Login lub e-mail Hasło   

Czy warto zaistnieć w internecie?

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://agencja71.pl
Niezależnie od tego, jaką działalność prowadzisz, nie możesz zamknąć się w swoim biurze i czekać na klientów. Aby rozwijać usługi firmy musisz znaleźć się tam gdzie oni.
Wyświetlenia: 856 Zamieszczono 14/07/2014

Niezależnie od tego, jaką działalność prowadzisz, nie możesz zamknąć się w swoim biurze i czekać aż klient sam do Ciebie przyjdzie. Aby rozwijać usługi swojej firmy musisz znaleźć odpowiednią agencję reklamową, która pomoże Ci zaistnieć. Na rynku obecnie odbywa się wyścig szczurów, konkurencja nie daje za wygraną mając co raz to lepsze pomysły i świetnie komunikuje się z klientem. Ty też możesz to zrobić, zacznij od zaprojektowania swojej strony www, znajdź odpowiednią agencję marketingową, oni pomogą Ci wypromować Twoje usługi. Począwszy od plakatów, pozycjonowania Twojej strony internetowej aż po własne promo reklamowe. Dzięki temu łatwiej nawiążesz kontakty, klienci zadowoleni z Twoich usług chętnie podzielą się swoją opinią na Facebooku lub wkleją link na autorskim blogu. Nie zapominajmy również o Real time marketing, który jest bardzo istotny, dzięki niemu odbiorca ma poczucie, że to on jest dla Ciebie w tym momencie najważniejszy, dzięki portalom społecznościowym firmy mają bezpośredni kontakt z klientami i są w stanie odpowiedzieć na każde nasze pytanie w ciągu kilku minut. RTM to również wykorzystywanie określonej sytuacji na korzyść naszej firmy, sposób na promowanie siebie w każdy możliwy sposób. Zaistnienie w internecie to głównie służenie klientom i zaspokajanie ich potrzeb.

Internet to dzisiaj najważniejsze i najbardziej wypływowe medium, osoba chcąca znaleźć jakiekolwiek informacje na temat wybranej firmy, po prostu wypisuje ją w wyszukiwarkę w nadziei ze znajdzie tam wszystko czego szukała. Na swojej stronie www koniecznie musisz zamieścić pięć istotnych informacji, mianowicie:

  1. Jakie są podstawowe informacje o firmie?
  2. Jakie są Wasze godziny pracy?
  3. Czym się zajmujecie?
  4. Jak można się z Wami skontaktować?
  5. Gdzie się mieścicie?

Zdarza się czasem, że zamieszczona informacja ulegnie zmianie. Dzięki elektronicznej formie publikacje zmieniają się tak, jak tego chcesz. Możesz nawet połączyć swą stronę WWW z bazą danych decydującą o rodzaju przekazywanych informacji - a taką bazę może zrobić zatrudniona przez Ciebie agencja reklamowa. Takich możliwości nie da Ci ani radio, ani telewizja, ani prasa.

Kolejnym plusem korzystania z CMS to możliwość wprowadzania nowych produktów na rynek. Na przykład wprowadzenie go bezpośrednio na rynek może wiązać się z dużym ryzykiem, a na pewno z ogromnymi kosztami, dlatego warto spróbować umieścić go w swoim sklepie internetowym. Jeżeli klienci okażą zainteresowanie będziesz mógł rozpocząć hurtową produkcję.

Internet to niesłychana łatwość użytkowania i wyjątkowo niskie koszty, wszystkie opisane wyżej zalety pojawienia się w sieci WWW wydają się idealnym rozwiązaniem na wszelakie kłopoty, a nawet zachęcają do otwarcia własnego biznesu. Ważnym pytaniem jest... ile to wszystko może kosztować? Jedyne koszty jakie poniesiesz to zatrudnienie odpowiedniej agencji reklamowej i ustalenie z nią kosztorysu. Jednakże nie musisz ani trochę się znać na prowadzeniu interesów w internecie, nie zależnie od tego jakiej wielkości jest Twoja firma, powinieneś liczyć się z siła internetu i z tym, ilu użytkowników jest aktualnie w sieci, przecież Ciebie też nie może tam zabraknąć.

Podobne artykuły


17
komentarze: 16 | wyświetlenia: 19371
7
komentarze: 3 | wyświetlenia: 6263
73
komentarze: 19 | wyświetlenia: 17611
41
komentarze: 19 | wyświetlenia: 33172
18
komentarze: 11 | wyświetlenia: 9382
17
komentarze: 4 | wyświetlenia: 5902
14
komentarze: 0 | wyświetlenia: 8882
14
komentarze: 7 | wyświetlenia: 14768
50
komentarze: 27 | wyświetlenia: 64090
24
komentarze: 22 | wyświetlenia: 20709
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska