Login lub e-mail Hasło   

Pomysły na prezent ślubny.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://slubi.pl/blog/pomysy-na-prezent-slubny/330/
Z okazji ślubu i wesela młoda para zazwyczaj preferuje koperty wypełnione gotówką. Zdarzają się jednak wyjątki i narzeczeni tworzą listę prezentów.
Wyświetlenia: 1.816 Zamieszczono 05/02/2015

Większość z nas wychodzi z założenia, że kupię coś, co nie przypadnie im do gustu – wolę dać pieniądze. Tworząc listę ślubnych prezentów młodzi nie tylko ułatwiają zaproszonym wybór, ale również sami będą zadowoleni z wybranych podarków. Obserwując pary, które skorzystały z tego pomysłu, można dojść do wniosku, że warto usiąść i zrobić taką listę na wypadek, gdyby któremuś z zaproszonych gości przyszło do głowy kupować prezent, zamiast wręczenia koperty z gotówką.

Co powinno się znaleźć na takiej liście? Oczywiście kwestia prezentów jest zupełnie indywidualną sprawą każdej pary. Jedni potrzebują garnków, bo dopiero rozpoczynają swoją wspólną drogę. Inni chcieliby mieć piękną zastawę, lub zestaw wyjątkowych sztućców.

Sztućce nie są może szczytem marzeń przyszłych małżonków, jednak mało która para przyzna się, ze dostając taki prezent okazuje się, że jest on niezastąpiony na pierwszej uroczystości rodzinnej, kiedy zaproszonych zostaje więcej niż sześć osób.

Zapakowane w ozdobną walizkę, eleganckie wprost od cenionych producentów sztućce można znaleźć między innymi w Internecie. Sklepy oferują komplety sztućców, którymi posługujemy się w jadalni czy w kuchni, ale również sztućce niezbędne do serwowania wykwintnych dań, takie jak zestawy sztućców do sałatek czy chochle do zup. Zestawy dla sześciu lub dwunastu osób to praktyczny, ale także elegancki prezent dla młodej pary. Asortyment, którym dysponują sklepy jest stworzony między innymi z myślą o nowożeńcach i ich gościach, którzy znajdą idealny prezent na ślub i wesele. Wysoka jakość dostępnych w sprzedaży sztućców gwarantuje, że służyć będą przez wiele wspólnych lat.

Nowożeńcy otrzymają prezent wymarzony i wybrany, a ponadto cenny, wyjątkowy i luksusowy, na który wbrew pozorom na starcie ich nie stać. Dlatego decydując się na kupno prezentu w postaci eleganckich sztućców skorzystajmy z ofert tych sklepów, które cenią sobie wysoką jakość oferowanych produktów.

Podobne artykuły


31
komentarze: 69 | wyświetlenia: 8702
29
komentarze: 31 | wyświetlenia: 2509
27
komentarze: 42 | wyświetlenia: 2258
22
komentarze: 5 | wyświetlenia: 51934
21
komentarze: 27 | wyświetlenia: 15814
21
komentarze: 27 | wyświetlenia: 3345
20
komentarze: 19 | wyświetlenia: 2008
18
komentarze: 38 | wyświetlenia: 6173
95
komentarze: 44 | wyświetlenia: 15007
36
komentarze: 35 | wyświetlenia: 2266
 
Autor
Artykuł  sasgabi  (www),  18/08/2017

O fajny pomysł! Ja jeszcze polecam pomysł z http://netprezent.pl/1/na-slub/.

Pomysł na prezent ślubny wyjątkowy, luksusowy, a nawet nietypowy można też znaleźć na: https://prezentokracja.pl/prezent/slubnyDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska