Login lub e-mail Hasło   

Jak uzyskać środki z unii europejskiej?

Każdy przeciętny obywatel który np. posiada pomysł na swój biznes może ubiegać się o środki z unii europejskiej, które będą przeznaczone na konkretny cel.
Wyświetlenia: 478 Zamieszczono 24/07/2014

 Bardzo ważnym kryterium jest cel na jaki chcemy otrzymać dotacje. Jeżeli jest to np. coś związane z edukacją czy zdrowiem to możemy być świadomi tego, że pieniądze mogą zostać nam przyznane. Przy otwieraniu firmy szkoleniowe dotacja ta może wynosić 40 tysięcy złotych, ale kwota którą otrzymamy z tej sumy zależy od wykazania listy wydatków, które mają na celu sprawić, że nasza inwestycja zacznie funkcjonować. Jeżeli cel okaże się naprawdę konkretny i w przyszłości będzie umiał na siebie zarobić to dotacje będą nam przyznane. Nie trzeba będzie zwracać tych pieniędzy pod warunkiem że nasza działalność gospodarcza przetrwa minimum rok czasu. Środki z unii europejskiej dla firm szkoleniowych mogą być także przyznane w formie pożyczki. Może ją dostać każdy przeciętny obywatel, ale trzeba mieć konkretny cel na jaki przeznaczymy pieniądze. Wszystkie pożyczki mają swoje warunki i tak jest też w tym przypadku. Taka pożyczka może mieć minimalną wartość 5 tysięcy złotych natomiast maksymalną 250 tysięcy złotych. Czas na spłatę zadłużenia zależy jest od pożyczanej kwoty. Jeżeli jest to powyżej 100 tysięcy złotych to tego czasu jest 72 miesiące, a jeżeli mniej niż 100 tysięcy czas na spłatę wynosi 60 miesięcy. Priorytetowo rozpatruje się wnioski osób niepełnosprawnych, kobiet, które wracają po urlopie macierzyńskim, osób długotrwale bezrobotnych oraz osób w wieku 25-45 lat. Środki z unii europejskiej - firmy szkoleniowe Katowice pomagają przeciętnym ludziom poprawić komfort swojego życia! Przy dobrym rozwoju sytuacji gdy okazuje się, że nasza firma dobrze prosperuje będzie możliwe zarobienie większej ilości pieniędzy co sprawi że będzie żyło się lepiej. Osoby podejmujące się np. zakładania własnej działalności gospodarczej muszą być kreatywne i odpowiedzialne, bo gdy firma zacznie działać trzeba nieustannie pilnować aby wszystko funkcjonowało jak najlepiej! Unia Europejska docenia dobre pomysły!

Podobne artykuły


13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1237
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1033
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1111
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 787
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 753
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1907
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 589
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 1048
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 553
9
komentarze: 74 | wyświetlenia: 558
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 903
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska