Login lub e-mail Hasło   

10 najciekawszych filmów moim zdaniem

Witam wszystkich w moim artykule chciałbym wam przedstawić wybraną przeze mnie listę 10 filmów które uznałem za najlepsze . Kolejność jest przypadkowa.
Wyświetlenia: 647 Zamieszczono 19/07/2014

1. Gran Torino

Clint Eastwood w roli Walta Kowalskiego wypadł moim zdaniem bardzo przekonywując, Film pokazuje panujące w Usa realia,opowiada o rzeczach ważnych i poważnych potrafi zasmucić ale i również rozbawić . Zdecydowanie polecam każdemu 

2 Slumdog Milioner z Ulicy

Tego filmu chyba nie trzeba nikomu chyba przypominać  ,historia bardzo ciekawa która mnie osobiście poruszyła,wcześniej nie zdawałem sobie sprawy że w Indiach dzieją się takie potworne rzeczy ,film przedstawia ten świat w sposób zupełnie inny niż filmy Bollywood ,gdzie ludzie tańczą cieszą się i śpiewają. Tutaj mamy do czynienia z wzruszającą i zabawną historią opowiedzianą w sposób ciekawy,film trzyma w napięciu od początku do końca i kończy się happy endem.

3.22 Jump Street - Historia dwóch niezdarnych policjantów z dawką niekonwencjonalnego humoru . Polecam zarówno pierwszą jak i druga cześć

4. Project X - Film opowiada o nastolatkach którzy nie są popularni w szkole i chcą to zmienić .Gdy rodzice jednego  z nich wyjeżdżają na wakacje to postanawiają wtedy urządzić imprezę,która wymaka się spod kontroli . Film dostarcza dużą dawkę humoru

5. Życie jest piękne film toczy się we Włoszech w czasach 2 wojny światowej .Żydowska rodzina trafia do getta .Ojciec próbuje przekonać chłopca że to wszystko to gra i tak naprawdę są na wakacjach . Film według mnie genialny,chodź bardzo długi oglądało się go z ciekawością,z zaskakującym zakończeniem .

6. Pianista  Film Romana Polańskiego w międzynarodowej obsadzie pokazuje Polskę w czasach 2 wojny światowej . Film mi się bardzo spodobał,może dlatego iż lubię tego typu klimaty .Film pokazuje że nic tak naprawdę nie jest ani białe ani czarne i nawet na wojnie miedzy 2 walczącymi stronami znajdą się ludzi gotowi  narazić życie w obronie innej osoby.

7.Chłopiec w pasiastej piżamie to historia o przyjaźni niemieckiego chłopca z żydowskim ,film pokazuje w jaki sposób dziecko postrzegało wojnę i okrucieństwo z nią związane .

8 W pogoni za szczęściem - to film o sile marzeń, dążeniu do ich spełnienia, wierze we własne umiejętności, o skłonności do ryzyka . Historia tutaj opowiedziana może dotyczyć każdego z nas i pokazać że jeśli czegoś naprawdę pragniemy to jesteśmy w stanie to osiągnąć

9.Pamiętnik - Mężczyzna czyta chorej na alzheimera Kobiecie historie miłośną dwóch osób . Film bardzo ciekawy i poruszający,idealny do obejrzenia we dwoję z partnerką ,pokazuje on ,iż prawdziwa miłość pokona wszystko nawet chorobę.

10. Gladiator  Nie wiem czemu wybrałem ten film może dlatego iż uwielbiam wszelakie filmy historyczne a gladiator mi się bardzo spodobał .

Zapraszam do komentowania mojego artykułu .  z chęcią wysłucham waszych opinii na jego temat a także waszych top 10 filmów :) 

Oprócz filmów moją pasją jest także tworzenie hacków do gier na różne platformy zapraszam do mojego bloga na ten temat

http://cheatscodesdownload.net

Podobne artykuły


40
komentarze: 39 | wyświetlenia: 17438
32
komentarze: 25 | wyświetlenia: 2599
26
komentarze: 31 | wyświetlenia: 4196
25
komentarze: 9 | wyświetlenia: 25282
23
komentarze: 16 | wyświetlenia: 3329
23
komentarze: 20 | wyświetlenia: 2740
22
komentarze: 8 | wyświetlenia: 15531
22
komentarze: 13 | wyświetlenia: 2953
20
komentarze: 10 | wyświetlenia: 2983
20
komentarze: 28 | wyświetlenia: 2152
19
komentarze: 14 | wyświetlenia: 8170
18
komentarze: 8 | wyświetlenia: 43402
 
Autor
ArtykułDodaję do listy.
Patch Adams (1998). bardzo mądry film i prawdziwa historia. Zwróccie uwagę na szczegóły. Drugoplanowe postaci, pielęgniarze co mówią do niego, jak go traktują. Lekarz co robi, gdy go o coś pyta, zakleił kubek, dlaczego tamten inaczej na niego spojrzał? Sam poszedł do szpitala psychiatrycznego i zobaczył, że mają go jako instytucja w d.., to nieprzyjemne uświadomienie i obse ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska