Login lub e-mail Hasło   

Największe hurtownie słodyczy w Polsce

W Polsce działa kilkanaście dużych, znanych i doświadczonych hurtowni słodyczy, oferujących swe produkty od wielu lat. Poniżej przedstawiono kilka sprawdzonych hurtowni, kt&oacu...
Wyświetlenia: 2.622 Zamieszczono 16/10/2014

W Polsce działa kilkanaście dużych, znanych i doświadczonych hurtowni słodyczy, oferujących swe produkty od wielu lat. Poniżej przedstawiono kilka sprawdzonych hurtowni, które cieszą się pozytywną opinią na rynku. To hurtownie z wieloletnim doświadczeniem, oferujące słodycze pochodzące od wiodących producentów.

Hurtownia słodyczy „Lemarto”

Hurtownia ta działa na rynku już od 1989 roku. Jest to firma wiodąca na rynku słodyczy. Dowodem tego mogą być między innymi liczne nagrody oraz wyróżnienia przyznane w trakcie wieloletniej pracy. Hurtownia słodyczy Lemarto to generalny dystrybutor takich wiodących producentów, jak: Wawel, Wedel, Terravita, Jutrzenka, Mieszko, Master Foods Polska, Lider, Baron, Ferrero, czy Solidarność. Bogata oferta słodyczy obejmuje ponad sześć tysięcy produktów. Hurtownia od wielu lat nieprzerwanie współpracuje z największymi sieciami detalicznymi. Oddziały hurtowni znajdują się w Krakowie, Wadowicach oraz Częstochowie. Hurtownia oferuje swoje usługi przede wszystkim na terenie takich wojewówdztw, jak: małopolskie, podkarpackie, śląskie, opolskie, łódzkie oraz świętokrzyskie.

Hurtownia słodyczy „Grześ”

Kolejną, znaną i sprawdzoną hurtownią słodyczy jest firma „Grześ”, która oferuje swoje usługi od 1992 roku. Hurtownia zatrudnia ponad 40 osób, ma także własnych przedstawicieli handlowych. Hurtownia samoobsługowa znajduje się w Katowicach, natomiast tradycyjna hurtownia słodyczy mieści się w Rudzie Śląskiej. Firma „Grześ” obsługuje ponad 1000 sklepów oraz kilkadziesiąt, innych hurtowni, zwłaszcza na terenie takich województw, jak: śląskie, opolsie, małopolskie, dolnośląskie, świętokrzyskie, łódzkie i podkarpackie.

Hurtownia słodyczy „Duet”

Hurtownia słodyczy „Duet” mająca siedzibę w Czeladzi, w województwie śląskim, działa na rynku już od 22 lat. Na chwilę obecną firma ta cieszy się mianem wiodącego dystrybutora słodyczy, zwłaszcza na południu Polski. W hurtowni pracują wykwalifikowani przedstawiciele handlowi, którzy docierają do klientów w odległości 100 kilometrów. Hurtownia cieszy się dużym uznaniem, między innymi z uwagi na organizowane przez nią cyklicznie, różnego rodzaju akcje promocyjne oraz Targi Słodkości.

Hurtownia słodyczy „Anpol”

Hurtownia słodyczy „Anpol” świadczy swoje usługi od 1997 roku. Firma prowadzi sprzedaż hurtową oraz detaliczną na terenie całej Polski. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie stałego grona zaufanych klientów. Hurtownia posiada bogatą ofertę słodyczy wiodących producentów, takich jak: Ptyś, Tago, Mars, Nestle, Wedel, Solidarność, Wawel, Interfood, FoodCare, Starfoods, Ferrero, Mieszko, czy Ciecierzyński. Hurtownia zajmuje się kompleksową obsługą zarówno klientów indywidualnych, jak i małych oraz dużych firm.

Hurtownia słodyczy „Smakosz”

Hurtownia słodyczy „Smakosz” oferuje swe usługi od 15 lat. Główną specjalizacją firmy jest dystrybucja jakościowych produktów, pochodzących od wiodących na rynku producentów. Od 1998 roku hurtownia oferuje także sprzedaż proszku do lodów włoskich oraz świderków, polewy do lodów oraz kubków waflowych. W ofercie firmy znajdują się także różnego rodzaju dodatki do lodów oraz deserów. Hurtownia nieustannie poszerza oraz urozmaica swój asortyment, skierowany zwłaszcza do firm i punktów gastronomicznych. Od 2007 roku hurtownia „Smakosz” organizuje także Targi Lodowe, które odbywają się w Świętochłowicach. Dzięki temu wydarzeniu wszystkie firmy z całej Polski działające w branży lodziarskiej, mają możliwość zaprezentowania się i zaoferowania swoich usług.

Na polskim rynku słodyczy funkcjonuje obecnie wiele hurtowni zajmujących się kompleksową dystrybucją jakościowych i wiodących produktów. Niektóre z tych hurtowni oferują także usługi online, które w dzisiejszych czasach cieszą się ogromną popularnością. Warto wybierać firmy cieszące się dobrą opinią na rynku i mogące pochwalić się sporym doświadczeniem w branży.

Internetowa hurtownia słodyczy Kuri.com.pl!

Z nami życie staje się słodsze!

Podobne artykuły


16
komentarze: 111 | wyświetlenia: 2058
13
komentarze: 8 | wyświetlenia: 842
13
komentarze: 11 | wyświetlenia: 786
12
komentarze: 24 | wyświetlenia: 1457
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 918
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1265
11
komentarze: 2 | wyświetlenia: 399
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 659
10
komentarze: 10 | wyświetlenia: 630
10
komentarze: 298 | wyświetlenia: 939
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 684
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 569
9
komentarze: 140 | wyświetlenia: 771
9
komentarze: 107 | wyświetlenia: 994
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 957
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska