Login lub e-mail Hasło   

Pakt przeciw złu

Ludzie! Możemy się nie znać, możemy się nie lubić ale możemy i musimy się porozumieć w słusznym dla nas celu...
Wyświetlenia: 553 Zamieszczono 24/08/2014


        Ludzie! Możemy się nie znać, możemy się nie lubić ale możemy i musimy się porozumieć w słusznym dla nas celu, gdyż nadciągają rządy ciemnej masy i jeśli nie zrobimy nic aby temu przeciwdziałać to każdy z nas uczciwie żyjący będzie wykorzystywany i oszukiwany jak nigdy wcześniej.
Zacznijmy od tego iż świnia żre z koryta tak długo aż wszystkiego nie wyżre, dlatego musimy wkońcu po 25 latach wymienić te spasione elity świń których nie da się już kontrolować (a kontrola władzy jest ideą demokracji) na ludzi nowych, żyjących blisko nas (w waszym otoczeniu)- gdyż dopuki MY społeczeństwo nie przestaniemy wspierać tych świń to nowi ludzie nie mają szans się przebić- trzeba nam wszystkim umówić się na pakt przeciw szatanom z Platformy Obywatelskiej, Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz Prawu i Sprawiedliwości.
Pakt o którym pisze polegać ma na tym aby nie straszyć się tymi upadłymi partiami, że jesli wygra PO to będzie "bylejak", a jeśli PiS to jeszcze gorzej, a pozatym nie mozemy tez pozwolić na rządy SLD które to jest odpowiedzialne za upadek państwowego kapitału czyli zadłużenie państwa polskiego, to oni są przyczyną skutków ubustwa jakie dotyka nasze państwo i nie moża nim oddać władzy już nigdy aby nie dopuścić do całkowitego upadku Polski.
Zatem jeśli każdy przyjmie ten pakt na poważie i starsi ludzie nie zagłosują na PiS, a młodzi na złość starszym nie zagłosują na PO, a cala niezdecydowana reszta nie zagłosuje na SLD to te parte staną się za słabe aby rządzić nawet gdyby założyły wspólną koalicje zła i głupoty. (najprawdopodobniej dzięki naszemu porozumieniu: PO dostało by 6% wsparcia ludzi których zatrudniają aktualnie w administracji, PiS 6% ludzi opornych i zaślepionych fałszywymi przekoaniami, a SLD osiagneło by max 6% ze strony swoich własnych działaczy)
Zło o którym tu pisze osiągneło by zatem max 18% i nie miało by już nic do powiedzenia w nowszej miej podzielonej polsce aż całkowicie by wymarło. Uwieżcie że mozemy to zrobić, a jest czas na to aby nagłościć ten PAKT: w szkołach, w kościołach, na imprezach, poprzez telewizje i radio. Nasz pakt przeciw złu wyeliminuje głupie podziałay które przeszkadzają nam we wspólnym rozwoju.
Prosze was, zacznijcie mówić o tym pakcie czyli o porozumieniu ludzi światlych bo to jest dla nas szansa na zmiany które mogą nam wyjśc tylko na lepsze i każdy może to sam zrozumieć że to dobre porozumienie. Razem możemy odmienić oblicze tej ziemi, przeciwstawmy się tym trzem partią  i nie głosujmy na nie w wyborach- mimo swoich odmiennych zdań w mniej ważnych tematach, a dzięki temu przyszykujemy drogę dla nowego, dla prawdziwego, dla lepszego i nie ważnie komu przekażemy swoje poparcie, w dniu wyborów serce wam podpowie kto z nowych zasługuje na szanse - ważne jest aby nie dać swojego głosu na PO + PiS + SLD gdyż to jest nasza szansa na wyjście z ciemnoty, ludzie apeluję do was zawżyjmy pakt przeciw złu już dziś!

Nie głusuję na PIS+PO+SLD, to droga prawdy i pojednania!

Podobne artykuły


12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1127
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 933
10
komentarze: 37 | wyświetlenia: 837
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 655
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 497
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 990
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 830
9
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1140
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 590
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 497
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 627
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Witaj Admirale, wymieniłeś tylko trzy zacne partyjki a co z pozostałymi, PSL, Twój Ruch,
Polska Razem i cała plejada pozostałych, mówisz żeby nie głosować na nikogo czyli
władzę przejmie Kowalski i Nowak. Ten ostatni - Sławomir - tyle się ostatnio nachapał
i nadal czerpie profity pewnie ma dość ;) Władza w ręku Kowalskiego to jedno władztwo
czyli dyktatura. Nie idę na w ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska