Login lub e-mail Hasło   

Top 10 Najbardziej bezużyteczne strony w internecie

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.dobogo.pl/bezuzyteczne-strony(...)netowe/
Jak się okazuje, w internecie istnieje całkiem spora grupa stron, które z założenia nie powinny pełnić żadnej funkcji - przed wami wyselekcjonowane TOP10.
Wyświetlenia: 611 Zamieszczono 07/07/2014

Dobogo.pl zaprasza na zestawienie stron, których znajomość nie zmieni zupełnie nic w waszym życiu. Bezużyteczne strony internetowe to w brew pozorom nie rzadkość. Przeglądając strony internetowe realizujemy pewne cele, od zdobycia informacji, kontaktu ze znajomymi czy zakupienia jakiegoś towaru. Jak się okazuje, w internecie istnieje całkiem spora grupa stron, które z założenia nie powinny pełnić żadnej funkcji. Oto przed wami TOP10 - najbardziej bezużyteczne strony internetowe w historii. Jeśli coś się zmieni - z pewnością nastąpią aktualizacje!

10. chickenonaraft.com

Bezużyteczne strony internetowe - chickenonaraft
Bezużyteczne strony internetowe - chickenonaraft.com

Naszą listę otwiera strona z kurczakiem na tratwie.Jeśli się zaczytasz i nagle zorientujesz się, że może minęło zbyt wiele czasu, strona zaoferuje ci licznik informujący, jak długo na niej przebywasz.PS. Bardzo ciężko będzie stworzyć unikalny opis do każdej ze stron - zwykle kilka linijek tekstu tworzy więcej treści niż opisywane dzieło. Ale postaramy się dla was! Oto nr. 10 - Najbardziej bezużyteczne strony internetowe!

9.sanger.dk

Bezużyteczne strony internetowe - Sanger
Bezużyteczne strony internetowe - sanger.dk

Pies ci ekran lizał... To nie słynne powiedzenie zamienione w genialny dowcip, lecz opis nr.9 w naszym rankingu. Wśród najbardziej bezsensownych stron internetowych znalazła się strona z mopsem liżącym ekran od środka. Z drugiej strony, ma to swój urok...

8.patience-is-a-virtue.com

Bezużyteczne strony internetowe - Patience-is-a-virtue
Bezużyteczne strony internetowe - patience-is-a-virtue.org

Jeśli też twierdzisz, że cierpliwość jest cnotą, wejdź i sprawdź, jak bardzo cnotliwą osobą jesteś. Mogę się założyć, że nawet nie wytrzymasz połowy czasu, jaki ma ci do zaoferowania jedna z najbardziej bezużytecznych stron na świecie.

7.cat-Bounce.com

Bezużyteczne strony internetowe - Cat-Bounce
Bezużyteczne strony internetowe - cat-Bounce.com

Równouprawnienie musi być, jako że psi gatunek miał swoje miejsce w zestawieniu, nie może zabraknąć króla internetu - kota. Dodajcie do siebie kilka ujęć tego samego futrzaka i prymitywną animację - voila! Właśnie stworzyliście stronę Cat-bounce.cat-bounce.com. Chwila, też mieliście kiedyś taki pomysł?

6.eelslap.com

Bezużyteczne strony internetowe - eelslap.com
Bezużyteczne strony internetowe - eelslap.com

Myślicie, że internet to tylko koty i psy? Otóż w internecie czają się również węgorze! Jeśli i ty kiedyś marzyłeś, aby być węgorzem kierowanym niewidzialną ręką rynku uderzającym swoim ciałem za jej pośrednictwem nieogolonego faceta, to dobrze trafiłeś. Eelslap daje ci taką możliwość zajmując 6 miejsce na liście TOP10 - najbardziej bezużyteczne strony internetowe.

5.imaninja.com

Bezużyteczne strony internetowe - imaninja.com
Bezużyteczne strony internetowe - imaninja.com

Strona stanowiąca niepodważalny dowód na to, że ninja istnieją i jeśli tylko zechcą - są niezauważeni. Imaninja to jedna z najbardziej bezużytecznych stron i jest bardzo blisko podium!

4.omfgdogs.com

Bezużyteczne strony internetowe - omfgdogs.com
Bezużyteczne strony internetowe - omfgdogs.com

Jeśli do tej pory nie dostałeś ataku epilepsji i masz ochotę na strony internetowe, które w szczególny sposób manifestują swoją bezsensowność, zapraszam na omfgdogs.com. Tak, znowu psy - tym razem w trochę innej oprawie. Zasłużone - bezużyteczne miejsce czwarte.

3.pointerpointer.com

Bezużyteczne strony internetowe - pointerpointer.com
Bezużyteczne strony internetowe - pointerpointer.com

Lubisz być w centrum uwagi? Jak ludzie wskazują ciebie palcami i mówią "wow, ten koleś/ta laska jest morowa/morowy?". To znaczy, że masz już trochę lat i pora przestać się ubierać jak młodzież. W każdym innym przypadku swoje ciche marzenia o popularności możesz realizować na pointerpointer.com, gdzie różni ludzie będą wskazywać palcem na twój kursor. Wspaniałe prawda? Nie.

2.nyan.cat

Bezużyteczne strony internetowe - Nyan.cat
Bezużyteczne strony internetowe - Nyan.cat

Sławny nyan cat we własnej kociej osobie. Już dziś możesz pobić rekord w czasie oglądania nyan cata. Brzmi świetnie i tak też się prezentuje, jeden z liderów w rankingu - bezużyteczne strony internetowe. Zgadzacie się? Jeśli nie, idźcie pobić rekord w nyan cat.

1.ismycomputeron

Bezużyteczne strony internetowe - ismycomputeron.com
Bezużyteczne strony internetowe - iscomputeron.com

Lider rankingu. Dzięki tej stronie sprawdzisz, czy masz włączony komputer. Zwycięzca - tadam - Koniec zestawienia...Koniec szybki jak cięcie kataną przez wprawnego ninja o aparycji mopsa. Bezużyteczne strony internetowe istnieją i mają się bardzo dobrze - jeśli masz swoje sugestie (oprócz Dobogo.pl), pisz śmiało!

Top 10 Najbardziej bezużyteczne strony internetowe!

Jeśli chcesz kopiować artykuł - śmiało, umieść tylko link do źródła! 

Podobne artykuły


50
komentarze: 27 | wyświetlenia: 63428
33
komentarze: 51 | wyświetlenia: 5097
25
komentarze: 53 | wyświetlenia: 23051
24
komentarze: 4 | wyświetlenia: 15092
24
komentarze: 22 | wyświetlenia: 20178
23
komentarze: 20 | wyświetlenia: 2740
20
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2328
20
komentarze: 9 | wyświetlenia: 2180
19
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1803
19
komentarze: 3 | wyświetlenia: 6210
19
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1367
18
komentarze: 11 | wyświetlenia: 9249
17
komentarze: 3 | wyświetlenia: 24286
17
komentarze: 16 | wyświetlenia: 19090
17
komentarze: 4 | wyświetlenia: 13921
 
Autor
Artykuł  phak,  07/07/2014

Dodał bym jeszcze jedną facebook.com Po co to komuś potrzebne?

  Maja Kot  (www),  08/07/2014

Nie znałam wcześniej żadnej z prezentowanych w rankingu stron, ale jak zobaczyłam co można na nich znaleźć, to właściwie się z tego faktu cieszę - po co tracić na nie czas :)

  dobogo  (www),  08/07/2014

Dokładnie, ale czasami można przejrzeć strony, jeśli wiesz - że nie znajdziesz na nic nic przydatnego dla czystej rozrywki. Gorzej - jak jest na odwrót i nie znajdziesz nic ciekawego gdy tego oczekujesz.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska