Login lub e-mail Hasło   

System jednej partii...

Mimo że temat słynnych "taśm prawdy" jest skutecznie wyciszany my obywatele mogliśmy po raz kolejny dostrzec jak traktuję nas i Polskę rządząca sitwa na czele z Tuskiem.
Wyświetlenia: 506 Zamieszczono 05/08/2014

Dla dobra Polski

Słuchając tego jak Premier i nagrane "elity" tłumaczą się ze swoich nagranych rozmów można się zastanowić, czy oni uważają nas za idiotów? Próbują bezczelnie wmówić nam, że rozmawiali na tematy ważne dla państwa ponadto, że odbywało się to podczas "prywatnych" kolacyjek za, które oczywiście płacono pieniędzmi publicznymi... Chociaż, gdyby się zastanowić, to, czy możemy być zdziwieni tymi tłumaczeniami? Przecież Ci ludzie od siedmiu lat wmawiają nam, że wszystko, co robią, robią dla naszego dobra.

Nic złego w tych rozmowach nie ma

Drugą rzeczą wynikającą z taśm, która poraża jest to, że szef rządu nie widzi nic złego w tym co zostało nagrane no może po za językiem, który został w nich użyty... Należy zadać sobie pytanie czy, jeśli np. w rozmowie Radka z Rostkowskim porusza się takie tematy jak zniszczenie PiS komisją śledczą dotyczącą Macierewicza : "Ty, ja uważam, że można za..bać PiS komisją specjalną w sprawie Macierewicza" lub w rozmowie Belki z Sienkiewiczem szef NBP zgadza się na wsparcie budżetu państwa w zamian za odwołanie ministra finansów Jacka Rostkowskiego : "Ale, wtedy moim warunkiem excuse mea jest dymisja ministra finansów. Przychodzi nowy minister finansów, na razie nie muszę wam mówić, kto, by mógł być, ale takie nazwiska i tacy ludzie w kraju". To czy nadal można mówić o normalnych prywatnych rozmowach, które nie szkodzą Polsce?

Winni Ci co nagrywali nie my

  Mimo tego wszystkiego najbardziej zatrważające jest to, że w tej aferze zarówno rządzący, jak i media głównego nurtu nie poświęcają zbyt wiele uwagi tematom podsłuchanych rozmów, ale przede wszystkim tym, kto nagrał polityków. Jest to, co najmniej śmieszne, bo jak, inaczej można to nazwać? Mówimy o rozmowach najważniejszych osób w państwie, którzy bez skrępowania mówią o łamaniu prawa,konstytucji czy okradaniu najbogatszych Polaków itp. Jak w takiej sytuacji można uważać, że najbardziej bulwersujące w tym wszystkim jest, kto miał czelność nagrywać?!

Czas przestać niszczyć państwo polskie

Podsumowując chyba każdy z nas uważa, że czas Platformy dobiegł końca. W obliczu tego wszystkiego co dowiedzieliśmy się o powszechnych praktykach w partii rządzącej o tym co sądzą o naszym państwie rządzący niedopuszczalne jest, by ta sitwa nadal rządziła i wyniszczała Polskę! Dlatego, jeśli mają, choć odrobinę przyzwoitości (nie wiem czy znają takie pojęcie) powinni jak najszybciej podać się do dymisji i nie kandydować w kolejnych wyborach.

     

Podobne artykuły


12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1238
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1106
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 909
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 642
10
komentarze: 37 | wyświetlenia: 823
9
komentarze: 42 | wyświetlenia: 672
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 575
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 971
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 799
9
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1122
9
komentarze: 75 | wyświetlenia: 443
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy






Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska