Login lub e-mail Hasło   

Ukraina

... Dynamicznie zmieniającą się sytuację na Ukrainie śledzi większość Polaków. - Widzimy, że rozpoczyna się wojna. Zadam Pytanie: - Czyja to wina? Czy Putin zaplanował...
Wyświetlenia: 2.563 Zamieszczono 06/07/2014

...

Dynamicznie zmieniającą się sytuację na Ukrainie śledzi większość Polaków. - Widzimy, że rozpoczyna się wojna.

 

Zadam Pytanie: - Czyja to wina?

Czy Putin zaplanował i zrealizował swój plan? Jeśli tak, to co robili Polacy? Co robiło polskie MSZ? Co robili inni polscy politycy? Dlaczego są takimi ziobrami jak zero?

 A może to był polski plan? - Tylu polskich polityków jeździło na Ukrainę. A. Kwaśniewski najwięcej, ale inni Kowale, posłowie, ministrowie i ministry również.

 Kto tego chciał? Komu zależało na wybuchu wojny domowej na Ukrainie?

 Pod koniec lat 90-tych doszedłem do wniosku, że podział Ukrainy jest koniecznością, która wcześniej lub później ciałem się stanie.

 Nie dlatego, że ja tak chciałem. Taka była wola zdecydowanej większości mieszkańców zarówno wschodniej, jak i zachodniej Ukrainy. Bardzo łatwo było poznać prawdę nie ruszając się na krok z mojego Antykwariatu. Można było wyczytać w makulaturze dostarczanej przez klientów. Można było sprawdzić te informacje rozmawiając z obywatelami Ukrainy różnych narodowości poszukującymi interesujących ich publikacji i dokumentów.

 Szczujnie ogłosiły, że to nie dziesiątki milionów ludzi chce podziału Ukrainy, tylko Putin, którego nazwały Putlerem. To była przygrywka do próby wywołania wojny domowej na Ukrainie.

 

 

Duże zasługi, jeśli chodzi o szczucie na Ukrainie miała A. Applebaum. Doświadczona w szczuciu na Bliskim Wschodzie. Red. Lichnerowicz również prezentuje klasę Pulitzera. Szczuje może nawet lepiej od Applebaum.

Minister Ławrow i W. Putin oskarżyli Sikorskiego o przywiezienie na kijowski Majdan wyszkolonych w Polsce morderców. Snajperów, którzy wykonali prowokację. Rozpoczęli strzelanie do wszystkich jak popadnie. Dokładnie według wzorów sprawdzonych w syryjskim Aleppo. Wzorów zgodnych z aktualnie obowiązującą amerykańską doktryną wojenną. Strzelanie do wszystkich ze szczególnym uwzględnieniem małych dzieci i kobiet w ciąży najlepiej prowokuje wojny domowe. To największe osiągnięcie amerykańskiej myśli wojskowej w ostatnich latach.

 Rosjanie zarzucili R. Sikorskiemu udział w akcji snajperów na Majdanie. To hańbiące każdego człowieka oskarżenie o ludobójczą zbrodnię spłynęło po agencie Sikorskim jak woda po kaczce. Jak kiedyś, po Millerze i Kwaśniewskim oskarżenie o stosowanie zbrodniczych tortur w Kiejkutach.

 

Po pijaku Sikorski odreagowywał u Sowy, gdzie został nagrany przez kelnerów … - Przeklinał s...synów ...

 Sikorski wie, że jest podżegaczem wojennym pracującym dla potrzebujących mięsa armatniego w Polsce i na Ukrainie bansksterów z Wall Street.

 Pożytek z afery taśmowej jest taki, że kapuś Sikorski ma przechlapane w Unii Europejskiej. Dowiedzieli się, co to za jeden.

 

 Na Korwina głosowali młodzi ludzie, którzy nie chcą być mięsem armatnim.

Dla młodych to najważniejsze.

Z polskich polityków, tylko Korwin nie szczuje przeciwko Rosjanom … Niektórzy nie wypowiadają się na ten temat, ale brak wyraźnego protestu przeciwko podżeganiu do wojny, należy traktować jako współudział.

 

 Przeczytaj też ...Jaka będzie Ukraina za lat 20

Adam Jezierski

 

...

Podobne artykuły


20
komentarze: 12 | wyświetlenia: 10045
22
komentarze: 58 | wyświetlenia: 1700
26
komentarze: 23 | wyświetlenia: 3726
19
komentarze: 25 | wyświetlenia: 2224
18
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1909
38
komentarze: 41 | wyświetlenia: 3637
26
komentarze: 10 | wyświetlenia: 11689
16
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1998
11
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1528
6
komentarze: 0 | wyświetlenia: 782
28
komentarze: 9 | wyświetlenia: 2532
19
komentarze: 25 | wyświetlenia: 3094
 
Autor
ArtykułAdamie, długo już nie było wojny w naszym rejonie... dla banksterów i ekonomii za długo... Dziwisz się, że zastosowano takie a nie inne podejście do Ukrainy? Mnie ciekawią konsekwencje dla Polski z tego tytułu...

  ryh,  09/03/2015

"Minister Ławrow i W. Putin oskarżyli Sikorskiego o przywiezienie na kijowski Majdan wyszkolonych w Polsce morderców. "
---------------
Jeżeli przedstawiasz takie autorytety na poparcie swoich tez to nie dajesz mi wyboru.

@ryh:
Jaki miałeś wybór? Co mogłeś wybrać?

  ryh,  09/03/2015

@Adam Jezierski: Mogłem potraktować Twój artykuł jako osobisty punkt widzenia, a nie jak propagandowe wypociny.

@ryh:
Jakie nieprawdziwe informacje zauważyłeś w tym artykule?

  ryh,  11/03/2015

@Adam Jezierski: Oczywiście jesteś w stanie udowodnić zaangażowanie R. Sikorskiego w "dostarczenie" snajperów na Majdan? Putin i Ławrow dali Ci słowo honoru że to prawda?

Adamie, polecam nie tylko Twojej uwadze interesujacy artykul znanego dziennikarza i publicysty Pana Cywinskiego.
Wnioski pozostawiam czytelnikom.

***
Cały ten „majdan”. Ślepe poparcie Polski dla całej ukraińskiej „opozycji” w jej nowej, brukowej rewolucji nie oznacza politycznej mądrości…
***
Najbardziej znaną twarzą ukraińskiej opozycji jest Witalij Kliczko. Ni

...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska