Login lub e-mail Hasło   

4 pytania do konsultantki ślubnej - targi ślubne Wedding - RELACJA

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://slubi.pl/blog/4-pytania-do-konsul(...)ja/278/
1. Jak podsumujesz targi Wedding na Stadionie Narodowym? Targi były 2-dniowe, każdy z nich był inny. Panele dyskusyjne dotyczyły różnorodnych tematów, tak, aby m...
Wyświetlenia: 16.282 Zamieszczono 17/11/2014

1. Jak podsumujesz targi Wedding na Stadionie Narodowym?

Targi były 2-dniowe, każdy z nich był inny. Panele dyskusyjne dotyczyły różnorodnych tematów, tak, aby możliwie wyczerpać pytania odwiedzających. Wśród wystawców znalazły się firmy o ugruntowanej pozycji, dopiero startujące oraz do tej pory niekojarzące się z branżą ślubną.

2. Co wyróżniało te targi?

Przede wszystkim miejsce - Stadion Narodowy. Dzięki wielkości obiektu nie odczuwało się przytłaczającego tłoku, jak na innych tego typu imprezach. Prestiż samego miejsca podniósł ekskluzywność samych targów. Dodatkowo, można było zauważyć pewną równowagę w ofertach wystawców - zarówno przyszła panna, jak i pan młody mieli w czym wybierać. Rynek skierowany do panów zdecydowanie się rozrasta.

3. O co najczęściej pytają odwiedzający targi?

Co roku odwiedzający targi ślubne mają wiele pytań, szukają idealnych rozwiązań oraz są trochę zagubieni. Każdego roku padają podobne pytania, jednak w tym roku w rozmowach odniosłam wrażenie, że przyszłe młode pary są coraz bardziej zagubione. Głównie pytają - kogo wybrać? jak trafić na dobrego fotografa czy florystę? Z racji coraz większej liczby osób, które oferują swoje usługi w branży ślubnej, nie wiedzą na kogo się zdecydować. Również ich świadomość rośnie i zdają sobie sprawę, że nie wszystkie informacje w internecie (np. na forach) są prawdziwe, a to pogłębia poczucie chaosu i zagubienia.

4. Jakie masz rady dla osób, które odwiedziły lub zamierzają odwiedzić targi ślubne?

Przede wszystkim należy pamiętać, że znajdziemy tam różne firmy, bez gwarancji jakości. Osoby, które odwiedzają targi, są jednorazowym klientem, bez wiedzy o branży. Doradziłabym, aby targi były traktowane jako lekcja poglądowa, zebranie kontaktów czy kontakt z firmą, z którą wcześniej gdzieś się spotkaliśmy. Warto dodatkowo po targach, na spokojnie sprawdzić dokładnie firmę, która się nam spodobała. Przejrzyjmy jej portfolio, dopytajmy o warunki umowy. Na pewno trzeba umówić się na spotkanie - czy to na żywo, czy via skype. Jeśli coś nam nie gra, powinniśmy szukać innej firmy, chociażby dla porównania. Pamiętajmy, że to wyjątkowy dzień w życiu, który tworzą ludzie, a najlepiej gdyby nie zawiedli.

 

Paulina Kostanek

Konsultant ślubny

Ślubna Pracownia

Podobne artykuły


121
komentarze: 93 | wyświetlenia: 50507
93
komentarze: 44 | wyświetlenia: 13123
53
komentarze: 15 | wyświetlenia: 6996
31
komentarze: 29 | wyświetlenia: 4832
28
komentarze: 18 | wyświetlenia: 3010
25
komentarze: 43 | wyświetlenia: 2234
24
komentarze: 55 | wyświetlenia: 5639
21
komentarze: 58 | wyświetlenia: 1192
20
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1074
19
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1786
18
komentarze: 1 | wyświetlenia: 14403
18
komentarze: 13 | wyświetlenia: 1153
 
Autor
ArtykułByło super a szczególnie dlatego, że była AnKa Biżuteria ze swoją biżuterią ślubną http://ankabizuteria.pl/15-biz(...)-slubna . Oby tak dalej.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska