Login lub e-mail Hasło   

Nowa energia dla nowej świadomości

Żyj boskością i odkrywaj jej meandry w swoim cudownym życiu.
Wyświetlenia: 910 Zamieszczono 09/12/2014Od czasu przełomu wieków, zaczęła pojawiać się nowa świadomość. Ponieważ każda świadomość potrzebuje  energii, aby się przejawiać, dlatego teraz ukazała się nowa energia, aby służyć innej, nowej świadomości ludzi, którzy tego oczekują. Do tej pory świadomość była związana z umysłem ego, który potrafi wszystko komplikować, używając schematów i definicji.

Ten etap mamy już za sobą, gdzie wszystko było przewidywalne, zgodnie z założonym planem. To rodziło presję na czas liniowy, aby jak najszybciej wykonać zadanie. Stąd zrodziła się wszechobecna niecierpliwość, związana z coraz większym naporem starej energii.  Większość ludzi ciągle gdzieś biega, nawet nie bardzo wiedząc za czym. To wywołuje stres, gdyż ogranicza w czasie wykonywaną pracę.

A jakby to było lepiej, gdyby nikt nie musiał się śpieszyć i żył na luzie?
Oczywiście ludzkość jest bardzo zmęczona i zestresowana, zwłaszcza młodzi, biegiem  czasem mocno przyśpieszonym. Dlatego przychodzi nowa energia, która nie podlega czasowi liniowemu, ani jednej przestrzeni. Jest poza tym wymiarem ograniczeń.

Stara energia jest wibracyjna i powtarzalna. Opiera się na wzorcach i świecie przeciwieństw, gdzie dobro i zło, ma dla niej znaczenie. Stąd powstało moc osądów, definicji, przekonań i wzorców, które ograniczały wszystkich ludzi na ziemi. Praca w usuwaniu starych wzorców, przekonań i gry w życie w biegunowym świecie, jest teraz na tapecie, w wielu różnych praktykach uzdrowicielskich.

To proces niekończących się ustawień, odpinań wzorców rodowych i odkreowań, aby pozbyć się starych schematów myślenia z umysłu. Nowa energia ma dla nas inne wyzwanie. Jest związana ze świadomością, która nie zna osądów, lecz działa w jedności przeciwieństw. To droga serca i ekspansywności działań, zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz istoty. Największy potencjał energii w człowieku, według nauki,  jest w sercu. To serce najpierw zaczyna bić w ciele matki. Od tego rytmu rozpoczyna się życie.

Gdy serce jest otwarte, wówczas działa intuicja, czyli myśl boska. Nie ma w takim przekazie słów ani obrazów. Jest natychmiastowe działanie, poprzez wiedzenie. To łaska boska. Boski umysł jest współczujący, pełen szacunku i prostoty. Gra w życie odbywa się natychmiast, gdyż świadomość boska przejawia się w nanosekundzie.

Pomysły na tworzenie się czasu i przestrzeni, czyli różnych wymiarów, to gra myśli ludzkiej. Natomiast nowa świadomość niczego nie definiuje ani nie określa, gdyż to sprowadziło by ją do starej świadomości, która powoli ale sukcesywnie odchodzi.

Obecnie jest wiele zagubionych ludzi, gdyż ich umysły działają nieświadomie, ze starą energią, która rodzi chaos. Stąd pochodzi wylew chorób nerwowych, psychicznych i depresyjnych, gdyż umysł nie wie, co się dzieje. Jedynym wyjściem z tego typu chorób i innych równie ciężkich, jest zrozumienie obecnych przemian na ziemi.

Nowy świat rządzi się innymi prawami. Nowa świadomość też ma   swoje prawa i niestety dobrze jest je poznać, aby nie błądzić w swym starym sposobie kreowania rzeczywistości. Jesteśmy kreatorami życia na wzór Stwórcy i czy tego chcemy, czy nie, wszystko co nam się przydarza, jest własną kreacją.

Możemy tworzyć przy pomocy wzorców ze starej biegunowej energii ( + i - ), gdzie bieguny coraz wyraźniej dają znać o sobie, powodując moc problemów i chorób. Ale możemy się też z tego uwolnić, otwierając własne serca, gdzie świadomość boska, sama kreuje szczęśliwą grę w życie.

Nowa energia jest na usługach nowej świadomości i przejawia się jako uświęcone doświadczenie, którego nie można opisywać słowami. Słowa sprowadzają nową rzeczywistość do starego wymiaru 3D i znika uświęcone doświadczenie.

Sama tego eksperymentu doświadczyłam, kiedy zaczęłam opowiadać stany mojej świadomości z innych wymiarów. Wszystko prysło jak mydlana bańka na wodzie, a po doświadczeniu pozostał smutek i żal.

Nowa świadomość nie potrzebuje tworzenia celów przyszłości ani projektów, gdyż ona manifestuje się jako rzeczywistość, na każdą chwilę przejawienia. To będą nowe zupełnie doświadczenia i sposób na życie przyszłych pokoleń.

Obecnie na ziemi jest niewiele ludzi, którzy żyją nową świadomością, gdyż ta wiedza jest nowa. Powołałam do życia Ośrodek Świadomości w moim mieście Pińczowie, jako aspekt Akademii Świadomości w Łodzi, aby poszerzać wśród chętnych na miejscu i przez skypa, w każdym tygodniu  spotkania i audycje w tym temacie.

Praca nad własną świadomością, ma ogromny wpływ na potencjały całej ludzkości, gdyż każda świadoma istota w niewidzialny sposób, poszerza swoją świadomość na innych ludzi, obecnych w jej życiu. Nowa energia ma tendencję do poszerzania wszystkiego i wzrostu, zarówno na zewnątrz jak i do wewnątrz. Stąd stworzy się świat pełny obfitości.

Stara energia miała tendencję do zaciskania oraz braków, gdyż działa w stanie lęku i strachu. Nowa energia służy świadomości do poszerzania i wzrostu, oraz niewinnej gry w życie. To inna, nowa zabawa dla dzieci kosmosu, gdzie duch wraca do swojego ciała, aby doświadczać jedności ciała, umysłu i ducha.

Do tej pory ta trójca była oddzielona i każda jej część żyła osobno. Dobrze jest  poznać nową energię i zasady korzystania z niej, aby wzrastała nowa świadomość na ziemi.
Wiedzę tę zaczerpnęłam z książki Adamusa "Żyj swoją boskością" oraz intuicyjnym wglądem w nową rzeczywistość świadomości.


Zapraszam do mojego bloga:

www.danutawachowska.pl

Podobne artykuły


11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3028
11
komentarze: 41 | wyświetlenia: 3471
11
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1139
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3847
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1805
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2205
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2227
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2205
10
komentarze: 19 | wyświetlenia: 716
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 911
10
komentarze: 29 | wyświetlenia: 1634
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 646
9
komentarze: 88 | wyświetlenia: 383
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  mojra  (www),  10/12/2014

To co obserwujemy, to wylanie Ducha Świętego na cywilizację śmierci duchowej i ma na celu doprowadzenie ludzi do konfesjonałów, co wymaga pokory i skruchy. Grzechy odpuszcza nam osobiście Jezus, korzystając z ciała kapłana. Po oczyszczającej spowiedzi, odpuszczeniu grzechów i pokucie, Bóg zaprasza nas do przebóstwienia ciała i duszy w sakramencie eucharystii. To wszystko gratis.

@mojra: czyli mojra proponujesz kanibalizm?

  mojra  (www),  10/12/2014

@Wachowska Danuta: Komunię można przyjąć duchowo, a więc nie kanibalizm tu chodzi. Gorsze od "kanibalizmu" jest znęcanie się przez własny ograniczony rozum, nad swoją duszą, która jest dzieckiem Bożym.

@mojra: każdy ma swoje własne przekonania na temat wszystkiego. Nikt nie jest w stanie dyskutować z czyimi przekonaniami, gdyż one są święte dla tej osoby. Przekonania kierują ludźmi w starym systemie i starej energii. tyle na ten temat.

  swistak  (www),  10/12/2014

@Wachowska Danuta: "Wielu prorokować będzie" czyli mieścisz się w normie "energetycznej"

@swistak: To nie prorokowanie swistak, to nowa rzeczywistość, której doświadczam na co dzień.

  swistak  (www),  11/12/2014

@Wachowska Danuta: Zamiast się pałętać po astralu przez cała wieczność, bez sensu i celu jak wielu guru, można zostać Bogiem przez przebóstwienie i żyć w symbiozie ze Świętą Trójcą.

  swistak  (www),  11/12/2014

Danusiu! Posłuchaj, co Bóg oferuje każdej duszy, zeszyt 109a_03, wystarczy kliknąć i słuchać http://archiwum.voxdomini.pl/m(...)p3.html

  lewi,  11/12/2014

Im bardziej ludzie czują się zagubieni , tym więcej powstaje różnych filozofii i teorii. Dlaczego tak się dzieje? Coraz więcej ludzi zapada na dolegliwości fizyczne i psychiczne, jest to świetna okazja do ,,zbijania'' kasy. Powstaje tysiące gabinetów i ,,specjalistów'' proponujących swoje nowatorskie i ,,skuteczne'' usługi.

Wystarczy zajrzeć do księgarni, ileż to książek z samouzdrawianiem

...  wyświetl więcej

@lewi: Każdy trafia tam, gdzie jego umysł go kieruje. Prawdziwi uzdrowiciele są nieznani, bo nie muszą się reklamować. To oni znają drogę w kierunku rozwoju całego społeczeństwa.

  lewi,  11/12/2014

@Wachowska Danuta: Skąd posiadają te ,,fenomenalne'' zdolności? Osobiście nie zauważam , żeby społeczeństwo rozwijało się pod względem etycznym... Kondycja psycho-fizyczna ludzkości nie napawa optymizmem, gabinety do psychiatrów i psychologów'',,pękają w szwach''. Jaką drogę w kierunku rozwoju społeczeństwa wskażą prawdziwi uzdrowiciele?

@lewi: Poprzez podniesienie świadomości. Robimy to z koleżanką otwierając Akademię Świadomości.

  lewi,  11/12/2014

No dobrze-czego praktycznego może się spodziewać osoba po takiej wizycie?

Na czy konkretnie polegać będzie udzielona pomoc?

  lewi,  11/12/2014

Na czym ma polegać nowa świadomość.
1. Zmiana życiowych wartości ?
2. zmiana światopoglądu ?
3.Całkiem nowatorskie postrzeganie wszystkiego?

@lewi: Światopogląd jaki jest, ale nowatorskie postrzeganie. Chodzi o samodzielne kreowanie życia. Poczytaj na moim blogu: www.danutawachowska.pl w kategorii Ośrodek Świadomości. Zapraszam:)

  lewi,  11/12/2014

(...) ,,Nowa świadomość nie potrzebuje tworzenia celów przyszłości ani projektów, gdyż ona manifestuje się jako rzeczywistość, na każdą chwilę przejawienia. To będą nowe zupełnie doświadczenia i sposób na życie przyszłych pokoleń.''(...)

Jak to działa?
Jeżeli nie będę miał żadnego celu, powiedzmy nauczenia się obcego języka, to jak mi pomoże nowa świadomość?

Czy bez świadome

...  wyświetl więcej

@lewi: Będziesz miał czucie, a nie cel z umysłu i gotowe projekty. To boskie tworzenie, którym kiedyś wszyscy się posługiwaliśmy, tworząc cały kosmos. To świetna zabawa czuć, a nie myśleć. To są nowe energie, dlatego dla nas nie zrozumiałe. Sama się tego uczę i próbuję o tym pisać. :)

  nse,  12/12/2014

@lewi: Nowa świadomość ma polegać na znajomości "granego utworu", gdy na żywo gra orkiestra muszą mieć ze sobą kontakt wzrokowy i podporządkować się pod względem tempa i rytmu np. perkusji w studiu metronomowi.
Czyli
1.Umiejętność grania na swoim instrumencie
2.Znajomość granego utworu
3.Znajomość możliwości muzyków z którymi się gra
4.Wrażliwość na odstępstwa, u ...  wyświetl więcej

@Mariusz Kajstura: To nowa świadomość na starej energii Mariusz. Nie o to chodzi:)

  nse,  12/12/2014

@Wachowska Danuta: Kiedyś energia elektryczna budziła trwogę, teraz gdy jesteśmy jej świadomi sytuacja uległa zmianie ..., to świadomość ujarzmia energię :)

  nse,  13/12/2014

@Wachowska Danuta: Myślę że Tobie chodzi o to: http://www.filmweb.pl/Marzyciel oderwanie swojej świadomości od ponurej rzeczywistość i żyć szczęśliwie pomimo wszystko ... ??
Pozdrawiam :)

@Mariusz Kajstura: Świadomość kieruje energią i przyciąga aby kreować rzeczywistość w naszym świecie

  Remter,  11/12/2014

Czy w tej nowej świadomości podążasz dalej za przyczyną i skutkiem ? Skąd czerpiesz informacje dla niej ? Jakich praw świadoma jesteś ? Pozdrawiam.

@Remter: Niestety nie. Nie ma skutków i przyczyn w starym stylu, gdyż wszystko dzieje się teraz. Są to nowe inne prawa oparte na sercu a nie na mózgu i umyśle. Przy tym posługujemy się zmysłami anielskimi jak: świadomość, współczucie, wyobraźnia, skupienie i ekspresja. Zobacz, że to natychmiastowe stwarzanie wszystkiego co na ten moment Ci potrzebne. Super zabawa, bez przeszłych obciążeń.

@Wachowska Danuta: Wiele osób zna książkę Mały Książę, której autorem jest Antoine de Saint-Exupéry. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu – to jedno ze zdań
z tej powieści. Oczy są ślepe, ponieważ „dobrze widzi się jedynie sercem”. Widzieć jedynie sercem?
W jaki sposób ma człowiek „widzieć sercem”?
Poprzez nasze zmysły, na przykład poprzez nasze oczy, wrażenia z otaczająceg ...  wyświetl więcej

@Remter: Nie do końca tak jest, jak piszesz. To dywagacje umysłu. Otwarte serce jest czyste bez pragnień. Widzi zupełnie inaczej. Życie chwilą teraz to zabawa z Bogiem, z Duchem, który chce doświadczać życia w materii. To olbrzymi temat na wiele pokoleń, który w tych krótkich zdaniach nie da się rozwinąć. Jeśli ten temat Cię interesuje, to podam Ci link do Avataru, gdzie są wyjaśnione te tematy.

  mojra  (www),  12/12/2014

@Wachowska Danuta: Czy w tej Akademii będziesz rozdawała piegi?

  Remter,  12/12/2014

@Wachowska Danuta: Danusiu! Na te wszystkie fanaberie potrzeba mieć dużo pieniędzy lub mocny tyłek do bicia. Ja akurat ani jednego , ani drugiego nie posiadam. Stosuję własną maksymę ; "Czego dowiem się sama - tego się nauczę". Nie potrafię myśleć bez umysłu ...

  lewi,  12/12/2014

@Wachowska Danuta: Otwarte serce jest czyste od pragnień. Czy chodzi o to żeby ,,wypłukać'' się z uczuć i pragnień? Coś na zasadzie medytacji? Zycie chwilą teraz to zabawa z Bogiem. Brzmi to niezrozumiale i bardzo filozoficznie, niewiele ma to wspólnego z realnym życiem...

@lewi: Uczucia i pragnienia to palące emocje umysłowe. Chodzi o korzystanie ze świadomości Duszy, Ducha czy Boga, jak komu pasuje.

@Remter: Dlatego nie masz pieniędzy, bo z umysłu pochodzą przykre doświadczenia:)

@Wachowska Danuta: Jak można skorzystać z czegoś lub kogoś... kto tak naprawdę w stosunku do tego świata i jego świadomości zachowuje się neutralnie ?
Ps. Dusza, duch, Bóg... to trzy pojęcia jakże od siebie odmienne .. Duszą nazywa się psyche ludzką ... duchem - zasób życia w jego naturze... a Bogiem - Moc potrzebną do utrzymania życia...

@Remter: Tak nazywa analityczny umysł. Wszystko jest tym samym

@Wachowska Danuta: Wszystko co jest rzeczywiste na tym świecie mieści się w jednym słowie - Pragnienie... Umysł potrafi je produkować lecz Duch potrafi jako zasób życia - korygować. Nie wszystko co ładnie wygląda i się świeci - złotem nazwać można ... oprócz pieniądza istnieją wartości wyższe...

@Wachowska Danuta: Czyżby linie papilarne również umysł wytwarzał... ?

  nse,  14/12/2014

@Remter: Powinna być kolejność Bóg,Duch,dusza ... Ojciec,Duch Święty, Syn ...Ducha Świętego dałem w środku, bo jest czystą pozbawioną intencji więzią między Ojcem i Synem ( to zostało zapieczętowane tajemnicą wiary ) ... Taki jest też podstawowy warunek rozwoju Życia ...
Te trzy elementy są różnie określane, generalnie chodzi o tą uniwersalna zasadę rozwoju, która wyklucza ludzką ślepotę na fakty powodowaną niskimi intencjami.

  nse,  14/12/2014

@Mariusz Kajstura: Głównym problemem jest niechęć zdawania relacji przed następnym pokoleniem z własnych błędów, powodowane to jest strachem utraty autorytetu ...

@Mariusz Kajstura: Rozdzielność i kolejność istnieje tylko w świecie trzech wymiarów. Natomiast w rzeczywistości cała Trójca stanowi Jedność.

  nse,  14/12/2014

@Wachowska Danuta: ... tak samo jak przeszłość, teraźniejszość, przyszłość w świecie Ducha jest jednością :) Swoimi cielesnymi powłokami włuczymy się po świecie 3D + t i musimy się stosować do zasad tego świata, pomimo dyskomfortu jaki ten fakt sprawia :)

  nse,  14/12/2014

@Mariusz Kajstura: ... może słowo jedność uzupełnić pojęciem "jedność w harmonii" ... ??Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska