Login lub e-mail Hasło   

Imprezy biznesowe dla Twojej firmy w zależności od jej potrzeb

Jeśli się ich doceni, postawi na pierwszym miejscu, obdarzy zaufaniem i umożliwi rozwój, to na coraz lepsze wyniki finansowe wcale nie trzeba będzie długo czekać.
Wyświetlenia: 456 Zamieszczono 02/02/2015

Na pewno warto premiować najlepszych, ale z drugiej strony nie można zachęcać za bardzo do wyniszczającej rywalizacji, która nie służy zespołowi. Dobrze jest już natomiast dążyć do budowania zespołu, dobrej atmosfery i nagradzać za wspólne sukcesy. Premie to nie wszystko. Bardzo dobrze oceniane są też profesjonalne imprezy dla pracowników, które przybierać mogą bardzo różne formy. Mile widziane są tak samo firmowe bankiety, spotkania w przerwie w pracy, jak również i wspólne wyjazdy. Pracownicy świetnie mogą się zgrać podczas wycieczek, wyjazdów rekreacyjnych czy spotkań tematycznych, które na chwilę pozwalają oderwać się od szarej rzeczywistości. Z reguły im ciekawszy program, tym lepsze efekty takich spotkań.

Kiedy trzeba zbudować zgrany zespół

Imprezy teambuildingowe z założenia mają służyć poznawaniu się pracowników. Warto jednak zadbać, by uczestnicy takich spotkań wynieśli z nich pewną wiedzę. Nacisk warto położyć na to, by pracownicy poznali swoje mocne i słabe strony, sami wybrali swojego lidera, nauczyli się sprawiedliwie dzielić obowiązkami i przede wszystkim dobrze poczuli się w swoim towarzystwie. W zgranym zespole nie ma miejsca na wyniszczającą rywalizację. Normą jest za to przekonanie, że razem można osiągnąć więcej, a praca może przynosić nie tylko zyski, ale sama w sobie stać się pasją. Miła i przyjazna atmosfera zaś tylko dodatkowo zachęca do stałego podnoszenia wyników.

Imprezy integracyjne formą nagrody dla pracowników

Zespół warto budować cały czas, ale dobrze jest też doceniać go za sukcesy. Nagrodą może być premia, ale warto pomyśleć też o zorganizowaniu dodatkowej imprezy. Dzięki temu pracownicy mają okazję poczuć, że sukces to ich wspólne dzieło i razem go świętować. Świetną do tego okazją są wycieczki czy bankiety albo wieczory tematyczne. Do ich zorganizowania dobrze jest zatrudnić specjalistę, który zadba o to, by spotkanie było naprawdę oryginalne.

By firma była dobrze postrzegana nie tylko przez pracowników

Wszelkie imprezy i spotkania firmowe organizuje się z myślą o pracownikach, ale warto wiedzieć, że przyczyniają się one również do tworzenia wizerunku firmy. Pozytywne opinie mogą przyciągnąć do firmy nowych specjalistów, jak również przekonać konsumentów. Takim wabikiem dla doświadczonych pracowników może okazać się obietnica przygody. W firmach, gdzie stawia się na kreatywność i często pracuje się pod presją czasu, miłą i ciekawą odskocznią mogą okazać się imprezy, podczas których można spróbować swoich sił w sportach ekstremalnych. Skoki na bungee, loty balonem czy nawet rajdy skusić mogą tych, którzy w głębi duszy marzą o niecodziennych wyzwaniach i przygodzie. W dodatku właśnie takie oryginalne imprezy doskonale też służą budowaniu dobrej atmosfery w zespole.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy 3Tech.pl

Podobne artykuły


11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1224
11
komentarze: 16 | wyświetlenia: 483
10
komentarze: 26 | wyświetlenia: 658
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 530
9
komentarze: 608 | wyświetlenia: 1617
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 370
8
komentarze: 38 | wyświetlenia: 1014
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1661
7
komentarze: 4 | wyświetlenia: 649
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 771
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 803
5
komentarze: 1 | wyświetlenia: 688
294
komentarze: 63 | wyświetlenia: 105373
181
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1193672
153
komentarze: 44 | wyświetlenia: 131158
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska