Login lub e-mail Hasło   

najlepsze książki

Kontrowersyjna recenzja książki ,,Złapać Króliczka''. Opowieść o młodym uwodzicielu Kacprze, który poznaje niebezpieczne techniki uwodzenia.
Wyświetlenia: 849 Zamieszczono 14/07/2014

Tematyka erotyczna stała się dość popularnym motywem w ostatnich czasach, stosowanym w fikcji literackiej. Wiele powieści przyciąga szczególnie czytelniczki spragnione miłosnych historii, nie pozbawionych pikanterii ale i szczęśliwego zakończenia. Czymś zupełnie innym jest powieść, choć nie debiutancka „Złapać króliczka” autorstwa J.M.R Michalskiego.

 Historia niekoniecznie miłosna, choć nie pozbawiona miłosnych wątków. O pikanterię w tym wypadku nie trudno, szczególnie biorąc pod uwagę niekiedy bardzo szczegółowe opisy erotycznych scen z udziałem głównego bohatera. „Złapać króliczka” to specyficznie opowiadanie o spokojnym dotąd studencie dziennikarstwa Kacprze. Prowadzi on spokojne, niczym nie wyróżniające się studenckie życie, dopóki jego życie nie komplikuje się w wyniku nieciekawego zakończenia znajomości, z już byłą dziewczyną. Nagle wkracza w świat, w którym dominuje wszystko co przeciętnemu człowiekowi kojarzy się negatywnie i czego nikt nie chciał by przeżyć. Wkracza w świat pełen intryg, zdrad, seksu, ogromnych ilości alkoholu i całonocnych imprez.

Ze spokojnego Kacpra, zaczyna stawać się flirciarzem i uwodzicielem, który dominuje na internetowych forach dla podrywaczy. Życie zaczyna traktować zbytnio na luzie, nie przejmując się tym co będzie jutro. Zależy mu przede wszystkim na własnej przyjemności, którą czerpie również z uciech seksualnych. Kobiety traktuje przedmiotowo, jakby zapomniał o czasach kiedy sam został zraniony. Z jednej strony jego wariacka egzystencja mu odpowiada, natomiast z drugiej do głosu coraz bardziej zaczyna dochodzić strona, która pragnie stabilizacji, wierności i miłości. Obok Kacpra postacią, która przyciąga jest również jego sąsiad, którego traktuje jak swojego dziadka. Niezwykle energiczny, choć lubujący się w wypijanych w sporych ilościach trunkach a także przygodach seksualnych. Z Kacprem łączy ich mocna więź i wzajemnie siebie bardzo lubią. „Złapać króliczka” to powieść, która zadowoli wymagających czytelników. Choć przeznaczona dla osób pełnoletnich ze względu na bogactwo pod względem języka niecenzuralnego a także dość odważnych opisów i do tego szczegółowych, to jednak warta przeczytania.

Historia z przesłaniem, która wzbudza różne emocje. Nie raz wzrusza, irytuje, rozśmiesza jak i fascynuje. Naprawdę ciekawa historia i wyjątkowy główny bohater, który sprawia, że książka staje się niebanalną i zachęcającą do poznania historią, która jest życiowa.

Podobne artykuły


14
komentarze: 10 | wyświetlenia: 1262
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 940
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1059
12
komentarze: 24 | wyświetlenia: 1184
11
komentarze: 8 | wyświetlenia: 761
10
komentarze: 14 | wyświetlenia: 906
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 803
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 837
10
komentarze: 21 | wyświetlenia: 671
10
komentarze: 40 | wyświetlenia: 755
9
komentarze: 24 | wyświetlenia: 819
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 771
9
komentarze: 4 | wyświetlenia: 691
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 376
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska