Login lub e-mail Hasło   

Kampanie czas zacząć !

Kampania jak to kampania nikt nad nikim się nie lituję. Szkoda, że często też różne opinie przedstawiane w tym okresie często odbiegają od prawdy.
Wyświetlenia: 420 Zamieszczono 17/02/2015

Kampania prezydencka ruszyła na dobre, więc i prorządowe media wystartowały z wychwalaniem Bronisława Komorowskiego. Wydaję się to trochę śmieszne, bo za co można go chwalić?  Przez 5 lat nie zrobił nic za co możnaby mu podziękować uznać, że zrobił coś dobrego dla nas obywateli i dla Polski.  Komorowski reprezentuje tylko swoich, czyli partię oraz WSI, których jakże zajadle broni od lat wcale nie kryjąc się, że rozwiązanie tej służby było mu nie na rękęNastępna sprawa to, jak prezydent zachowywał się przez ostatnie tygodnie w obliczu strajków i protestów ? Stwierdził, że nie chcę się mieszaćbo nie widzi takiej potrzeby. Wypada zapytać w takim razie od czego on jest ? Chyba nie jedynie od przecinania wstęgczy od czasu do czasu próby pokazania, że jest niezależny od swojej partii. Jednakto nieważne dla publicystów i różnego rodzaju "ekspertów" twierdzących, że jedynie Komorowski może być prezydentemktóry da Polsce spokój, stabilizacje i wszystko, co najlepsze  (czyli zapewne ciepłą wodę w kranie). Ciekawe jest też to, co robi doradca prezydenta - Tomasz Nałęczktóry zaczął ostatnio przypominać sprawę Barbary Blidy i zaciekle doszukiwać się jakiejś roli w niej Andrzeja Dudy ówczesnego wiceministra sprawiedliwości. Tylko dlaczego dotychczas pan Nałęcz nie zgłaszał jakichś wątpliwościczy wniosków w tej sprawiea robito dopiero teraz na kilka miesięcy przed wyborami. Może niech pan doradca przypomni wszystkim jak prezydent jako jedyny głosował przeciw rozwiązaniu WSI i wyjaśnijaki miał w tym interes. Na koniec jeszcze coś o sondażach. CBOS - instytucja którą zna chyba każdy z nas powstała w 1982 r. i przeprowadzała sondaże  dla rządzącychczyli PZPR. Dziś jedyne co się zmieniłoto to , że sondaże są przygotowywane dla PO. I, to właśnie widać po nowym sondażu prezydenckim CBOS-u. Jakże dziwne wnim jest to, że różnica między Komorowskima Dudą wynosi  48% ! Co ciekawe sondaże innych ośrodków mówią o różnicy około 20%a nawet przewidują drugą turę wyborówto ciekawe. Jednak nie może nas  to dziwić, ponieważ sondaże CBOS nie raz pokazywały rzeczy wręcz niebywałe jak, choćby ten, który mówił, że w Polsce nie widać kryzysu... 

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1321
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1174
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 731
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 608
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 768
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 436
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 830
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 729
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska