Login lub e-mail Hasło   

Horoskop runiczny(skrócony)

Każdy zna horoskop zodiakalny i dla nikogo nie jest tajemnicą jaki jest znak zodiaku gdy znamy datę urodzenia. Ja jednak chce przybliżyć inny horoskop a mianowicie oparty na run...
Wyświetlenia: 2.437 Zamieszczono 12/06/2014

Każdy zna horoskop zodiakalny i dla nikogo nie jest tajemnicą jaki jest znak zodiaku gdy znamy datę urodzenia. Ja jednak chce przybliżyć inny horoskop a mianowicie oparty na runach co jest nie ukrywam moją domeną!
Opisy będą bardzo pobieżne ale takie konstruktywne!
Od 18 grudnia do 5 stycznia patronuje runa ISSAZ. W ty okresie urodzeniowym mamy ludzi nieco oschłych i z dystansem do otoczenia, liczą w zasadzie tylko na siebie.
Od 6 stycznia do 19 stycznia runa Algiz, osoby urodzone w tym okresie maja wszelkie predyspozycje do własnej działalnosci jak tez osiagania wysokich stanowisk na zwykłych etatach.
Od 20 stycznia do 3 luty runa TIWAZ a to oznacza ludzi wrażliwych na krzywdę, chętnie pomagających innym oraz głodnych wiedzy.
Od 4 luty do 18 luty runa BERKANO, w tym okresie rodzą sie ludzie rodzinni oraz lubiący romanse,niestety są duże sprzeczności w ich charakterze .
Od 19 luty do 5 marca runa LAGUZ, patronuje ona ludziom chłonnym podróży i bardzo intuicyjnym. Często wiele osób spod tej runy wiecznie szuka swojego miejsca na ziemi.
Od 6 marca do 21 marca runa INGWAZ, w tej runie sa ludzie w zasadzie chwiejni i często czekający na przysłowiową  mannę z nieba, jest duzo duchownych.
Od 22 marca do 5 kwietnia runa DURISAZ, ludzie w tym okresie urodzeni są bardzo odporni na przeciwności Losu, silni i idący pod prąd, często chowający latami urazy.
Od 6 kwietnia do 20 kwietnia runa RAIDO a to oznacza wieczny ruch, głód wiedzy oraz wszystkiego co związane z nowościami. Ludzie w tej runie są zawsze rozbiegani i podatni na nowe.
Od 21 kwietnia do 5 maja runa HAGAL, ludzie z dystansem, nieufni i zawsze szukający drugiego dna! trzeba dużo czasu aby zdobyć ich zaufanie.
Od 6 maja do 20 maja runa JERA, w tym okresie rodzą się ludzie zdystansowani i nie robiący niczego pochopnie, ich dewiza poczekać na bardziej sprzyjające okoliczności!
Od 21 maja 4 czerwca runa SOWELLO a to osobnicy pogodni, kochający życie i jego uroki oraz stawiający na trwałe relacje. Lubia podróże i zmiany.
Od 5 czerwca do 19 czerwca runa EHWAZ, ludzie lajtowi, bez zawziętości, jednak słabego charakteru i bardzo podatni na wpływy otoczenia oraz opinie innych.
Od 20 czerwca do 5 lipca runa ODALA, u tych przedstawicieli jest duży głód rodziny oraz matkowanie. Często też mężczyźni nie mogą odciąć pępowin.
Od 6 lipca do 20 lipca runa DAGAZ, jest to cecha ludzi wierzących w szczęście oraz przeznaczenie, dużo osób ładnie posługuje się piórem i ma w tym osiągnięcia.
Od 21 lipca do 4 sierpnia runa runa FEHU, w tym okresie rodzi się najwięcej ludzi interesu i mających szczęście w grach liczbowych oraz hazardzie. Wadą jest, ze kochają dobra materialne.
Od 5 sierpnia do 19 sierpnia runa ANSUZ, okres wysypu poetów i intelektualistów. Ludzie wzbudzający zaufanie oraz ładnie posługujący się słowem oraz pismem.
Od 5 sierpnia do 19msierpnia runa KENAZ, osoby bardzo często pozostające dziećmi do późnych lat. Lubiące też flirty i niezobowiązujące relacje.
Od 4 września do 23 września, w tym okresie rodzi się najwięcej przysłowiowych matek polek! Osoby z tego okresu bardzo pragną akceptacji drugiej strony.
Od 24 września do 4 października runa  WUNJO, ludzie pogodni i godni zaufania, można na nich liczyć,oraz w zasadzie mający dusze dziecka do późnej starości.
Od 5 października do 19 pazdziernika runa EIHWAZ, w tym okresie rodzi sie dużo ludzi sukcesu, oraz mających szczęście w finansach. Osoby te potrafią też być bardzo konsekwentne i wymagające.
Od 20 października do 3 listopada runa PETHRO, osoby ceniące dobra materialne oraz kochające życie bez zobowiązań. Duzo osób gra hazardowo z tego okresu.
Od 4 listopada do 18 listopada runa MANNAZ, osoby bardzo wrażliwe oraz skłonne do pomocy innym, można na nich liczyć i są bardzo lojalne w relacjach.
Od 19 listopda do 3 grudnia runa URUZ, ludzie kochający przyrodę oraz zwierzęta. Dużo jest osób związanych z medycyna z tego okresu. Osoby te cenią sobie niezależność i własną posiadłość.
Od 4 grudnia do 17 grudnia runa NAUTIZ, ludzie z tendencja do depresji oraz ze słabą psychiką. Często wykorzystywani też przez silniejsze wibracje.

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1600
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 917
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1184
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 766
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 462
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1035
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 767
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 586
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 735
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 724
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 508
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 997
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1125
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  liwa,  12/06/2014

niestety, nic się nie zgadza w porównaniu do charakteru i sposobu życia osób, ktore znam.. do mnie też nie pasuje..

  Mimi1969,  12/06/2014

A ja sprawdziłam 10 najbliższych mi osób i zgadza się w 95 %.Poproszę w następnym artykule o "nieskrócony" .

  Paweł Malec  (www),  12/06/2014

:)) Pozdrawiam.

  *Karo*  (www),  13/06/2014

@Paweł Malec: ja również:)

Można i tak ale: "mędrcy sami sobie przestawiają gwiazdy". Nie musimy być podczas rozwoju niewolnikami jakichkolwiek znaków zodiaku. BuziaczkiDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska