Login lub e-mail Hasło   

List otwarty do Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polski Radosława Sikorskiego

Dotyczy: nadużycia finansowego Pana Marszałka polegającej na pobieraniu nie należnych pieniędzy z kasy państwowej za używanie prywatnego samochodu do celów służbowych.
Wyświetlenia: 584 Zamieszczono 17/12/2014

 List otwarty do Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polski Radosława Sikorskiego

Dotyczy: bulwersującej sprawy nadużycia finansowego Pana Marszałka polegającej na nieuprawnionym pobieraniu nie należnych pieniędzy z kasy państwowej za rzekome używanie prywatnego samochodu do celów służbowych.

Powyższa sprawa została nagłośniona przez media i byłem przekonany, że Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polski podda się do dymisji. Niestety w naszym państwie widocznie są inne zwyczaje gdzie malwersantów uważa się za ludzi zaradnych a więc godnych naśladowania i podziwiania.

Panie Marszałku z uwagi na pamięć polaków, którzy walczyli o wolną i sprawiedliwą Polskę w tym mogę wymienić mojego dziadka Adama Piątka Pająka, który był wysokim urzędnikiem w drugiej Rzeczypospolitej i za zasługi otrzymał tytuł szlachecki. Mój ojciec walczył w szeregach państwa podziemnego aresztowany przez Niemców został osadzony na Pawiaku i tam rozstrzelany. Oni byli prawdziwymi polakami i patriotami. Ja Romuald Feliks Piątek jestem dziennikarzem społecznym i autorem Nowej Filozofii 21 Wieku, staram się kontynuować dokonania patriotyczne moich przodków.

Ubolewam, że nasze państwo nie jest przyjazne dla polaków i służy nie wiadomo, jakim i czyim interesom.

Wniosek końcowy: Apeluję w swoim i wielu polaków imieniu do Pana Marszałka Radosława Sikorskiego o poddanie się do dymisji.

Mając na uwadze kompromitację przez Pana urzędu Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polski w kraju i zagranicą liczę, że z honorem opuści Pan zajmowany urząd. Tym samym wskaże uczciwą drogę innym posłom, którzy nie szanują publicznych pieniędzy, aby nie popełniali podobnych czynów.

Gdańsk 17.12.2014      podpisał; Romuald Feliks Piątek

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1257
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1092
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 536
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 666
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1046
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 710
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 355
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 752
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 691
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 742
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 598
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Puenta jest dobra, niestety. Jeśli ci na górze nie będą uczciwi i twardzi, to ci ich przedstawiciele na dole wezmą przykład, ba wzięli, widać to, gdy ktoś ma powód coś nie z rozdzielnika załatwić w urzędzie, a nawet coś zwykłego: niekompetencja, chciwość, lenistwo, nepotyzm, głupota, to ostatnie najbardziej wkurza. Może ci na górze powinni zarabiać trzy razy więcej i za swoje pieniądze płacić za o ...  wyświetl więcej

  Kitek,  21/12/2014

Ci na górze powinni zarabiać trzy razy mniej, a za malwersacje finansowe powinni być osadzani w więzieniach przy całkowitym przepadku mienia. Również działalność na szkodę państwa powina być traktowana nie jako błędy polityczne I być bezkarna, ale traktowana jako zdrada państwa I zgodnie z tym karana.
Swoją drogą to następnym razem niech Szanowny Pan Marszałek Radosław Sikorski poprosi o pi ...  wyświetl więcej

"z uwagi na pamięć polaków, którzy walczyli o wolną i sprawiedliwą Polskę" słowo Polak w każdym przypadku powinno pisać się z dużej litery. Błędy ortograficzne nie przystoją dziennikarzom społecznym i obniżają rangę listu, w tym otwartego,Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska