Login lub e-mail Hasło   

Czy prośba wysłuchana....

Jakiś czas temu prosiłam Boga o znak, czy na pewno... błądzę? Nie powiem Stwórca długo milczał, ale dziś w nocy miałam sen: śnił mi się poznany jakiś rok temu kolega, z k...
Wyświetlenia: 713 Zamieszczono 11/07/2014

Jakiś czas temu prosiłam Boga o znak, czy na pewno... błądzę?  Nie powiem Stwórca długo milczał, ale dziś w nocy miałam sen: śnił mi się poznany jakiś rok temu kolega, z którym do chwili obecnej utrzymuje kontakt. Nie było dla mnie tajemnicą poliszynela, ze ma żonę z długim stażem, gdyż od razu mi o tym powiedział.
Jednak jakby nie patrzeć rozmawiając ze sobą nikt z nas nie"skupiał" się na swoich połówkach, ale każdy miał świadomość, że druga strona naprawdę istnieje!
Dziś w nocy miałam sen: był kolega, który tylko był! i...była jego żona, blondynka, krótko ścięta, szeroka w biodrach, ubrana w kremową sukienkę, robiąca dziwne miny i gestykulująca. Kolega leżał na łóżku i tylko słuchał a główne skrzypce grała połowica(nawet nie wiem jak ma na imię). Jej twarz pokazywała mi się w solidnym zbliżeniu i mimo wieku jako bardzo atrakcyjna, jednak w zależności co mówiła jej atrakcyjność albo blakła albo ewaluowała.
W wpatrzonymi we mnie oczami mówiła o blaskach a raczej cieniach życia u boku jakby nie patrzeć sławnego męża. Zwierzyła mi się, ze zawsze była o niego zazdrosna i zawsze był ktoś w tle! W pewnym momencie popatrzyła się na mnie i rzekła; ty możesz być, ale twoja poprzedniczka tyle krwi mi napsuła i jej nie cierpiałam.
W tym śnie nie dane mi było się odzywać(zresztą przez większość życia słucham)ale mogłam obserwować, twarz kolegi pozostawała kamienna, jednak twarz żony była jak kameleon. Dopatrywałam się w niej rysów bardzo pięknej i znanej kobiety do pospolitej twarzy zniszczonej życiem i naznaczonej zębem czasu. Jej emocje brały górę nad wypowiedziami i wszystko odbijało się na jej twarzy. Mówiła, ze całe życie była w jego cieniu, że zawsze była zazdrosna i ...nigdy nie była jego pewna, oraz to, ze nigdy mu o tym nie mówiła bo...bała się, ze odejdzie!
Obudziłam się bardzo wcześnie i jak zwykle próbowałam poskładać to wszystko w logiczną całość. Wszystko było tak realne i rzeczywiste, że długo nie mogłam pozbierać myśli.
Po kilku chwilach przebłysk, no tak przecież prosiłam o jakiś znak..... Dopiero w południe, kiedy ogarnęłam to wszystko napisałam maila do kolegi z detalami owego snu(dodam nigdy nie widziałam jego żony i on mi jej nie pokazywał).
Opisałam wszystko jak widziałam dodając, że rysować z pamięci niestety nie potrafię, ale w oczach mam jej obraz. Kolega odezwał się praktycznie po kilku chwilach i był w takim szoku, że jak go znam to nigdy bym go o takie emocje nie podejrzewała.
Chyba on siebie również, bo mój kolega jest zdeklarowanym ateistą  i wierzy bardziej w robaki po śmierci a nie inne życie. Wiedział powierzchownie czym się zajmuję, ale domniemam brał to wszystko z przymrożeniem oka. Wierzył w to co dotknął i namacalne a tutaj raptem detale takie z jego życia o których przyjemniej mi nie wspominał.
Próbował się bronić.... a może kiedyś ci pokazywałem nasze zdjęcia... i za chwilę sam sobie odpowiadał, że...jednak nie! Wyraźnie sobie z tym nie radził, bo to była jak sam wspomniał recenzja z jego jakby tu rzec barwnego  życia. Na koniec dodał: chyba poddaję się, wszystko to mnie przerosło i odebrało mój dotychczasowy światopogląd.
U mnie niestety przywróciło wiarę, ze jednak Bóg mnie nie opuścił, a dalej pozwala by odczytywać ludzkie losy. Zarówno św.Józefowi jak i Maryi też wszystko zostało przekazane we śnie, może podpinam się niewłaściwie, ale ja nie mam na to wpływu a jeśli ma to pokrycie w rzeczywistości i nikt tego nie musi interpretować bo...to jest namacalne i realne to....Boże daj mi siłę i odwagę, aby nie zboczyć z drogi, którą...nie do końca sama obrałam

Podobne artykuły


13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1211
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 728
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 939
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1407
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1617
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1333
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1331
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1611
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 733
11
komentarze: 124 | wyświetlenia: 747
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1118
11
komentarze: 69 | wyświetlenia: 553
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 924
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Zadziwiający jest ten wszechmocny i miłosierny, tobie pomaga w tak trudnej sprawie a olewa gdy morduje się całe narody, gwałci dzieci czy uśmierca dzieci nawet w ośrodkach prowadzonych przez zakonnice. No cóż jednak twój los bardziej leży mu na sercu ;-)

  *Karo*  (www),  11/07/2014

@roszpunek: masz rację, ale nie ma na to wpływu, uwierz nie ja rozdaję karty:(

  Remter,  11/07/2014

Ciekawe doświadczenie. Potwierdza jedynie moje rozumowanie; iż skoro zadaję pytanie Niewidzialnemu, to prędzej czy później otrzymam na nie odpowiedź. Również niektóre odpowiedzi były w śnie ukazywane. Pozdrawiam;)

Intrygujące zdolności.
O swoich snach raczej tu nie wspomnę...:)

  *Karo*  (www),  11/07/2014

@Paweł Malec: nie powiem już Ci zazdroszczę;)

No cóż, nie ma tu nic dziwnego dla mnie, Karo. Jesteś jedną z wybranych osób z uruchomionymi częściami mózgu, które odpowiadają za tzw zdolności parapsychologiczne. Masz prowadzenie góry, pewnie i dostęp do innego wymiaru, twoim ziemskim zadaniem w tym wcieleniu jest niesienie pomocy innym... Sen jest miejscem, gdzie rozwiązania przychodzą do nas w sprawach, w których nie umiemy sobie poradzić na jawie.

  Maja Kot  (www),  14/07/2014

Właściwie to niesamowite.. Sama miewam jak ja to mawiam przeczucia, które czasami się sprawdzają, ale to akurat raczej nic szczególnego - każdy tak czasami ma :) Ale widzieć w snach to, czego w rzeczywistości się nie widziało... fascynujące (nie mogłam innego określenia jakoś znaleźć).Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska