Login lub e-mail Hasło   

6 dziwnych rzeczy, które kobiety robią w samotności

Każdy z nas ma swoje nawyki, a niektórym z nich lubimy się poświęcać w samotności. Tutaj przedstawiamy kilka rzeczy, które kobiety lubią robić gdy nikogo nie ma w domu.
Wyświetlenia: 1.843 Zamieszczono 20/02/2015

W chwilach samotności kobiety najczęściej poświęcają czas na wybrane zabiegi pielęgnacyjne i zabiegi higieny osobistej. Jednakże w dzisiejszym artykule zobaczycie, że kobiety robią również kilka innych rzeczy – czasami takich, które mężczyznom wydają się dziwne.

  1. Przesadne sprawdzanie stanu skóry.

Posiadanie idealnej cery to marzenie większości kobiet. Jako, że kobiety nie lubią narzekać na swoją cerę przy partnerze, wykorzystują chwile prywatności do dokładnego przyjrzenia się stanowi skóry. Każde zaczerwienienie, niewielka linia mogąca przerodzić się z zmarszczkę, czy pulsujący pryszcz to powód aby spędzić dużo czasu przy lustrze, oraz na rozmyślaniu jak się pozbyć skazy.

  1. Selfie.

Selfie nie są łatwe do wykonania, zwłaszcza jeżeli po domu wciąż kręcą się członkowie rodziny, którzy z uśmiechem na ustach kwitują wszystkie próby wykonania fotografii autoportretowej. Dzisiejsze młode kobiety wykorzystują wolne chwile by wykonać kilka idealnych selfie – a trzeba przyznać, że uzyskanie odpowiedniego kąta, doskonałego oświetlenia i idealnych proporcji pomiędzy twarzą i dekoltem jest sztuką.

  1. Analiza wiadomości tekstowych.

To jedna z tych rzeczy, przy której czas lubią spędzać zwłaszcza singielki. W obecności innych kobiety tylko pobieżnie spoglądają na wiadomości tekstowe i szybko odpisują, ale już kiedy mają chwilę dla siebie to lubią czytać całą korespondencję i analizować każde słowo. Może się wydawać jakby chciały napisać cały felieton na temat jednej, krótkiej wiadomości tekstowej.

  1. Puszczanie gazów.

To prawda, kobiety także mają gazy, jednak w przeciwieństwie do facetów mają w sobie tyle klasy, by nie puszczać ich publicznie. Każda kobieta boi się co inni o niej pomyślą, jeżeli puści publicznego bąka. Jednak wystarczy zostawić kobietę samą w domu, by ta bez skrępowania puszczała bączka po bączku.

  1. Śpiewanie przy kąpieli.

Na początku wspominaliśmy o tym, że pielęgnacja ciała i higiena intymna to jedna z tych rzeczy, które kobiety robią chętnie w samotności. Tak się składa, że przy kąpieli lub braniu prysznica panie lubią sobie pośpiewać piosenki ulubionych artystów i artystek. Przy tej okazji kobiety często sięgają po podkład muzyczny, puszczany z MP3, tabletu lub smartfona.

  1. Mówienie do siebie.

Mówienie do siebie to dziwna rzecz, ale w chwilach samotności robi to wielu ludzi, nie tylko kobiety – chociaż akurat one w tym przodują. Kobiety lubią wypowiadać na głos swoje myśli, kiedy siedzą same w domu: ciężko powiedzieć czy tylko dla otuchy, czy po to by zabić niezręczną cieszę. A wy jak myślicie?

Podobne artykuły


18
komentarze: 6 | wyświetlenia: 16723
43
komentarze: 12 | wyświetlenia: 6747
34
komentarze: 17 | wyświetlenia: 6708
32
komentarze: 11 | wyświetlenia: 3502
32
komentarze: 45 | wyświetlenia: 1816
29
komentarze: 18 | wyświetlenia: 371903
27
komentarze: 19 | wyświetlenia: 3218
25
komentarze: 52 | wyświetlenia: 3333
23
komentarze: 5 | wyświetlenia: 2308
22
komentarze: 16 | wyświetlenia: 7939
22
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1950
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska