Login lub e-mail Hasło   

Sposób na większe zarobki i wyższy poziom zadowolenia z życia.

Oto sposób na większe zarobki i wyższy poziom zadowolenia z życia. Badania naukowe podają że istnieje czynnik dzięki któremu możemy zmniejszyć ryzyko wystąpienia a...
Wyświetlenia: 933 Zamieszczono 15/12/2014

Oto sposób na większe zarobki i wyższy poziom zadowolenia z życia.

Badania naukowe podają że istnieje czynnik dzięki któremu możemy zmniejszyć ryzyko wystąpienia ataku serca o 70% i duszności nerwicowych o 40% oraz uzyskać nieosiągalny dotąd spokój, zadowolenie z życia i większe zarobki. Czynnik ten dotyczy każdego z nas i ma potężny wpływ na jakość naszego życia towarzyskiego, zawodowego, rodzinnego. Oddziałuje zarówno pośrednio i bezpośrednio na nasze zdrowie, i zadowolenie z siebie- jeden z najważniejszych czynników decydujących o życiowym sukcesie lub jego braku.
 Ludzie którzy tego sekretu nie znają, znajdują się w grupie 95% nieszczęśliwych osób na tej planecie którzy tak przyzwyczaili się do życia w swej szarości że nie widzą już innych możliwości. Zostali zaprogramowani przez system szkolny aby zrezygnować ze swoich marzeń, wizji i ambicji i nie wychylać się szeregu. Zostało im wpojone, jak być szarą myszką, nieszczęśliwą, nie spełnioną, pozostającą przez całe życie w kącie.
Drugą stronę tego medalu zajmuje pozostałe 5% społeczeństwa, które jest świadome czynnika o którym za chwilę się dowiesz. Szczęśliwi, jeżdżący drogimi samochodami, wiecznie uśmiechnięci, wychowujący szczęśliwe dzieci, zadowoleni z życia ludzie którzy zadali sobie odrobinę trudu aby spełnić swoje marzenia.
Za chwilę dowiesz się czym jest czynnik który aż tak istotnie wpływa na życie każdego człowieka. Zobaczysz też że osiągnięcie tego jest łatwiejsze, niż Ci się wydaje. Ale muszę Cię ostrzec. Jestem przekonany w 100% i gotów założyć się o 5000 złotych że zlekceważysz to, o czym Cię poinformuję. Wiesz dla czego? Bo za tę informację mi nie zapłaciłeś. Człowiek traktuje nową informację tym poważniej, o ile więcej za nią zapłacił. Wyobraź sobie teraz że jesteś na Couchingu u Briana Tracy. Zapłaciłeś 10.000 dolarów i słuchasz co ma Ci do powiedzenia Braian na temat owego czynnika sukcesu.
Czym więc jest ten sekret? Tym czynnikiem okazuje się być: praca na wymarzonym stanowisku. Twój wymarzony zawód. To jest właśnie tajemnica największych sportowców, biznesmenów i inwestorów, pilotów, lekarzy, naukowców, najlepiej zarabiających i najszczęśliwszych ludzi pod słońcem. Wymarzony zawód to zarabianie na tym co kochasz robić.
-Ale ja nie mam znajomości.
- W jakim stopniu brak znajomości, przeszkadza Ci zajmować się tym co kochasz robić?
Jeżeli jest to dla ciebie jakaś przeszkoda, napisz do mnie maila, odpowiem: ftp.adam@wp.pl
-Ale tam gdzie mieszkam nie ma pracy.
-To co, kochasz nie musi znajdować się w miejscu, w którym mieszkasz. Nie mówię o znalezieniu zwykłej pracy, ale o tym abyś robił to co naprawdę lubisz, co sprawia Ci przyjemność. To może wymagać od Ciebie zadania sobie odrobiny trudu, ale gra jest warta świeczki.
- Nie ma zawodu związanego z tym co lubię robić.
- Uwierz mi że taki zawód nie musi istnieć. Idąc za głosem swojego serca, odnajdziesz sposób aby zarabiać na tym co lubisz. Jeden gość lubi pić piwo, więc nagrywa filmiki- recenzje piwa, i wstawia je na YouTube. Wiele osób zarabia w ten sposób, grając w gry komputerowe. Wyświetlenia generują im zyski. Ale to czy Ty znajdziesz swoje spełnienie zależy tylko od Ciebie.
- Nie wiem co lubię robić.
- Jeżeli jesteś człowiekiem, to na pewno jest coś co lubisz. Ewentualnie znajdz sposób na odnalezienie tego co lubisz robić i odpłatnie pomagaj innym znaleźć to co oni lubią. Dziś mając Internet, posiadasz nieograniczoną liczbę możliwości.

Oto sposób, jak w kilku krokach odnaleźć to co lubisz robić i zacząć na tym zarabiać.

  1. Naukowe badanie podają że co trzecia osoba nie wie co ją pasjonuje? Ludzie są zatraceni w schemacie: Robota-Dom-Robota-Dom.
    Przypomnij sobie swoje stare, ulubione zajęcia w wolnym czasie, zapisz je, powróć do nich przynajmniej w weekendy.
  2. Czynnikiem który wpływa na to czy osiągniemy sukces, zajmując się tym co lubimy robić, jest przedsiębiorczość. Teraz musisz wykazać się odrobiną przedsiębiorczości, zastanowić się, i wymyślić, jak możesz zarabiać na swojej pasji. Wykaż w tym jak najwięcej samodzielności.
  3. Czy wiesz  że 95% ludzi na świecie, nie potrafi wyznaczać i osiągać celów? W szkołach, dzieci uczone są matematyki czy historii ale nigdy nie poświęca się nawet godziny, aby podnieść umiejętność planowania. Prawidłowo wyznaczony i zaplanowany cel to klucz do osiągnięcia sukcesu, w jakiejkolwiek dziedzinie. Sporządź pisemnie plan osiągnięcia Twojego celu, podziel go na etapy, zaopatrz datami i zabierz się do działania.
  4. Działaj od tej chwili, aż do osiągnięcia rezultatów!!!


Osiągniesz swój sukces, ale pamiętaj o jednym, grupa 95% nieszczęśliwych ludzi, to Ci którzy gdy poznają jakąś ideę, odwlekają jej realizację.
Najwybitniejsi ludzie, stąpający po tej ziemii, reprezentują dokładnie odwrotną postawę, od razu zabierają się do działania. Jeżeli dziś nie podejmiesz żadnego działania, jutro nawet nie będziesz pamiętać o tym artykule, w żaden sposób nie przybliżysz się do sukcesu, dlatego działaj teraz. Weź kawałek papieru i coś dopisania. Wykonaj pierwszy z czterech kroków. Zacznij działać.


Jeśli podobał Ci się artykuł napisz mi proszę na maila, odpowiedzi na poniższe pytania. Pozwoli mi to lepiej pomagać wypełniać moją misję- pomagać ludziom zwiększać poziom zadowolenia z życia i ich zarobki.

1. Jaki jest Twój największy problem związany ze zdobyciem zawodu Twoich marzeń? Z czym sobie nie radzisz? Co spędza Ci sen z Powiek?

2. Co chciałbyś osiągnąć, w związku ze swoją karierą zawodową, w ciągu najbliższych 12 miesięcy? Jak chciałbyś aby wyglądało Twoje życie zawodowe? Jakie korzyści chciałbyś osiąnąć?

Z życzeniami sukcesu
ftp.adam@wp.pl autor kursu: Jak w ciągu miesiąca, zdobyć pieniądze i szczęście dzięki pracy na wymarzonym stanowisku.
Link: http://jak-zdobyc-pieniadze-i-szczescie-dzieki-wymarzonej-pracy.interkursy.pl/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1481
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1586
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1207
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 2043
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 2905
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2421
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1539
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 983
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 802
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 533
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2322
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 1643
10
komentarze: 69 | wyświetlenia: 680
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  lewi,  15/12/2014

Niekoniecznie wyższe zarobki są czynnikiem, powodującym większe zadowolenie w życiu. Dzisiaj nie ma żadnej gwarancji i stabilności na rynku pracy, w zamian za swoje zawodowe osiągnięcia ludzie poświęcają rodzinę i zdrowie. A więc z tymi wymarzonymi stanowiskami i zarobkami bywa różnie, często życie to potwierdza ...

Zachęta do wyprzedzenia wyścigu szczurów?Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska