Login lub e-mail Hasło   

książki które warto przeczytać

Jakie książki warto przeczytać? Poznaj tytuły, które zdobyły serce tysięcy czytelników
Wyświetlenia: 1.566 Zamieszczono 17/02/2015

- ,,Dwie strony medalu” - Jest to pierwsze dzieło młodego autora, którego wydanie było silnym wejściem w świat literatury. Książka opowiada o losach Michała, który pomimo wychowania w dobrym i religijnym domu, przyjaźni się z chłopakiem mającym notoryczne problemy z prawem. Wkrótce, chłopcy będą musieli sprostać wielu życiowym wyzwaniom, a wśród nich temu najtrudniejszemu – miłości oraz własnym uczuciom. Jeśli lubicie emocjonalne książki, które warto przeczytać – „Dwie strony medalu” to odpowiedni wybór.

- ,,Orły i wrony” - Druga powieść Michalskiego przenosi nas w krwawe czasy Królestwa Polskiego. Przyszłość kraju jest zagrożona przez najazdy wrogich państw, które rozpoczęły plądrowanie Rzeczpospolitej. Głównym bohaterem powieści jest odważny rycerz, wierny sługa króla polskiego, który staje przed życiowym dylematem. Jego chęć do walki o ojczyznę, koliduję z niebezpiecznym uczuciem do pewnej kobiety. Niebawem, jego decyzja może przesądzić o przyszłości kraju. Książka znakomicie oddaje realia ówczesnego świata, a także uniwersalne dylematy oraz rozterki człowieka.

- ,,Złapać króliczka” - Najnowsza powieść pisarza jest bardzo umiejętną próbą ukazania zgubnego wpływu uciech oraz przyziemnych przyjemności. Kacper, dotychczas spokojny i ułożony chłopak, odkrywa świat całonocnych imprez, wyuzdania seksualnego oraz zaspokajania wszelkich fizycznych zachcianek. Książka znakomicie pokazuje walkę pomiędzy ciałem dopominającym się rozkoszy, a umysłem próbującym odnaleźć umiar i zdrowy rozsądek. Powieść przeznaczona dla starszych czytelników ze względu na obecne w niej wątki.

 Twórczość J.M.R. Michalskiego jest zdecydowanie godna polecenia. Niebanalna tematyka, przejrzysty język oraz wciągająca fabuła – to najważniejsze zalety powodujące, iż wszystkie utwory Michalskiego to książki, które warto przeczytać.

Podobne artykuły


12
komentarze: 63 | wyświetlenia: 3245
132
komentarze: 65 | wyświetlenia: 44242
23
komentarze: 15 | wyświetlenia: 7104
15
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1612
22
komentarze: 13 | wyświetlenia: 5242
37
komentarze: 55 | wyświetlenia: 2726
34
komentarze: 11 | wyświetlenia: 8753
24
komentarze: 23 | wyświetlenia: 2512
48
komentarze: 20 | wyświetlenia: 25391
18
komentarze: 6 | wyświetlenia: 3540
43
komentarze: 10 | wyświetlenia: 18307
15
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1664
 
Autor
Artykuł  lewi,  18/02/2015

Twórczość J.M.R. Michalskiego jest zdecydowanie godna polecenia. Niebanalna tematyka, przejrzysty język oraz wciągająca fabuła – to najważniejsze zalety powodujące, iż wszystkie utwory Michalskiego to książki, które warto przeczytać.

Jaka korzyść z przeczytania takiej książki?

Mało w internecie takich ,,ścieków'', które wypaczają i degradują osobowość?Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska