Login lub e-mail Hasło   

Atak Sikorskiego na Tuska i Putina! Nowe rozbiory?

Sikorski oskarża! Rozbiory w planach Tuska i Putina. Sikorski zaszarżował jak ułan atakujący czołg.
Wyświetlenia: 981 Zamieszczono 24/10/2014

...

Dla mnie sprawa Sikorskiego jest jasna.

Czy wielu mi uwierzy? - to osobna sprawa. Uwierzą Ci, którzy nigdy nie zawiedli się na moich analizach i przewidywaniach politycznych.

Inni? - Inni przyjmą do wiadomości i może uwierzą w którąś z moich następnych analiz.

 

Zakładam, że R. Sikorski jest agentem CIA, któremu marzyło się, że zostanie uznany za polskiego bohatera narodowego jak niegdyś Kukliński.

Niestety !!! - Okazało się, że najważniejsze jest dokładne wypełnianie rozkazów oficera prowadzącego. Za niewykonanie rozkazu kara śmierci albo pobyt w ośrodku wypoczynkowym w Guantanamo i, dopiero po przeprowadzonych w tym ośrodku zabiegach rehabilitacyjnych, kara śmierci.

 

Problem z Mułem

Amerykanie mają ostatnio w Warszawie nowego informatora (zwanego, dla niepoznaki, ambasadorem). Stanowisko informatora objął Muł (Muł – mieszaniec międzygatunkowy klaczy konia domowego z ogierem osła. Najbardziej znana hybryda. Najczęściej bezpłodny. - stanowi Wikipedia).

Ten amerykański Muł nie jest całkowicie bezpłodny. Spłodził raport, w którym wykazał, zgodnie z prawdą, że w Polsce sympatie proamerykańskie padają na pysk w zastraszającym tempie, przy równocześnie rosnącym zrozumieniu dla stanowiska Rosji w kwestii ukraińskiej.

 

Nowa linia CIA

Tęgie głowy kierujące Centralną Agencją weszły również w posiadanie informacji, że agent wpływu Sikorski dostał kopa w górę od premier Kopacz.

Na nowym stanowisku agent Sikorski może wprawdzie nadal ciągnąć laskę, ale nie jest już to laska amerykańska.

To w CIA narodził się pomysł wykorzystania agenta Sikorskiego do szczucia Polaków przeciwko Rosjanom. Na początek - ogłoszenie o rzekomej propozycji rozbioru Ukrainy złożonej Tuskowi przez Putina w 2008 roku.

Półgłówki z CIA liczyły na to, że w Polsce wybuchnie oburzenie na Putina dążącego do wciągnięcia Polaków do wojny z Ukraińcami.

 

Zaskoczenie

Każdy Polak wie, że Ukraińcy na żaden rozbiór z udziałem Polski nie zgodziliby się i wojna byłaby niezwykle krwawa, a w Polsce co najmniej setki tysięcy żołnierzy i cywilów poniosłoby śmierć. W tym niektórzy w męczarniach podobnych do męczarni ofiar rzezi na Wołyniu.

Na taki przebieg dyskusji w Polsce liczyli mocodawcy z CIA wydając agentowi Sikorskiemu rozkaz udzielenia wywiadu portalowi politico.

Czas płynie. Imperium gnije. Głupota krowich pastuchów (cowboys) rośnie w postępie geometrycznym.

Sikorski wykonał rozkaz przekazany przez oficera prowadzącego. Sikorski to znany tchórz i nigdy z rozkazami płynącymi z CIA nie dyskutował. Zawsze starał się zrobić loda jego murzyńskości jak umiał najlepiej.

 

Co teraz?

Warto obserwować i dobrze zapamiętać, kto z polityków i dziennikarzy broni agenta Sikorskiego.

Takie informacje pomagają zrozumieć kto w polityce pociąga za sznurki, a kto jest pajacykiem na druciku ...

 

...

Czekam na wasze opinie na temat tego "political fiction"

 

...

Podobne artykuły


22
komentarze: 9 | wyświetlenia: 2116
21
komentarze: 31 | wyświetlenia: 3389
20
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1644
20
komentarze: 3 | wyświetlenia: 8516
8
komentarze: 10 | wyświetlenia: 1725
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1674
38
komentarze: 41 | wyświetlenia: 3635
26
komentarze: 10 | wyświetlenia: 11689
20
komentarze: 13 | wyświetlenia: 1743
16
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1998
 
Autor
Artykuł"w Polsce sympatie proamerykańskie padają na pysk w zastraszającym tempie, przy równocześnie rosnącym zrozumieniu dla stanowiska Rosji w kwestii ukraińskiej". Mów za siebie ...

Według najnowszych badań lista naszych (polskich) sympatii ma się następująco:
Czesi, Włosi, Słowacy, Hiszpanie, Irlandczycy, 12. Amerykanie, 15. Niemcy, 22.Ukraińcy, 27, Żydzi,, 30.Rosjanie, a za nimi tylko

...  wyświetl więcej

  oculus,  25/10/2014

Polską rządzą Chazarowie ale Polacy maja ich w dupie, tak samo jak Ukraińców. Chazarowie zrobili sobie, przy pomocy USA, z Ukrainy "Nową Chazarię", która ma pokonać wpływy Rosji w tym rejonie. Niech sie wybijają nasi wrogowie przy pomocy Żydów ale bez naszego udziału w tym. Kiedyś i tak prastare ziemie Lechitów wrócą do macierzy. Pisał to ruski kronikarz NESTOR, tereny obecnego Lwowa i innych mias ...  wyświetl więcej

@oculus: Nestor kronikarz żył ponad 1000 lat temu. W międzyczasie napisano całe tomy różnych "życzeń", które mają jedynie wartość historyczną. "Koncerty życzeń" nie mają mocy sprawczej. Wyobraź sobie Europę w sytuacji, gdyby każde państwo zgłosiło swoje roszczenia terytorialne powołując się na swoją historię. Co do Chazarów, to cierpisz ma przewlekłą manię prześladowczą.

  oculus,  25/10/2014

@Hamilton Starszy: Ja stwierdzam fakty i na nic nie cierpię. Co do Lwowa, to nie musimy o niego walczyć, sam do Polski wróci, przekonasz się o tym albo i nie Hamiltonie. To ludność tamtych ziem zadecyduje, czy do Polski czy do Nowej Chazarii należeć chce.

@oculus: Podział Ukrainy wydaje się być przesądzony. Problem w tym,jak będzie przebiegał ten proces. Jeśli tak jak w byłej Czechosłowacji to OK. Gorzej jeśli przyjęty zostanie scenaruisz jugosłowiański. Co do Chazarów, to jakie fakty przedstawiasz? Lansujesz rasistowską tezę, że odpowiadają za całe zło tego świata. I ty uczciwy, prawy, nieskazitelny żyjesz gorzej niż mógłbyś. Pogląd prymitywny rodem z III Rzeszy.

  oculus,  25/10/2014

@Hamilton Starszy: Nie ośmieszaj się Hamiltonie, może znajdziesz tu na eiobie paru głupków ale większość wie co moje słowa znaczą.

@oculus: ja się ośmieszam? To wytłumacz nam głupkom, jak to jest, że większość wie o czym piszesz, popierają twoje racje, a potem ta sama większość wybiera Chazarów, by rządzili Polską.

  oculus,  25/10/2014

@Hamilton Starszy: Jaka większość, kogo wybiera....?. Najpierw wybili polską elitę a potem sami z siebie zrobili nową. Już niedługo skończą się rządy chazarskie w Polsce, światełko w tunelu już widać.

@oculus: to światełko niosą Janusz Korwin-Mikke i Krzysztof Bosak.

  oculus,  25/10/2014

@Hamilton Starszy: Chyba żarty sobie robisz....Nie ma Polaków, patriotów, w żadnej polskiej partii, ale wasze rządy już niedługo się skończą. Zabolało chazarskie ścierwa i juz mnie na czerwono zaczęli smarować, zdrajcy jedne, nienażarte żmijowe gady.....

@oculus: nieudacznicy nie wygrywają. Pozostają im wtedy jęki, płacze, wyzwiska i na pocieszenie co najwyżej sraczka.

  oculus,  25/10/2014

@Hamilton Starszy: Jacy nieudacznicy, o kim ty mówisz człowieku?. Walczycie, od wybicia polskiej elity, w wyborach w Polsce tylko miedzy sobą. Tych paru sprzedawczyków i biedoty folwarcznej nie zaliczaj. bo idą w jednym szeregu z wami żmijowe gady.........https://www.youtube.com/watch?(...)outu.be

  Hamilton,  25/10/2014

"Sikorski to znany tchórz i nigdy z rozkazami płynącymi z CIA nie dyskutował". Autor osiągnął już pewne kwalifikacje szpiega. Polecam kolejny, znacznie bardziej zaawansowany kurs szpiegowski.
http://www.youtube.com/watch?v(...)fg82UDc

  oculus,  25/10/2014

@Hamilton Starszy: A ten link dla ciebie byś się szykował do....https://www.youtube.com/watch?(...)5Ghq1i0

@oculus: nie rozumiem co to ma wspólnego ze mną.

@Hamilton Starszy: Pewnie już wiesz co ale jeszcze w to nie wierzysz.... https://www.facebook.com/piery(...)stonoga

@oculus: tym bardziej nie rozumiem co to ma wspólnego ze mną..
http://eiba.pl/4

@Hamilton Starszy: To następnym razem więcej wyczucia w komentarzach..:)

@oculus: istnieje coś takiego jak wyczucie metod. Jeśli w pociągu jedzie kilku pasażerów bez biletu to możemy ich znaleźć i uniemożliwić dotarcie do celu, możemy też to samo osiągnąć przez wykolejenie całego pociągu.

@Hamilton Starszy: Istnieje też coś takiego...http://piotrbein.wordpress.com(...)or-gru/Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska