Login lub e-mail Hasło   

Dlaczego mięso armatnie z Polski samo pcha się na ruszt?

... Zadziwia mnie antyrosyjska gorączka w wykonaniu polskich polityków, dziennikarzy, internetowych komentatorów oraz zwykłych ludzi spotkanych na mieście. Nara...
Wyświetlenia: 2.687 Zamieszczono 30/08/2014

...

Zadziwia mnie antyrosyjska gorączka w wykonaniu polskich polityków, dziennikarzy, internetowych komentatorów oraz zwykłych ludzi spotkanych na mieście.

 

Narasta fala różnego rodzaju bluzgów kierowanych pod adresem Rosjan i Rosji.

 Szczucie rozpoczęli politycy i duża grupa dziennikarzy.

 Mają sukcesy. - Jeśli za sukces można uznać dosyć powszechne bezkrytyczne podejście do antyrosyjskich enuncjacji i wybiórczo spreparowanych informacji dotyczących sytuacji na Ukrainie.

 

Jakie są motywy działania ludzi propagujących nienawiść? Rozniecających antyrosyjską gorączkę?

 W niektórych przypadkach motywy są oczywiste.

 Amerykańscy banksterzy dążą do wojny w Europie. Wojny, która umożliwiłaby wyprzedaż militarnego szrotu zalegającego składowiska w amerykańskich bazach wojskowych..

 Wojny, która pomogłaby anulować horrendalne amerykańskie długi ... Amerykanie mają w Polsce wielu agentów wpływu. Nie tylko R. Sikorski jest agentem CIA.

 

 

Do wojny dąży Netanjahu i wspierający go Żydzi z Izraela. Z jednej strony uważa on, że zasada „dziel i rządź” umożliwia przetrwanie Izraela otoczonego morzem wrogo nastawionych muzułmanów. Z drugiej strony wierzy w biblijną przepowiednię, jakoby ta następna wojna światowa miała doprowadzić do żydowskiego sukcesu polegającego na odbudowie Świątyni Jerozolimskiej. Żeby zbudować tzw. III Świątynię Jerozolimską, konieczne jest zburzenie meczetu Al Aksa stojącego w miejscu, w którym kiedyś była I Świątynia Jerozolimska. Trudno liczyć na akceptację tego projektu ze strony ponad miliarda muzułmanów zamieszkujących Bliski Wschód, Europę i inne kontynenty.

W Polsce mamy Żydów wspierających państwo Izrael. Na forach posty piszą Żydzi z Izraela i Żydzi amerykańscy.

 

Nie wszyscy antyrosyjscy nienawistnicy to opłaceni agenci obcych państw.

 Nawet większość z nich nie jest opłaconymi agentami. Piszę tak ponieważ wiem, kto jest, a kto nie jest agentem.

 Dziś instytucje takie jak CIA czy MOSSAD, ale także KGB, nie mają już możliwości utrzymania w tajemnicy czegokolwiek. Także list opłacanych przez siebie agentów wpływu.

 

Szyfry są złamane. Technika pozwala na przechwytywanie korespondencji i umożliwia dostęp do wszystkich komputerów. Także do komputerów, które nigdy nie były podłączone do sieci. Technika umożliwia pobudzenie komputera całkowicie odłączonego od sieci i od zasilania, ściągnięcie z niego danych. Także zmodyfikowanie oprogramowania wyłączonego komputera.

Listy agentów CIA nie są ogólnie dostępne, ale znane wielu osobom. W tym takim, które nigdy nie były w USA, nigdy nie kontaktowały się z NSA, siedzą sobie spokojnie przy komputerze w Polsce i nikt ich nie kojarzy z tak rozległą wiedzą.

 

Motywy działania agentów są oczywiste.

Za swoją pracę otrzymują wynagrodzenie. Zdrada karana jest śmiercią. Często śmiercią w męczarniach. Czasem wyrok śmierci obejmuje ich bliską rodzinę.

 Dlaczego Polacy, nie będący agentami, pchają się na ruszt?

 Jest grupa pchająca resztę. Dla siebie mają zarezerwowane miejsce na „zaleszczyckiej szosie”. Widzą siebie jako ministrów w rządzie emigracyjnym, dziennikarzy „nowej Wolnej Europy”. Z bezpiecznej odległości chcą „rządzić” tym, którzy przeżyli III Wojnę Światową.

 

Jak dużo mięsa armatniego pcha się na ruszt z innych powodów?

Jakie to powody?

http://www.youtube.com/watch?v=S_EPt6QL1Fk

...

Podobne artykuły


29
komentarze: 142 | wyświetlenia: 5519
26
komentarze: 9 | wyświetlenia: 3978
12
komentarze: 14 | wyświetlenia: 8434
20
komentarze: 3 | wyświetlenia: 8516
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1674
16
komentarze: 53 | wyświetlenia: 2993
11
komentarze: 38 | wyświetlenia: 1515
11
komentarze: 36 | wyświetlenia: 1711
20
komentarze: 13 | wyświetlenia: 1743
41
komentarze: 19 | wyświetlenia: 10897
43
komentarze: 22 | wyświetlenia: 23317
24
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1926
 
Autor
ArtykułTeż nie rozumiem tej nienawiści, historią wszystkiego się nie wytłumaczy, a gdyby tak podejść uczciwie do historii to mamy troszkę powodów do wdzięczności dla Rosji np. to że w ogóle jesteśmy.

@_serpico_: Czy ciężko żyje się z taką nienawiścią do wszystkich wokół? Chyba że nienawidzisz tylko Rosjan, a np. lubisz Niemców, którzy dążyli do fizycznej eksterminacji narodu polskiego albo Ukraińców z OUN-UPA, czy może Litwinów mordujących Nas na kresach i do dziś odmawiających nam nawet używania polskich imion i nazwisk?

@_serpico_: Usiłujesz zepchnąć mnie na pozycję miłośnika Putina, a ja nim nie jestem, choć rozumiem czym jest polityka globalna i że Rosja jako mocarstwo w pewnych sytuacjach musi się zachowywać jak na mocarstwo przystało. Zastanawiasz się dlaczego USA o mało nie rozpętały III wojny tylko dla tego że ZSRR chciał rozmieścić rakiety na Kubie? Dlaczego od lat 60'-tych blokuje tę wyspę? Ale Rosji odma ...  wyświetl więcej

@_serpico_: Zastanawiasz się dlaczego tak naprawdę w Europie a może i na świecie nikt nas Polaków nie lubi ani nie szanuje?

@_serpico_:
Orwella nie czytałeś.
Ludzie, którzy czytają książki mają zupełnie inne uwagi do tego artykułu.
>>> http://www.tokfm.pl/blogi/adam(...)ruszt/1

@_serpico_: Zabawny jesteś z tymi oskarżeniami, pomówieniami i nienawiścią ponad wszystko. Jest tylko jedna racja -twoja, a wszyscy inni, którzy potrafią wznieść się ponad czubek swojego nosa to ... no właśnie co?

@_serpico_: No i na dodatek kłamiesz ;-)

@_serpico_:
Kłamiesz, że dwie osoby.
334.835 - (słownie: trzysta trzydzieści cztery tysiące) wejść na mojego bloga.
2524 - (słownie- dwa tysiące pięćset dwadzieścia cztery) komentarze.
I co z tym krzyżem Ci znowu odbiło? 334.835 było wejść na mojego bloga a nie ukrzyżowanych osób ...

@_serpico_: To niby cytat z mojej wypowiedzi ? "JEDNEGO CZŁOWIEKA NA ŚWIECIE. NAJPOTĘŻNIEJSZEGO, NAJMĄDRZEJSZEGO I NAJSKUTECZNIEJSZEGO POLITYKA JAKIEGO WIDZIAŁ DOTYCHCZAS ŚWIAT"
Pluj se jadem gdzie chcesz ja ci obiecuję że już nie będę z tobą dyskutował, bo są ludzie, którzy sprowadzą dyskusję do pewnego poziomu a tam z nimi nie wygrasz.

@roszpunek:
Wygląda na to, że serpico jest jak realny socjalizm.
Czyli niereformowalny ... -:))
Pozdr.

  Hamilton,  30/08/2014

"Nawet większość z nich nie jest opłaconymi agentami. Piszę tak ponieważ wiem, kto jest, a kto nie jest agentem." Ciekaw jestem czy jestem agentem, jaki wywiad mi płaci i jakiej walucie.

@Hamilton Starszy:
Pewnie nie jesteś agentem, tylko takie masz poglądy. Kto Tobie nie płaci wiesz najlepiej...-:)
PS. Sprawa płacenia agentom nie jest taka prosta. Mnie polskie służby nie wypłacają gotówki, ale mało komu pozwolono by na pisanie tego co ja piszę, w sposób zupełnie bezkarny, pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Zauważam wyraźną opiekę nad moją osobą, i chwalę ją sobie ...-:))

  Hamilton,  01/09/2014

@Adam Jezierski: zdaje się, że mocno się przeceniasz. Każdy dowartościowuje się jak potrafi. Nie rozśmieszaj mnie heroiczny opozyjonisto.

@Hamilton Starszy:
Nie zrozumiałeś, o co mi chodzi.
Opozycjonistą to ja byłem dawno temu. Opozycjonistą byłem nieheroicznym, tylko raczej ostrożnym.
A tu napisałem powyżej, że dziś jestem TW i temu zawdzięczam opiekę służb ... :)))

  kliement,  01/09/2014

Debile i Tłuki który z Was odsłużył w armii choć troszkę. Znależli się bojownicy którym na ulicy byle arab zdejmie czapkę i jeszcze będziecie go za to przepraszać. Cioty w spodenkach. Agenci to byli na filmach. A teraz to są menele i sprzedawczyki . Polska zawsze była kurwą Europy tylko że zawsze dupy dawała za darmo i tak jest dalej.

Nikolaj Nikulin – Sołdat, to świetna książka, właśnie kupiłem. Dziękuję Serpico. „Wspomnienia z Katalonii” też czytałem – Warto. Myśleć – Warto. Kiedyś jakiś niemiecki pastor napisał o swoim doświadczeniu życiowym. Jak zamykali socjalistów, to nic nie mówiłem, nie byłem socjalistą /może nawet pochwalał/, jak przyszli po komunistów, żydów, cyganów, intelektualistów, nic nie robił. Potem podsumował. Gdy przyszli po mnie... nikt nie pomógł ;(.

trzeba być kretynem żeby wierzyć że Polska może mieć z Rosją dobrosąsieckie stosunki, oni odpuścili nam tylko chwilowo do puki się nie ogarną i czekają na sposobną chwilę żeby znowu zaprowadzić swoje rządy nad wisłą. Oczywiste jest że Polska wszelkimi sposobami powinna utrudniać wzmacnianie się Rosji, właśnie po to żebyśmy nie musieli ginąć w okopach lub ruskich kazamatach .

Adamie, moze zastanowmy sie dlaczego Zachod nie zaprosil do Berlina "mezow stanu" z Polski na obrady w sprawie kryzysu na Ukrainie? Czy moze nie dlatego, ze "Nasi sojusznicy" odbieraja ich jako "drama queens" zawsze paranoicznych i reagujacych nieracjonalnie we wszelkich sprawach dotyczacych Rosji. Jestesmy dla Zachodu po prostu dyplomatycznym i politycznym ryzykiem...
Nasi zaslepieni swoja ...  wyświetl więcej

@youngcontrarian: nie zaprosili bo mają nas głęboko w d..., i rzucą nas na pożarcie Rosji przy pierwszej okazji, byleby mieć święty spokój do końca swojej kadencji i móc kręcić wałki. Dzieje się tak bo jesteśmy słabi i fatalnie rządzeni, poza tym wiedzą że moskwa ma kopie wszystkich kwitów na naszych politykierów i ich buńczuczne wypowiedzi są nic nie warte bo chodzą na pasku Putina (to dotyczy ró ...  wyświetl więcej


Przeczytalem wszystkie wpisy i swierdzam, ze wiekszosc respondentow popelnia
wspolny blad nazywajac "wspomniane tu problemy" per Rosja, Rosjanie, Rosjanom itp.
Rosjanie jako narod to w znakmitej wiekszosci ogromnie mili, usluzni i goscinni ludzie.
W czasie pobytu w Moskwie w Bolszoj Teatrze dalem babci kilka dolarow za drobna przsluge.
Ta kochana babina rozplaka ...  wyświetl więcej

@zakrawarski: oczywiście masz rację, ale w potylicę jednak nie będą nam strzelać ci "potworni wodzowie" tylko zwykli dobrzy rosjanie

@kontolk:
CYTUJE:
"czekają na sposobną chwilę żeby znowu zaprowadzić swoje rządy nad wisłą. " (i miec nasze jablka i cyder za darmo)
"Podobnie zinfiltrowane są wszystkie nasze służby" (BTW Eioba tez :-)
"...w potylicę ... będą nam strzelać" - (wg mnie spuszcza - podobnie jak na Ukraine Zach - bombe atomowa...)

Twoje przemyslenia w 100% potwierdzaja moja diagnoze

...  wyświetl więcej

@kontolk: Tez masz racje, ale strzelajac w potylice, czy wpychajac do komor gazowych
nie czynia tego wlasnowolnie i dla wlasnego widzimisie tylko na rozkaz krwawego dyktatora.
Tylko w dyktaturze dokonuje sie takich czynow mniej wazne, czy dyktator nazywa sie Hitler,
Stalin, czy Putin !!
To nie Ukraina napadla Krym, czy Rosje !!
Nikt z zewnatrz nie zagraza Rosji !
To sa zawsze ambicje dykatorow, ktore podpalaja swiat !!

@youngcontrarian: dlaczego paranoicznie? Jeśli wściekłego psa traktujesz jak wściekłego psa to gdzie tu paranoja?
A co do aliantów - do Teheranu i Jałty też nie byliśmy zapraszani. Historia kołem się toczy.

@kontolk: Kolo toczy sie jednak w innym kierunku ! Tym razem, i sami mozemy ten kierunek
wspolwyznaczac !!!

@zakrawarski: hmm , nie to żebym nie chciał ale słabo mi to wygląda, powtarzam jesteśmy słabi i kiepsko rządzeni

@kontolk:
Bez przesady... dlaczego tak od razu nazywasz lekko rozhistryzowane, rzucajace juz lekko gnijacymi jablkami w "ruskie bydlo" polskie media " wscieklym psem"?
A tymczasem nasi ukrainsko i rosyjskojezyczni sasiedzi zaczynaja sie dogadywac... bo nie mieli innego wyjscia...
To tak jak wtrącić sie w małżeństwo, póżniej zostaje się wrogiem jednej jak i drugiej strony, a tak zrobiła właśnie Polska.

@youngcontrarian: "zaczynają się dogadywać"? czyżby ruska agentura na Ukrainie na tyle urosła w siłę że Putin przechodzi do następnego etapu? Niestety sądzę że Ukraina nie da rady, niezwykle trudno wyrwac się z kacapii. Gospodarczo stoją bardzo źle są uzależnieni surowcowo od rosji zbliża się zima!! Zachód w tym względzie niema im nic do zaoferowania. Putin będzie tak długo destabilizował sytuację ...  wyświetl więcej

@kontolk:
"Niestety sądzę że Ukraina nie da rady..."
Widzisz Rodaku, jednym zdaniem wyjasniles cala sprawe nie tylko sobie ale i organizatorom Kijowskiego Majdanu a zwlaszcza pomyslodawcom idiotycznej "ustawy o jezyku"...
A Pan Putin znow zagosci na zachodnioeuropejskich salonach... oczywiscie ogrzewanych rosyjskim... przepraszam "kacapskim" gazem...
A my jak zwykle obu ...  wyświetl więcej

@kontolk:
@youngcontrarian:
Ukraińcy, którzy chcieli wyrwać się spod rosyjskiej kurateli popełnili cały szereg błędów taktycznych, a polscy "doradcy" pomagali im popełniać kolejne błędy.
Efekt jest jak na załączonym obrazku.

@youngcontrarian: mimo że mam ogromne obawy to uważam że istnienie wolnej ukrainy jest dla nas korzystne, realia znam i sposoby działania Rosji w stosunku do bliższej i dalszej zagranicy również. Pewne działania majdanowców śmierdziały mi od początku tyle że nie amerykańskim czy zachodnioeuropejskim smrodem (jak sugerowałeś) tylko sowieckim. Poza tym nasza postawa niema wpływu na stosunki polsko-rosyjskie. Stosunki są takie jakie w danej chwili są korzystne dla planów Rosji.

@_serpico_: chwyty stosowane przez @youngcontrariana są mi znane, i choć mam nadzieję że w końcu pojawi się jakiś konkret, to czasami brakuje mi cierpliwości żeby doczytać post do końca

@Adam Jezierski: każdy popełnia błędy, w demokracji zmieniają się ludzie u władzy, koncepcje itp. Nie raz i nie dwa wydaje się że podejmujemy jakąś decyzję która wydaje się dobra a okazuje się katastrofalna w skutkach. Wiele zależy od działań wrogów (zwłaszcza na ukrainie) i sojuszników. Poza tym to nie jest tak że wszystkie kraje na świecie mają sobie wpisać do konstytucji: " przede wszystkim nie drażnić Rosji" każdy kraj prowadzi taką polityką jaka mu się podoba.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska