Login lub e-mail Hasło   

Dlaczego Unia Europejska jest bardziej niebezpieczna niż Putin?

Przede wszytkim dlatego, że realizuje politykę Nowego Porządku świata czyli rządu totalitarnego
Wyświetlenia: 1.645 Zamieszczono 16/02/2015

Nie jest moim zamiarem pisanie artykułów pełnych eryducji, intelektualnych popisów i kwiecistego języka. Moim celem jest informowanie.

W Europie polityka NWO realizowana jest przez Unię i Brukselę - jej także przyświeca komunistyczna idea centralizacji władzy oraz centralizacji bankowej - sama idea banku centralnego zawarta jest w manifeście komunistów chociaż chyba nie oni to wymyślili. Bank centralny za to w ogromnym stopniu kontroluje światowe gospodarki, zadłuża państwa - doprowadził przede wszystkim do legalnego oszustwa czym jest fakt, iż bank może udzielać ludziom kredytów na kwoty które przewyższają nawet 50 krotnie ilość pieniędzy jakie posiada bank centralny. Bank więc tworzy wirtualne, nieistniejące pieniądze które są tylko na rachunkach bankowych. To sprawia, że niewolnik musi zarabiać na odsetki od pieniędzy których bank nigdy nie posiadał - jest to oszustwo banku nazywające się rezerwą częściową, jest to tzw. lewarowanie. Te pieniądze nigdy nie były w obiegu w formie gotówki.  To niewolnik czyli kredytobiorca przynosi realne pieniądze do banku i wtedy następuje podmienienie realnych pieniędzy w miejsce fikcyjnych. Reszta czyli odsetki to czysty zysk banku. Odsetki z pieniędzy, których bank nigdy nie posiadał. Tak samo odsetki nigdy nie miały pokrycia w pieniądzach na rynku. 

Dlatego też bank centralny może sterować kryzysami - to bank centralny emituje pieniądze, zwiększa ich podaż na rynku, co doprowadza do tanich kredytów, taniego pieniądza, a kiedy chce może zmniejszyć ich podaż, doprowadza do podwyższenia stóp procentowych,  co zmusza kredytobiorców to oddania jeszcze większego procentu co doprowadza do ich bankructwa. Jest to więc sytem komunistyczny czyli gospodarki danych krajów w dużej mierze są fikcją, jest to system planowany. Pomijam to że w ten sposób wartość nabywcza pieniądza ciągle spada, na rynku jest coraz mniej pieniędzy, ceny rosną, tak jak bezrobocie. Zmniejszone są wpływy do budżetu co powoduje dziurę budżetową której załatanie sprowadzane jest do kolejnych kredytów z banku centralnego. Pomijam także fakt iż na obsługę dlugu publicznego Polska wydała więcej niż dostała z Unii. Pomijam też europejskie, niekorzystne dla Polski przepisy do których musimy się dostosować.  To tylko dopełnia zbrodniczy obraz tej organizacji. 

 

Dlatego cała idea NWO opiera się na doprowadzeniu do jednego wielkiego kryzysu - jednego rządu światowego i jednego banku centralnego. Chociaż to banki centralne ten kryzys i niewolę wywołują i utrzymują.

 

Jednym sposobem na zmianę jest przywrócenie podaży pieniądza bankowi narodowemu oraz stworzenie rezerwy całościowej czyli bank pożycza tylko tyle ile ma i tylko z tych pieniędzy depozytariuszy, którzy wyrazili na to zgodę. Kolejnym rozwiązaniem jest utworzenie systemów bankowych, które opierają się na pożyczkach a nie na lichwiarskich kredytach. Bo to banki prywatne i centralne są główna przyczyną głodu na świecie - jest to mafia ludzi, którzy pozbawieni są jakicholwiek uczuć i moralności - to zwierzęta chociaż to nas traktują jak bydło. Ale my jesteśmy jak ta mrówka z filmu, który zamieścilem - możemy ich zniszczyć tylko musimy się zjednoczyć.

 W konstytucji Polski jest jednak zbrodniczy zapis, który zaakceptowali nasi zdrajcy - politycy.

 

Art. 220 Konstytucji RP: "Ustawa budżetowa nie może przewidywać pokrywania deficytu budżetowego przez zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa."

 

Za to deficyt może być pokrywany przez kolejne kredyty z banków centralnych co wpędza nas w jeszcze większą niewolę...

 

W USA Kennedy chciał uniezależnić emisję pieniądza od centralnego banku - FED, który pożycza pieniądze państwu na procent i za to został zabity. Chciał też wdrożyć dolara (chyba nawet to zrobił ale zostało to zatrzymane) w oparciu o srebro co miałoby realne pokrycie w rzeczywistości.

 

Jednym narodem w Europie, który wyłamuje się spod mafii banku centralnego jest Islandia, która znacjonalizowała banki, no i częściowo Węgry. No ale Orban to przecież faszysta i nacjonalita - tak mówi Wyborcza więc to jasne po której stronie stoją.

 

Pomijam już to, że docelowo każdy ma zostać zachipowany a gotówka ma zostać wycofana z obiegu. Polecam wywiad z Aaronem Russo na yt i jego film " Ameryka, od wolności do faszyzmu".

 

Niebezpieczna ustawa 1066

 

http://www.dailymotion.com/video/x1egsj3_max-kolonko-obce-sluzby-na-polskich-ulicach-ustawa-1066-przeglosowana-10-01-2014_news

 

Ustawa o tym jak obce służby policyjne, militarne mogą wchodzić na teren naszego kraju.

 

 

Rządowy projekt ustawy o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej

 

 

Tylko jedna mrówka - film który każdy musi obejrzeć...

 

https://www.youtube.com/watch?v=AaOD3085oVk#t=312

 To tylko niektóre elementy mafii światowej. 

" Jaka jest różnica pomiędzy kredytem a pożyczką ?


✔ Pożyczkę, może udzielić każdy, kto posiada pieniądze. Może to zrobić prywatnie lub w
formie działalności gospodarczej. Wtedy rejestruje się jako firma w urzędzie gminy i we
wpisie do rejestru przedsiębiorców.
Czyli pożyczka są to realne pieniądze, które posiada bank, przedsiębiorstwo, Kowalski.
✔ Kredyt – mogą udzielać tylko banki na podstawie zezwoleń rządowych. Ich działalność
reguluje Prawo Bankowe. Jest to pożyczanie pieniędzy, których bank nie posiada w swoich
sejfach. Tworzy się je wykorzystując lewarowanie. "

Kowalski musi codziennie pracować na spłatę kredytów, firmy muszą głowić
się, by osiągać zyski, rząd musi ściągać kolejne podatki lub zaciągać kolejne
kredyty, aby spłacać odsetki, bank natomiast, poprzez prosty mechanizm
produkuje za darmo kredyty.


Jeżeli dokładnie zrozumiałeś/zrozumiałaś ten szwindel, to uzmysłów sobie jak zakłamani, albo
głupi są politycy czy ekonomiści. Zamiast walczyć o budowę własnego – narodowego systemu
bankowego z pominięciem odsetka, to wolą kłaniać się w pas finansjerze i...okradać rodaków.
Nie dość, że nas okradają, to zadłużają niepotrzebnie państwo." 

Gdyby nie istniał system kredytowo – odsetkowy, to można byłoby znieść podatek dochodowy !"

" Dlaczego bank udziela kredytów na sumę, której nie posiada ?
Bo tak ustanowili międzynarodowi bankowcy.
Im większy bank, tym ma mniej ograniczeń. Niektóre banki do lewarowania używają nie tylko
długoterminowych lokat, ale również bieżące oszczędności, czyli na przykład, wynagrodzenia i
emerytury. Inne w ogóle nie zważają na ten wskaźnik, tylko udzielają kredytów zgodnie z
obowiązującą strategią.
Jest to zdecydowanie system mafijny, który ograbia nas - klientów banków z pieniędzy. Banki
kreują sobie pieniądze, wpisując sumy do komputera, a my musimy ciężko pracować, aby oddać
kredyt wraz z odsetkami.
W wielu przypadkach ludzie tracą domy, zdrowie, a nawet życie w wyniku utraty majątków."

https://szokwiedzy.pl/wp-content/uploads/2015/ebooks/Ekonomia/jakbankitworzakredyty.pdf

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1539
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2691
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 3205
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1292
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1066
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2042
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2108
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3518
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 509
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2532
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 857
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2109
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy





  mojra  (www),  16/02/2015

Bóg lichwę traktuje jako grzech, dlatego jest ignorowany przez szatański system demokracji bez informacji i wolności od dekalogu, jak i braterstwo lichwiarzy z politykami

  kamil30,  16/02/2015

@mojra: To coś gorszego niż lichwa - sama lichwa to wysoki procent, np. lichwą jest provident. Ale oni te pieniądze posiadają. Banki za to tworzą wirtualne, nieustaniejące pieniądze.

  Elba,  17/02/2015

Uratuje nas tylko zrozumienie rzeczywistości...
Niemcy i reszta krajów, gdzie żyją obcy i ludzie razem od wieków, chcą za wszelką cenę ten niewolniczy system i gdy będą z ludzi robili niewolników z większym workiem pieniędzy, to Góra pogodą zmusi ich do pracy nad sobą. Nie zmienia to faktu, że do istnienia zachód potrzebuje plugawej i złej energii, i zrobią to samo, co robi usa przez ostatn ...  wyświetl więcej

  Elba,  17/02/2015

@_serpico: Czarno Ci z gęby patrzy, więc nie dziwota, że przyjmujesz postawe czarnego kota... A psik!
Wszak to wielka sztuka umieć wybierać wartościowe kąski, choćby z piekła rodem, bez identyfikowania się i bratania z samym diabłem. Jajeczka kurze także samczne są... ale czy trzeba ludziom zaraz wyypominać skąd wychodzą?
A rdzenni Rosjanie, to przecież nasi bracia Słowianie. Z kim w ...  wyświetl więcej

  Elba,  17/02/2015

@_serpico_: Mylisz Rosjan z podszywającymi się pod nich..., którzy zrobili im też rewolucję, wyrzynając przy tym umysł i serce narodu... i rozpijając resztę do nieprzytomności. Są to tzw. wilki w owczych skórach... deprawujące cały świat, niszczące kulturę i ducha narodu, w którym się zagnieżdżą.
U nas robią też krecią robotę - "polskie obozy koncentracyjne" to właśnie ich robota... następn ...  wyświetl więcej

@Elba: Masz rację, Elbo, nic nie jest takie, jakim się to nam przedstawia. Manipulują ludźmi jak chcą, a prawda jest zupełnie inna. Tez uważam, że to UE powinniśmy się obawiać, a nie Rosji. To, że jeszcze nie mamy euro waluty to całe nasze szczęście - jeszcze nie zakończono wyprzedaży całego naszego narodowego majątku, choć rząd obecny bardzo się stara, by lasy państwowe przekształcić w spółkę ska ...  wyświetl więcej

@_serpico_: To nie Rosjanie nas po kawałku wykupują, to nie Rosjanie wrabiają nas w płacenie odszkodowań Żydom za zbrodnie hitlerowskie, to nie Rosjanie obsadzili "nasz" rząd swoimi ludźmi. Co do lasów państwowych - to nie mikroskopijne połacie obsadzonych lasem poletek, my tu mówimy o potężnej kasie, no i nie mów mi, ze twój komfortowo żyjący kumpel pozwala wszystkim po tym lesie łazić i korzysta ...  wyświetl więcej

I znowu czerwonoarmijcy szaleją z minusami - co się z wami ludzie dzieje, że normalnych argumentów nie jesteście w stanie przetrawić bez wylewania swojej żółci na ich autorów? Polskie piekiełko w całej krasie na tym portalu - odzwierciedla stan umysłowy i emocjonalny naszego społeczeństwa. Czy jakikolwiek dialog jest jeszcze możliwy w takich nastrojach?

@_serpico_: Oni się przygotowują do obrony??? A czym i z jakimi zasobami? Rosja, jak zechce zmiecie ich na zakąskę. W dzisiejszym świecie nie ma obrony przed zniszczeniem wojennym, gdy ktokolwiek zechce zaatakować i zawłaszczyć, mając dostęp do broni atomowej. Szkoda słuchać tej propagandy strachu. Putin nie jest idiotą ani wariatem, jakiego z niego chcą zrobić. Doskonale zdaje sobie sprawę ze wsz ...  wyświetl więcej

@_serpico_: I w każdym kraju są bandy, jak to określiłeś "zjebów" i normalni myślący ludzie, którzy nie chcą wojny. Nie byłoby problemu wśród młodych, gdyby nie wszechobecna propaganda, bo już decydentom widać nie wystarcza jawna wojna gospodarcza, tocząca się od kilkudziesięciu lat... chyba coś poszło nie tak w generowaniu zysków, a ludzie zaczęli się budzić z protestami przeciwko GMO, chemii w p ...  wyświetl więcej

@_serpico_: Oj, Serpico, człowiek nie potrafi zadbać o własną społeczność, co daje mu więc prawo, by wtrącać się w zadbanie o porządek świata? Garstka decydentów prowadzi grę, a reszta jest pionkami na biznesowej szachownicy. Ja tylko obserwuję... dla siebie wyciągam wnioski. Czasem wpadnę w jakąś dyskusję, gdy widzę, jak się powielają wzorce w "małych matriksach" i zaczynam rozumieć, dlaczego lud ...  wyświetl więcej

@_serpico_: To ciekawe, że nie możesz się doprosić ;) Kiedyś zamykali na życzenie w try miga ;)

@_serpico_: No wiesz, na eiobie nastał czas marazmu, a zmiany najszybciej następują, gdy jest wojna, co zresztą doświadczamy w realu obecnie - jawna i otwarta... Może trzeba zadymę zrobić z podszywaniem się pod innych, klonowaniem kont i jawnymi pogróżkami, by wywołać reakcję adminów jak kiedyś? Heh, luźna dygresja...

@_serpico_: Wszyscy chyba sobie tego życzymy :) Cześć :)

  Remter,  17/02/2015

Unia Europejska twór zła , który przyjął parametry tych, którzy od tysięcy lat deprawują ludzkość... najlepiej to tłumaczy Roman Nacht https://www.youtube.com/watch?(...)f7eyKpM
"Gdy to się zacznie dziać - podnieście głowy, gdyż zbliża się Wasze wyzwolenie". To wszystko zniknie w eterze - razem z niszczycielami...

@Skalny Kwiat: Ponad jeden bilion długów trzeba będzie czymś zapłacić... w przyrodzie nie ma nic za darmo. To społeczeństwo oddało za darmo przemysł, tak ciężko tworzony po wojnie w łapy obce. Te łapy wiedziały jak z niego wyciągnąć soki złote... a my żyjemy od kilku lat na kredycie, gdzie odsetki równają się kwocie ściągniętych podatków - a niebawem nie wystarczą. Byłam i jestem przeciwna UE. Krę ...  wyświetl więcej

No to pożywkę podrzucam i polecam do poczytania :) - https://opolczykpl.wordpress.c(...)-z-119/

  Elba,  18/02/2015

@Skalny Kwiat:
Nic mnie nie dziwi.
W strategicznej grze:
"Ziemia - planeta antropoidów"
grają Morgany, Rotchildy i Rockefellerowie.
Przesuwają granice, zawierają sojusze,
potrafią też sterować losami pojedynczych ludzi.
Nie ma w tej grze ekranów.
Są zwycięzcy i pokonani.
Są też i ci, co zostali z gry...
wyeliminowani

  Elba,  18/02/2015

EUROPEJSCY ŻYDZI WYPOWIEDZIELI WOJNĘ ROSJ... tylko ciekawe kto będzie za nich walczył?
http://www.monitor-polski.pl/a(...)page-1/

Jeszcze jeden wytwór rosyjskiej agentury, której PiS jest agendą. Kościół też jest jej sojusznikiem - chyba, jak myślę, raczej z pazerności - Kaczyńscy (ateiści - pocieszne (?)) obiecali mu większe wpływy w Państwie niż inne ugrupowania. Celem tej agentury jest kopanie dołu pomiędzy tzw. społeczeństwem a tzw. rządzącymi, utrzymywanie życia publicznego i politycznego w Polsce jak najdalej od względ ...  wyświetl więcej

@Leszek Małkowski: Czyżbyś porównywał mnie do Lenina bo krytykuję banki?

Jeszcze jeden wytwór rosyjskiej agentury, której PiS jest agendą. Kościół też jest jej sojusznikiem - chyba, jak myślę, raczej z pazerności - Kaczyńscy (ateiści - pocieszne (?)) obiecali mu większe wpływy w Państwie niż inne ugrupowania. Celem tej agentury jest kopanie dołu pomiędzy tzw. społeczeństwem a tzw. rządzącymi, utrzymywanie życia publicznego i politycznego w Polsce jak najdalej od względ ...  wyświetl więcej

Jeszcze jeden wytwór rosyjskiej agentury, której PiS jest agendą. Kościół też jest jej sojusznikiem - chyba, jak myślę, raczej z pazerności - Kaczyńscy (ateiści - pocieszne (?)) obiecali mu większe wpływy w Państwie niż inne ugrupowania. Celem tej agentury jest kopanie dołu pomiędzy tzw. społeczeństwem a tzw. rządzącymi, utrzymywanie życia publicznego i politycznego w Polsce jak najdalej od względ ...  wyświetl więcej

Coś komputer mi się pokićkał

DO TYCH KTORZY GLORYFIKUJA ROSJE !!
__________________________________
Rosja wykształciła się z księstw składających daninę Mongołom, a księciem zostawał ten, kto obiecał największą. Jaki to miało wpływ na historię tego kraju?
Ogromny, ponieważ warunkiem zdobycia władzy stało się postępowanie sprzeczne z tym, co dziś nazywamy interesem narodowym. Władzę przejęli najbardz ...  wyświetl więcej

@zakrawarski:

Drogi przyjacielu, pozwol, ze uzupelnie Twoj komentarz:
"Rosja wykształciła się z księstw składających daninę Mongołom, a księciem zostawał ten, kto obiecał największą. Jaki to miało wpływ na historię tego kraju?
Ogromny, ponieważ warunkiem zdobycia władzy stało się postępowanie sprzeczne z tym, co dziś nazywamy interesem narodowym. Władzę przejęli najbardziej s

...  wyświetl więcej

@youngcontrarian: Taka wersje umiescilem najpierw.
Zawachalem sie, czy to zgodne z "zasadami" ??
Biore diabla za rogi i zamieszczam original. Dziekuje za zyczliwosc !!
-------------------------
NEWSWEEK HISTORIA: Rosja wykształciła się z księstw składających daninę Mongołom, a księciem zostawał ten, kto obiecał największą. Jaki to miało wpływ na historię tego kraju?
...  wyświetl więcej

@zakrawarski: Cierpicie tutaj na wypranie mózgu bo czy ja gdzieś idealizowałem Putina? Dla Was istnieje tylko czarno - biały podział świata - czyli ten kto krytykuję Unię czy Amerykę ten z miejsca staje się obrońcą Putina i Rosji. Ale to ma więcej wspólnego z demagogią i propagandą, z polaryzowaniem. Czy nie widzicie na jakie skrzywienie cierpicie? Różnica pomiędzy USA a Rosją jest taka, że to Ame ...  wyświetl więcej

@zakrawarski: HAHAHA - no jak ktoś czyta Newsweeka to już nie jest z nim dobrze...:-)

@kamil30: no jak ktoś czyta Newsweeka to już nie jest z nim dobrze...:-)
------------------
Rownowazne z czytaniem Komsomolskiej Prawdy ?
PS jesli masz konstruktywne pomysly jak zmienic porzadek swiata zacznij dzialac politycznie.
Wielu probowalo jak: Robespierre, Napoleon, Lenin, Mao, Pol Pot, Hitler, teraz tez jeden probuje,,,
roznice pomiedzy nimi polegaly na ...  wyświetl więcej

@zakrawarski: Powtarzasz slogany po Churchillu.

@zakrawarski: Chcesz powiedzieć, że mój tekst o Unii jest oparty o Komsomolską Prawdę? W całym moim tekście tylko w tytule odniosłem się do Rosji ale dla Ciebie to już jest wystarczający pretekst do tego aby pisać o Putinie. Może odnieś się jakoś do mojego tekstu o Unii co?

@_serpico_: Wszystkie tzw. republiki ZSSR ( 18-cie jesli dobrze pamietam) byly "przylaczone"
do Rosji podbojem i na sile.
Po drgiej wojnie wyspy kurylskie, Litwa, Lotwa, Estonia czesc Finlandii i caly tak zwany oboz "Krajow Demokratycznych wlacznie z Polska to tez "wlasne terytoria" ? Putin tak to widzi.
A jesli uda mu sie to zdobyc na nowo to co ?
Zaprowadzi demokracje ...  wyświetl więcej

@zakrawarski: Przestań ulegać propagandzie strachu, na prawdę dobrze radzę. Świat zawsze potrzebował straszaka więc straszy się Rosją, terroryzmem a to w Europie za kulisami rozgrywa się prawdziwa gra o ludzkie zniewolenie. Ach rusofoby...

@zakrawarski: Skoro odrzucileś mój tekst jako "nieprawdziwe informacje" to znaczy, że masz doszczętnie wyprany mózg więc nawet nie warto z Tobą rozmawiać. Informacje są sprawdzone w wielu źródłach - nawet ekonomiści to potwierdzą, tylko że oni w lewarowaniu nie widzą niczego złego.

@zakrawarski:
Drogi przyjacielu,
Moze bralbym opinie Pana Pipes'a (ponoc specjalista sowietolog) gdyby nie jego podwojne standardy.
Ten Pan scisle wspolpracowal z administracja Reagana, ktora popierajac Pinocheta "pomagala budowac w Chile demokracje".



Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska