Login lub e-mail Hasło   

TOP 10 Najtrudniejsze gry przeglądarkowe

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.dobogo.pl/najtrudniejsze-na-s(...)adarce/
Gry online to dzisiaj temat rzeka, istnieje wiele stron oferujących łatwa i przyjemną rozgrywkę. Jeśli lubisz bardziej wymagające tytuły, wypróbuj najtrudniejsze z nich!
Wyświetlenia: 458 Zamieszczono 10/07/2014

10.Poto i Cabenga

World Hardes Games - Poto Cabenga

Poto i Cabenga to gra którą należy omijać, jeśli wielozadaniowość przyprawia cię o frustrację. Z początku zapowiada się niewinnie i prosto, jednak z biegiem czasu ekran dzieli się na dwoje w układzie horyzontalnym i zaczynamy sterować dwoma postaciami.

link: Poto i Cabenga

9.Give Up

World Hardes Games -  Give Up

Sama nazwa nie motywuje do podjęcia wyzwania, ale kto nie ryzykuje szampana nie pije, albo jak to mawiał mój kolega - jak korki to tylko od szampana, jak mapa to tylko Automapa (reklama). W tej grze masz dwie opcje - uwaga uwaga!- grać lub poddać się. Jeśli uda ci się wygrać, w co wątpię - gratulacje! Pamiętaj jednak - zawsze możesz, jak to zwykle w życiu robisz - poddać się. Podejmujesz wyzwanie?

link: Give Up

8.Karoshi Suicide Salarymani

World Hardes Games - Karoshi Sucide Salaryman

Jeśli jesteś zdesperowany i masz zamiar targnąć się na swoje życie - odpuść - nie warto. Możesz zrobić to samo wielokrotnie z komputerowym avaterem, w grze - w której właśnie o to chodzi! Karoshi Suicide Salaryman to pracownik korporacyjny, który ma po prostu dość, pomóż mu zginać. Wbrew pozorom, nie jest to takie proste.

link: Karoshi Suicide Salaryman

7.Chase Ghoose 2

Goni cię potwór a ty starasz się uciec, brzmi jak koszmar, prawda? Tym razem masz szansę uciec, utrudnieniem może być fakt - że jesteś gęsią. Jeśli myślisz, że jesteś dobry, zrób coś - co jest niedopuszczalne jeśli masz depresję - porównaj się z innymi.

link: Chase Ghoose 2

6.Primitive Pattern

Jeśli myślisz, że grałeś w dziwną grę i ciężko będzie ci znaleźć większe dziwadło, spróbuj zagrać w Primitve Pattern. W grze twoim zadaniem będzie odgadnąć drugą - najbardziej popularną sekwencję wyboru pól przez graczy. Każda nowa gra wzbogaca bazę danych o nowy wzór. Jeśli komuś się uda - gratulacje!

link: Primitive Pattern

5.QWOP

Jedna z najbardziej znanych i najtrudniejszych gier na przeglądarki. Celem jest przebiegnięcie stu metrowego dystansu biegaczem o niezbyt skoordynowanych ruchach. W przeciwieństwie do innych gier, ta sprawia dużo frajdy nie ze względu na wynik, ale z powodu widoku zaserwowanego przez biegacza. Czasami wydaje mi się, że nasi piłkarze czerpią inspirację z płynnych ruchów olimpijczyka QWOP.

link: QWOP

4.I Wanna Be The Guy

Przez wielu uważana za najtrudniejszą grę na świecie, ale dla was to pewnie pestka. Przed wami przygody dzieciaka, który chce zostać Gościem, lepiej brzmi po angielsku -> The Kid tries to become The Guy. Jak można się spodziewać, droga nie będzie prosta - gracz będzie musiał pokonać szereg utrudnień - zapadnie, piły, ściany, kolce, strzałki, wrogowie itp. itd... Spróbuj sam!

link: I Wanna Be The Guy

3.Winnie The Pooh Home Run Derby

Jakie to słodkie, Kubuś Puchatek gra w baseball! Nie ma nic prostszego, prawda? G**** prawda, jeśli myślisz że masz dobry refleks - każdy kolejne level będzie okazją abyś stracił wiarę we własne siły. Kłopoty zaczynają się już od Prosiaczka. A to dopiero trzeci zawodnik. A więc, na kim ty polegniesz?

link: Winnie The Pooh Home Run Derby

2.World Hardest Game

World Hardest Game (Najtrudniejsza gra świata), jak sama nazwa wskazuje - oferuje epicko trudny poziom rozgrywki. Jej zadaniem jest w jak największym stopniu uprzykrzyć życie graczowi, zasiać w jego umyśle frustrację i poczucie bezsensu. O co tutaj chodzi? Musisz przeprowadzić czerwony kwadracik z punktu A do punktu B, ale jak to w życiu bywa - pojawiają się pewne przeszkody, często jest ich bardzo dużo... Gra zdecydowanie zapracowała na swoją nazwę, sama liczba filmów na YouTube z relacjami jej przejścia pokazuje - jak wiele osób nie dało sobie z nią rady. Link do gry poniżej:

link: World Hardest Game

1.World Hardest Game 2

Druga część serii z poprzedniego slajdu. Jeśli pierwsza część była dla ciebie do przejścia - spróbuj ponownie z częścią drugą. Jeśli masz swoje typy - pisz śmiało - kolejna część już wkrótce.

link: World Hardest Game 2

Więcej na DobogoPL:

Zabójcy kreatywności TOP5

Kryptozoologiczne stworzenia TOP10

Jeśli chcesz skopiować tekst - śmiało, tylko nie zmieniaj treści!

Podobne artykuły


73
komentarze: 38 | wyświetlenia: 180669
47
komentarze: 96 | wyświetlenia: 38105
38
komentarze: 11 | wyświetlenia: 73883
34
komentarze: 31 | wyświetlenia: 2639
31
komentarze: 29 | wyświetlenia: 2409
29
komentarze: 14 | wyświetlenia: 12906
28
komentarze: 25 | wyświetlenia: 2806
28
komentarze: 53 | wyświetlenia: 8698
28
komentarze: 26 | wyświetlenia: 1618
28
komentarze: 41 | wyświetlenia: 2102
27
komentarze: 19 | wyświetlenia: 3811
27
komentarze: 71 | wyświetlenia: 4416
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska