Login lub e-mail Hasło   

Washi Tape – kreatywna taśma na ślubie i weselu!

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://slubi.pl/blog/washi-tape-kreatywn(...)lu/336/
Podczas przygotowań do ślubu i wesela często szukamy nowych inspiracji, ciekawych pomysłów i oryginalnych rozwiązań. Jednym z nich jest kolorowa taśma zwana Washi Tape.
Wyświetlenia: 922 Zamieszczono 19/02/2015

Świat oszalał na punkcie tych kolorowych tasiemek. Ręczne ozdabianie przedmiotów przy jej wykorzystaniu daje nowy, świeży design.

Zacznijmy od tego czym jest Washi Tape. Otóż niczym innym jak kolorową, ozdobną, samoprzylepną, papierową taśmą o rożnych wzorach i motywach. Maskuje, zdobi i z roku na rok zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Taśmy te mimo tego, iż są papierowe i cienkie, charakteryzują się dużą wytrzymałością i elastycznością. Dzięki tym cechom można ją wykorzystać praktycznie do wszystkiego – do zdobienia ścian, ramek i albumów na zdjęcia, wszelkich drobiazgów takich jak doniczki czy wazony, skoroszytów, pakowania prezentów, zdobienia kartek okolicznościowych, a nawet podniszczonych mebli w pokoju dziecięcym. Wykorzystujemy je do tylu rzeczy, więc dlaczego by nie zastosować Washi Tape na ślubie i weselu?

Do czego można wykorzystać kolorowe tasiemnki przy okazji ślubu i wesela? Na pewno do zaproszeń ślubnych. Pary, które zdecydowały się na samodzielne wykonywanie zaproszeń ślubnych mogą z powodzeniem wykorzystać Washi Tape. Oryginalne tasiemki rewelacyjnie sprawdzają się również przy tworzeniu dekoracji ślubnych. Zważywszy na łatwość mocowania taśmy możemy nią okleić świeczniki czy same świeczki, które ustawimy na stołach. Świetnym rozwiązaniem przy ich użyciu jest również przyozdobienie wazoników na kwiaty. Ponadto planując wyłożenie księgi gości czy też albumu ze zdjęciami z fotobudki, można z pomocą Washi Tape je ciekawie ozdobić. Kolejnym pomysłem na wykorzystanie tych niebanalnych tasiemek jest wykonanie winietek i table planu. Wystarczy odrobina dobrych chęci i wyobraźni, a wykonanie nie zajmie nam zbyt wiele czasu.

Kolejną propozycją z mojej strony na wykorzystanie Washi Tape jest przyozdobienie nimi pudełek na ciasto dla gości. Zamawiając takie pudełka często trzeba do nich domawiać osobno naklejki z nadrukowanymi krótkimi podziękowaniami. Jednak alternatywą dla tego rozwiązania może być ozdobienie kolorowymi tasiemkami.

Nie banalnym pomysłem jest również wykonanie kartki okolicznościowej, którą wręczymy młodej parze w dniu ślubu wraz z najlepszymi życzeniami. Washi Tape świetnie sprawdza się także podczas pakowania prezentów. Zamiast pomagać sobie przy tej czynności zwykłą, mało efektowną przezroczystą taśmą, zainwestujmy kilka złotych w kolorowe tasiemki, które niewątpliwie nadadzą wyjątkowego efektu i niepowtarzalnego wyglądu nawet najmniejszemu pakunkowi.

Możliwości wykorzystania Washi Tape jest mnóstwo. Wystarczy tylko znaleźć ciekawy pomysł i zrealizować go przy pomocy kolorowych tasiemek. Efekt końcowy niekiedy jest zaskakujący. Dlatego warto próbować.

Podobne artykuły


13
komentarze: 2 | wyświetlenia: 11617
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1989
30
komentarze: 69 | wyświetlenia: 8303
28
komentarze: 31 | wyświetlenia: 2331
26
komentarze: 42 | wyświetlenia: 2063
21
komentarze: 5 | wyświetlenia: 48890
11
komentarze: 5 | wyświetlenia: 989
19
komentarze: 19 | wyświetlenia: 1871
20
komentarze: 27 | wyświetlenia: 15434
20
komentarze: 27 | wyświetlenia: 3121
17
komentarze: 38 | wyświetlenia: 5863
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska