Login lub e-mail Hasło   

Miłość jak M

Czy kobieta może kochać równocześnie męża i kochanka?
Wyświetlenia: 1.240 Zamieszczono 10/07/2014

...

Czy internet spowoduje rewolucję w zakresie wierności małżeńskiej?

Przypadek prawdziwej miłości do dwóch mężczyzn jest tak oczywisty, że dziwne jest, dlaczego tak mało o tym w serialach telewizyjnych. Dwóch równocześnie, ponieważ ich role są odmienne. Jeden kochany mężczyzna, zwany najczęściej mężem, jest od dostarczania kasy na podstawowe potrzeby kobiety. Mieszkanie, wyżywienie, kosmetyki, fryzjera, kosmetyczkę oraz na koszta związane z utrzymaniem i wychowaniem dzieci. Drugi, zwany przeważnie kochankiem, przeznaczony jest na zaspokajanie luksusowych potrzeb kobiety.

 

Mąż najczęściej jest szczęśliwy, ze względu na to, że nie jest poinformowany o istnieniu kochanka. Natomiast kochanek z zasady cierpi, wiedząc o istnieniu męża. Są też tacy, którym pozycja kochanka bardzo odpowiada i towarzystwem męża nie przejmują się wcale. Kobieta kochająca dwóch mężczyzn jednocześnie jest podstawą ładu i porządku w narodzie. Sytuacja jest stabilna i korzystna społecznie, ponieważ potrzeby kobiety są w pełni zaspokojone przez męża i kochanka.

Niestety! Do czasu.

Dopóki jakaś wredna kanalia nie doniesie mężowi o istnieniu kochanka. W takiej sytuacji mąż, całkowicie zaskoczony, może w pierwszym odruchu porzucić kobietę, zdając ją na łaskę i niełaskę losu, a kochanek zmuszony może zostać do zajęcia pozycji męża.
Dalszą koleją losu jest oczywista oczywistość: Kochanek nie sprawdza się w roli dostarczyciela kasy na podstawowe potrzeby kobiety . Powoduje to rozliczne problemy wieku dojrzałego.
Czasami mąż zostaje uświadomiony w tym, że kobieta ma prawo do miłości do dwóch mężczyzn i wraca do żony, z którą połączył go nierozerwalny sakrament małżeństwa. Wtedy, cała sytuacja wraca do społecznie aprobowanej normy. Niestety! Nie każdy serial telewizyjny kończy się happy-endem.

 

Po co o tym piszę?

Nowe technologie

Świat robi postęp! Mamy XXI wiek. Możliwości elektronicznej inwigilacji kobiety rosną z roku na rok. Coraz więcej mężów jest zdolnymi hakerami. Społeczeństwo się bogaci i coraz więcej mężów stać na zatrudnienie firmy hakerskiej, która namierzy kochanka żony. Także takiego, którego żona dopiero poszukuje w internecie, albo kocha się z nim w świecie wirtualnym. Ukrycie kochanka przez kobietę staje się coraz bardziej niemożliwe!

Kto wie?
Może to właśnie jest przyczyną rozkwitu dzisiejszego ruchu feministycznego?

Może kobiety kochające dwóch lub więcej mężczyzn równocześnie, szukają sposobu na stworzenie nowego ładu społecznego?

A co Wy, Drodzy Czytelnicy i Drogie Czytelniczki sądzicie w tym temacie?

  .

dr Cat Mrucuss

...

Podobne artykuły


18
komentarze: 29 | wyświetlenia: 17192
37
komentarze: 18 | wyświetlenia: 10318
22
komentarze: 16 | wyświetlenia: 7788
33
komentarze: 69 | wyświetlenia: 10838
32
komentarze: 98 | wyświetlenia: 10123
21
komentarze: 27 | wyświetlenia: 15936
42
komentarze: 17 | wyświetlenia: 6700
40
komentarze: 12 | wyświetlenia: 59190
37
komentarze: 61 | wyświetlenia: 13225
20
komentarze: 3 | wyświetlenia: 10055
33
komentarze: 47 | wyświetlenia: 15065
32
komentarze: 68 | wyświetlenia: 12338
 
Autor
Artykuł  Maja Kot  (www),  10/07/2014

Ja tam mam wrażenie, że i w serialach i w książkach akurat ten motyw jest bardzo często wykorzystywany. Na tyle, że zrobił się z tego schemat :) A w przypadku męża to brzmi raczej nie jak miłość do niego, tylko do jego pieniędzy.

@Maja Kot: Maju, umiejętność łowcy zawsze wzbudza w kobiecie uczucia - taki mąż, umiejący zadbać o swoja rodzinę, w naszej dobie - zarobkowaniem pieniędzy, zawsze będzie obiektem uczuć. Niekoniecznie jednak łowcze umiejętności idą w parze z czułością duchową... A tej kobieta poszukuje najbardziej...

No dobra, Adamie. Tylko dlatego, że mój ulubieniec Dr Cat Mrucuss pyta o opinię, dorzucę tu kilka uwag.
1) Na nowy ład społeczny nie ma co liczyć, musiałby nastąpić kataklizm przewracający do góry nogami obecnie narzucony system wartości.
2) Kobiety szukają prywatności, niestety świat męski, którego prywatność była dotychczas domeną, ulega feminizacji, plotkarstwu i dociekliwości kob ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska