Login lub e-mail Hasło   

Jak Odzyskać Dziewczynę - 9 Błędów po rozstaniu

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://odzyskacbyla.pl
Wielu mężczyzn po rozstaniu popełnia rażące błędy. Zobacz, czego nie powinieneś robić po jej odejściu, abyś miał szanse na powrót.
Wyświetlenia: 32.439 Zamieszczono 21/06/2014

Błąd nr 1: Stalking, czyli dręczenie.

Zasypywanie smsami, wydzwanianie, czy inne sposoby na dręczenie (tak DRĘCZENIE!) kobiety. Pomijam fakt, że na to jest odpowiedni paragraf i być może obiło Ci się o uszy, że nazywa się to STALKINGIEM, ale w ten sposób pokazujesz jej tylko swoją desperację…a to właśnie ona…tak ta przeklęta desperacja sprawia, iż utwierdzasz tylko w przekonaniu swoją byłą, że podjęła właściwą decyzję. Wiem jak niesamowicie swędzą Cię kciuki by napisać do niej choć jeszcze jednego smska, ale uświadom sobie, że każdy kolejny sms, choćby nie wiem jak wzruszający oddala Cię od niej. Stalkingiem nazwałbym także śledzenie, czy notoryczne przeglądanie jej profilu na Facebooku. Daj jej trochę czasu by zatęskniła za Tobą. A także sobie na oderwanie myśli od niej i nie terroryzowanie własnej podświadomości informacjami o jej nowym facecie, czy o tym jak spędza wolny czas. Wierz mi, że tylko sobie w ten sposób dostarczysz bólu. No niestety, męczennicy nie wyrywali najlepszych kobiet w mieście.

 

Błąd nr 2: Obdarowywanie prezencikami.

Prezenciki, kwiatuszki, biżuteria i inne pomysły na przekupienie Twojej Ex, żeby do Ciebie wróciła. Świadomie używam tutaj słowa „przekupienie”, bo właśnie tak to odbierają kobiety. Podam Ci przykład kobiety, z którą spędzałem miły wieczór w jej mieszkaniu. Jej były facet w tym czasie podrzucił jej drogi pierścionek pod drzwi, zadzwonił dzwonkiem i zniknął. Możliwe, że jeszcze do dziś zaklasyfikowałbyś takie zachowanie do szalenie romantycznych, lecz nie wiesz jak bardzo się mylisz. Posłużę się słowami tej kobiety: „Ładny pierścionek. Ponoszę go z tydzień, a potem mu odeśle. Kretyn ciągle mi coś przysyła i myśli, że mnie w ten sposób przekupi bym do niego wróciła”. Koniec i kropka. Od siebie nic więcej nie muszę dodawać.

 

Błąd nr 3:  Logiczne przekonywanie.

Jeśli jeszcze o tym nie wiesz, to zrozum, że kobiety są istotami emocjonalnymi, a nie logicznymi. Choćbyś nie wiem jak kosmicznie inteligentne argumenty jej podawał, to i tak nie zmienisz jej decyzji, bo ona każdy Twój genialny argument odbije słowami: „Ja już nie czuję tego co kiedyś”. Co oczywiście nie znaczy, że nie da się tego zmienić…ale nie logiką. Zmień emocje, a decyzja zmieni się sama…

 

Błąd nr 4: Osoby trzecie.

Czy to jej znajomi, rodzina, czy Twoi znajomi, nikt, ale to nikt nie sprawi, że ona na nowo coś do Ciebie poczuje. To, że będziesz mieszał osoby trzecie w wasze problemy spowoduje jedynie w niej mechanizm obronny i uzna, że jesteś żałosny próbując je wciągać w to co się dzieję między Wami.

 

Błąd nr 5: Branie na litość.

Nie ma dla kobiety bardziej odrażającej postawy jak płaczący facet. Po prostu nie oszukasz jej podświadomości. Masz być mężczyzną, a nie dzieckiem. I jeśli już musisz się wypłakać to zrób to w toalecie, albo pod kołdrą w domu, a nie u niej na kolanach. Owszem w ten sposób sprawisz, że będzie jej żal Ciebie, ale równocześnie odepchniesz ją od siebie. Bezzębna, kulawa żebraczka z dwójką dzieci też wzbudza litość, ale raczej nie rozpala miłości… Acha, grożenie jej swoim samobójstwem też nie jest sexy.

 

Błąd nr 6: Atak na jej nowego faceta.

Wiem, że masz ochotę rozszarpać jej „nową miłość”, ale w ten sposób jedynie dasz jej jasno do zrozumienia, że ten ów facet jest na tyle wartościowy, że warto się nim zajmować. Pewnie ma sporo za uszami, ale widać dał jej coś czego zabrakło u Was w związku, choćby nawet to coś miało się nazywać „świeżością”. Nie masz go kochać, ani nienawidzić. Po prostu jest on przeszkodą, której trzeba się będzie pozbyć, ale pozwól, że zrobimy to w inteligentny sposób. Inteligentny, czyli taki, w którym to ona zostawia go dla Ciebie, a nie Ty wymuszasz na nim, żeby się od niej odczepił. Takim zachowaniem jedynie sprawisz, że ona jeszcze bardziej będzie go pragnęła, bo zacznie czuć, że go traci…a na kim wyładuje swoją frustrację? Tak, właśnie na Tobie, bo to przez Ciebie tamten odszedł. Więc w najlepszym przypadku uzyskasz efekt, że nie będzie z żadnym z Was. Ale na pewno już nie będzie też z Tobą. Miej to na uwadze.

 

Błąd nr 7: Przepraszanie i błaganie o kolejną szansę. 

Skończ z tym natychmiast! Przepraszając tylko utwierdzasz ją w decyzji, że postąpiła właściwie. Może powie Ci „wybaczam”, ale zaraz potem doda „ale mojej decyzji nic już nie zmieni, bo co się stało to się nie odstanie”. Ona uzna Twoje przepraszanie za akt słabości i desperacji. Prawdziwy facet nie przeprasza, prawdziwy facet nie popełnia na nowo tych samych błędów. Mogę Ci zagwarantować, że nie słyszałem jeszcze o przypadku (a trochę już w życiu słyszałem), żeby kobieta wróciła do faceta po tym jak ten ją oto wybłagał na kolanach. Po prostu to jest ŻAŁOSNE! Ona wtedy tylko traci resztki szacunku jakie jeszcze do Ciebie ma.

 

Błąd nr 8:  Okazywanie zazdrości.

Zazdrość w większości przypadków jest niszczycielem związku. Jeśli ona naprawdę Cię zdradza, to rzuć ja, ale jeśli tylko wydaje Ci się, że ona Cię zdradza to znaczy, że sam niszczysz sobie związek powodując kwaśne sytuacje. W efekcie możesz doprowadzić do tego, że insynuując kobiecie zdradę, która jej nie dokonała spowodujesz, że ona tak będzie miała dość Twoich humorów, że rzeczywiście Cię zdradzi. Przynajmniej będziesz miał podstawy do obwiniania jej, jak i tak to już robisz. Jej nowego faceta toleruj, ale najlepiej unikaj w ogóle rozmów na jego temat. Rób swoje, tak jakby on nie istniał. W ten sposób dasz jej do zrozumienia, że masz większą wartość niż on.

 

Błąd nr 9: Wszelkie próby przypodobania się jej.

Zasada jest prosta: Jeśli ona okazuje Ci brak zainteresowania Twoją osobą, to Ty nie możesz jej za to nagradzać. Wszelkie formy podlizywania się jej, usługiwania, czy inne dziwne pomysły, które Ci przyjdą do głowy są złe. Ona musi poczuć, że Cię straciła, a nie pozwolisz jej tego poczuć wymyślając coraz to nowsze sposoby na zrobienie jej dobrze.

 

Emocje nie są łatwą rzeczą do ujarzmienia, ale odzyskiwanie swojej ex jest bitwą na siłę charakterów. Jeśli okażesz słabość, to przegrasz, dlatego ważne, żebyś za każdym razem gdy wpadniesz na pomysł by jednak wyskrobać tego smsa, nie słuchając jakiegoś gościa z książki, miał w pamięci, że właśnie się oddalasz od tej z którą mogłeś byś, gdyby nie ten sms…Desperacja niszczy!

 

PODSUMOWANIE: Jeśli masz problem z silną wolą to po prostu wyłącz telefon i trzymaj się z dala od komputera. Ważne jest żebyś tą „pustkę” zapełnił czymś, ale równie ważne to to żeby to nie było picie, spanie, czy masturbacja. Najlepiej jakbyś zaczął uprawiać jakiś sport oraz częściej spotykał się ze znajomymi (ale nie tymi od picia i narzekania). Więcej na ten temat dowiesz się z systemu:

http://odzyskacbyla.pl/

Podobne artykuły


43
komentarze: 18 | wyświetlenia: 36063
41
komentarze: 19 | wyświetlenia: 136557
32
komentarze: 68 | wyświetlenia: 12327
31
komentarze: 69 | wyświetlenia: 8812
26
komentarze: 8 | wyświetlenia: 10084
24
komentarze: 10 | wyświetlenia: 5546
22
komentarze: 2 | wyświetlenia: 15825
22
komentarze: 6 | wyświetlenia: 91809
25
komentarze: 101 | wyświetlenia: 3108
23
komentarze: 17 | wyświetlenia: 30491
21
komentarze: 27 | wyświetlenia: 3440
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  oculus,  21/06/2014

Jak już odeszła, to chyba miała powód i nie ma sensu walczyć o nią i się ośmieszać. Tak więc ten art nie jest dla prawdziwych mężczyzn a tylko dla chłopców.

W moim przypadku przezywałam traumę, bo uwierzyłam w jego uczucia, a on cały czas powtarzał że mnie kocha i jestem dla niego najwazniejsza. Oczywiście mieliśmy pewne problemy jak w każdym związku, ale za każdym razem szybko z nich wychodziliśmy. Ale w końcu gdy już planowaliśmy slub on odszedł. Czułam jedną wielką pustkę. Przez pierwsze dni nie wstawałam z łóżka. W Internecie trafiłam na stronę ...  wyświetl więcej

  liwa,  03/01/2016

@olka327: wstyd reklamować takie głupoty.. kto mądry da się naciągnąć na takie bzdury..Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska