Login lub e-mail Hasło   

Mózg to biologiczny komputer

Dusza czyli świadomość jest oprogramowaniem zdolnym do przetrwania śmierci ciała zgodnie z zasadą zachowania energii. Doświadczyło tego 50 mln obywateli USA gdzie się to bada
Wyświetlenia: 1.031 Zamieszczono 02/09/2014

i spisuje relacje NDE w szpitalach i hospicjach w ramach wolontariatu. Jest wiele stron w internecie a najbardziej znana relacja to http://www.nderf.org/Polish/when_time_stood_still_polish.htm reszta na stronie http://www.nderf.org/Polish/index.htm

Po śmierci Dusza trafia tam gdzie może przetrwać. Jeżeli jest napełniona empatia, życzliwością, Miłością, przypominając duchowego Ojca i Matkę, trafia do nieba. Jeżeli napełniona jest pychą, mania wielkości, egoizmem, zazdrością, zawiścią i nienawiścią nie może przetrwać w pobliżu Boga i trafia do piekła. To prawdy objawione przez samego Boga i Jezusa. Są depozytem Kościoła Katolickiego który ma monopol na zbawienie z pominięciem czyśćca. Miejsca formowania, nauki, pokuty i cierpienia.

Stworzenie jest świadomym snem Boga. To hologram zmaterializowanej myśli w przestrzeni Higgsa, Bóg jest Miłością, która  proponuje nam życie w wiecznej szczęśliwości i ekstazie. Trudno się więc dziwić, że potrzebuje posłusznych i ufających mu dzieci.

Ludzi którzy  potrafią Go kochać, a nie upierdliwych malkontentów, stękaczy pełnych żądz i pretensji. Mamy wolna wole wyboru opcji jak zamierzamy spędzić swoje życie w  wieczności, które tak naprawdę ma sens dopiero po śmierci ciała. Ewangelia przestaje być kpina z ograniczonego ignorancją rozumu w momencie, gdy dostaniemy łaskę wiary, a wiec znak od Boga. Trzeba o niego poprosić, lub mogą o to poprosić nasi bliżni w modlitwie. Modlitwa to myśl trafiająca zgodnie z intencja do Boga Ojca, Jezusa, Maryji, Ducha Świętego, czy wybranego Świetego.

Tylko Niebo zna nasze myśli. By nas doświadczać, Bóg zezwolił szatanowi i piekłu na implantowanie w naszym mózgu swoich myśli i pomysłów. Dlatego potrzeba duchowej dyscypliny i wiele refleksji, by nie dać się zrobić w konia temu, co nienawidzi Boga i ludzi stworzonych na Jego podobieństwo. Dlatego nie działajmy w gniewie i afekcie.

Zapraszam do lektury  http://www.eioba.pl/a/4f37/stworzenie-to-boski-hologram 

jak i Poematu Boga Człowieka Marii Valtorty http://www.duchprawdy.com/poemat.htm.

Są też dostępne audiobloki do przegrania na MP3.    

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1295
12
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1626
12
komentarze: 93 | wyświetlenia: 797
12
komentarze: 25 | wyświetlenia: 2076
12
komentarze: 68 | wyświetlenia: 1026
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1426
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 511
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 459
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1036
11
komentarze: 31 | wyświetlenia: 2141
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 1018
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1531
11
komentarze: 72 | wyświetlenia: 804
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Swistaszku, twoje slowa oznaczaja, ze bog przestawia sie z produkcji ludzi
na produkcje komputerow ?!
Nie powinienes mu tego wybaczyc, ze pozwolil sie wyprzedzic przeez Billy Gates`a.
Aby wytlumaczyc dlaczego tak sie stalo nalezy stwierdzic, ze twoj bog to
nieudacznik i fajtlapa.
PS Szatan zrobil ci psikusa montujac w twoim mozgu implante do produkcji kwasnego m ...  wyświetl więcej

@zakrawarski:
Drogi Przyjacielu,
Czy pamietasz ubiegloroczna wizyte dra (sic!) uzdrowiciela Ba$zobory w Polsce.
Zastanawiam się dlaczego blogoslawiony Swistak wraz z abpem Hoserem nie oprowadza naszego obdarzonego "boskim umyslem" ugandyjskiego gościa po jednym z warszawskich hospicjów gdzie na leukemię umierają - "Bogu ducha winne"... ale stworzone na "Jego" podobieństwo - dz ...  wyświetl więcej

@youngcontrarian: Dear Young, uzdrawianie, wskrzeszanie, dzialalnosc cudotworcza
to dar boga w samej rzeczy .......milosiernego, ale bardzo selektywnego
i przynalezy sie tylko ludowi wybranych ....ekonomicznie a nie ......wypranych ze wszystkiego
i umierajacych z chorob i glodu !
Za tych ostatnich modli sie Lemanski !! Bezcelowo !!!

  lewi,  04/09/2014

Po śmierci Dusza trafia tam gdzie może przetrwać. Jeżeli jest napełniona empatia, życzliwością, Miłością, przypominając duchowego Ojca i Matkę, trafia do nieba. Jeżeli napełniona jest pychą, mania wielkości, egoizmem, zazdrością, zawiścią i nienawiścią nie może przetrwać w pobliżu Boga i trafia do piekła. To prawdy objawione przez samego Boga i Jezusa.

Jest to ,,prawda'' głoszona przez wię

...  wyświetl więcej

@lewi: Tak mowia lewi !
A jak mowia prawi ?

  lewi,  04/09/2014

@zakrawarski: Zapytaj sam...

  lewi,  04/09/2014

By nas doświadczać, Bóg zezwolił szatanowi i piekłu na implantowanie w naszym mózgu swoich myśli i pomysłów.

Nie jest to prawdą, Bóg nikogo nie doświadcza!

 Niech nikt, kto jest doświadczany, nie mówi: „Przez Boga jestem doświadczany”. Bóg bowiem nie może być doświadczany przez coś złego ani sam nikogo nie doświadcza. ( Jak 1:13)

Bóg tylko dopuszcza cierpienia, ale nie jes

...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  06/09/2014

@lewi: Zycie doczesne to wielkie doświadczenie w skali Kosmicznej. Dzięki niemu cały transcendentny Wszechświat ma możliwość obserwacji, czym jest wolność bez Miłości i wolność ograniczona Miłością. Wolnoscią bez Miłości jest laicka demokracja walcząca z Bogiem.

@swistak: Wolnoscią bez Miłości jest laicka demokracja walcząca z Bogiem.
..................
Jak myslisz, kto wygra ta walke ???

"prawdy objawione przez samego Boga i Jezusa. Są depozytem Kościoła Katolickiego który ma monopol na zbawienie z pominięciem czyśćca. Miejsca formowania, nauki, pokuty i cierpienia". Autorytetu nie buduje się tworząc kolejne durne dogmaty o nieomylności, o boskich depozytach i tym podobnych bzdurach. W efekcie tego "monopolu" 2 miliony ludzi w ciągu ostatniej dekady przestało chodzić do kościoła.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska