Login lub e-mail Hasło   

Ostatnia noc, czyli kilka koncepcji na wieczór panieński część 2.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://slubi.pl/blog/ostatnia-noc-czyli-(...)-2/287/
Wieczór panieński to ostatni wieczór, kiedy to przyszła panna młoda może zaszaleć z najbliższymi koleżankami i przyjaciółkami.
Wyświetlenia: 613 Zamieszczono 05/12/2014

Warto zadbać o atmosferę i atrakcje, które sprawią, że wszystkie, a w szczególności panna młoda , zapamiętacie tę noc na długi czas…

Zobaczcie moje propozycje.

1. Wieczór w hotelu + atrakcje.

Niezapomniane wrażenia zapewnić może wynajęty apartament w hotelu, a w nim mnóstwo niespodzianek. Pierwszą może być barman, który przygotuje dla Was drinki. Kolejną – striptiz, przystojnego, o ciemnej karnacji i perfekcyjnie wyrzeźbionym ciele pana, który umili, a może nawet zaskoczy Was tego wieczoru. Podczas zabawy, gdy głód da o sobie znać, można zamówić z hotelowej restauracji kolację do pokoju. Jednak chcąc poczuć się jak prawdziwe damy, zawsze możecie zadbać o odpowiedni strój, makeup oraz błyszczącą biżuterię i wybrać się na kolację do restauracji. Wszystko zależy tylko od Waszej pomysłowości i chęci.

2. Wypad na morze, w góry czy nad jezioro.

W zależności od tego, w jakim miesiącu będzie ślub i wesele, możecie zorganizować genialny panieński nad morzem, jeziorem czy w górach. Oczywiście wiąże się to ze zgromadzeniem odpowiedniej ilości środków i czasu, ale czego się nie robi dla siostry, przyjaciółki czy najbliższej koleżanki. Dużo wolnego czasu i wieczorne imprezy to wydaje się być wyjątkowy czas dla Was wszystkich. Przywieziecie ze sobą mnóstwo wspomnień, jeszcze więcej fotografii, a satysfakcja z takiego panieńskiego – GWARANTOWANA!

3. Nauka tańca z przystojnym instruktorem.

Wiedząc o tym, że przyszła mężatka zawsze marzyła o prawdziwym kursie tańca, to nie ma się nad czym zastanawiać. Ten pomysł jest właśnie dla Was! Spełnijcie jej marzenie i zorganizujcie wieczór panieński z przystojnym instruktorem gorącej salsy, rumby, a dla bardziej odważnych sexy dance. Naukę z tego wieczoru możecie wykorzystać nie tylko na dyskotece, ale również na weselu swojej przyjaciółki i zatańczyć dla niej i jej męża wybraną choreografię. To będzie niezapomniany prezent dla obojga.

4. Szalone zakupy.

Nie lubicie imprezowania, ale za to kochacie zakupy??? Zakupy to idealna okazja, aby spędzić trochę czasu z najbliższymi przyjaciółkami i przy okazji świetnie się bawić robiąc zakupy, które wszystkie kochacie. Żeby nie było tak do końca tylko zakupowo, aby przyszłą mężatka jednak poczuła, że to jej panieński, możecie wymyślić jakieś ciekawe zadania do wykonania, które urozmaicą „zakupową imprezę”.

5. Konkursy i wyzwania na mieście.

Jest mnóstwo zabaw, które można wykorzystać na wieczorze panieńskim. Jednym z nich może być wypad na miasto i wykonywanie różnorodnych wesołych zadań. Jako zadanie możecie wybrać jakiegoś przystojniaka w galerii handlowej i zorganizować konkurs, której z Was uda się z nim umówić na kawę. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą gadżetów, które pozwolą innym poznać, że świętujecie właśnie wieczór panieński swojej przyjaciółki.

A jakie są Wasze pomysły na wieczór panieński? Możecie podzielić się swoimi pomysłami w komentarzach.

Podobne artykuły


95
komentarze: 44 | wyświetlenia: 15525
51
komentarze: 57 | wyświetlenia: 40394
35
komentarze: 39 | wyświetlenia: 6054
31
komentarze: 29 | wyświetlenia: 6170
29
komentarze: 18 | wyświetlenia: 4018
29
komentarze: 18 | wyświetlenia: 371803
29
komentarze: 21 | wyświetlenia: 6358
25
komentarze: 6 | wyświetlenia: 18837
24
komentarze: 36 | wyświetlenia: 1756
25
komentarze: 55 | wyświetlenia: 7833
22
komentarze: 15 | wyświetlenia: 2843
21
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1806
21
komentarze: 12 | wyświetlenia: 2557
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska