czego nie ma zaplecza. Elektronika użyta w amerykańskim dronie jest tak specyficzna, że chyba nie jest możliwe jej skopiowanie? Zastąpienie zamiennikami może spowodować, że nie będzie możliwe wykorzystanie w takim zakresie jak RQ-170. Dlaczego produkcja w Iranie ma spowodować zaprzestanie w USA? (czyżby amerykanie woleli kupować w Iranie )

@Krzysztof Mrozowski:
1) Jeżeli nie będą mieli surowców z powodu embarga, to mogą sobie (...), a Iran nie jest objęty chyińskim embargiem i będzie mógł robić dla siebie. Wrogom nie będzie sprzedawać.
2) Amerykańskie oprogramowanie było fatalne i dlatego dron został shakowany i przygruchany na irańskie lotnisko... Ten skopiowany irański model już dziś ma bez porównania lepsze oprogram ...  wyświetl więcej

@Adam Jezierski: No to jestem pod wrażeniem, nie znałem tej sprawy.

@_serpico_:
Żeby zdać maturę w Iranie trzeba znać poezję Mickiewicza, Szymborskiej i Miłosza. Konieczność skomentowania polskiej literatury może być tematem na maturze.
Różnic na niekorzyść polskiego wykształcenia jest znacznie więcej. W zakresie przedmiotów humanistycznych i ścisłych. W Iranie postawiono na wykształcenie !!! Polskie media nic na ten temat nie publikują.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska