Login lub e-mail Hasło   

Neonowy ślub? Czemu nie!

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://slubi.pl/blog/neonowy-slub-czemu-nie/339/
Neonowe znaczy jaskrawe, jaskrawe znaczy odważne. Coraz częściej na weselach goszczą te niepowtarzalne odcienie mimo tego, iż nie są to typowe kolory na uroczystości i przyjęciu.
Wyświetlenia: 695 Zamieszczono 25/02/2015

Udowodniono, że rażące kolory wprawiają w dobry nastrój, więc planując ślub i wesele może warto zastanowić się nad wyborem chociażby jednej z neonowych barw? W tym artykule przedstawię kilka inspiracji w jaki sposób można je ciekawie wykorzystać.

Istnieje mnóstwo sposobów na wkomponowanie neonowych barw w ślub i wesele. Jak bardzo będzie kolorowo zależy tylko od Was. Jaskrawe kolory najlepiej pasują do ślubów wiosennych i letnich. Z pewnością można go użyć jako koloru przewodniego całej uroczystości. Od czego zacząć? Ową kolorystykę można zaznaczyć już w zaproszeniach i winietkach na stół. Jeżeli nie chcecie żeby było bardzo ostro, można jedynie uzupełnić neutralne kolory o ten, z jaskrawej palety. Dodam tylko, że neonowe barwy świetnie łączą się z tradycyjnymi odcieniami. Kolejną propozycją są buty panny młodej, a dla odważnych również pana młodego! Wszelkie dodatki w mocnych, rażących kolorach dodadzą nowoczesnego charakteru narzeczonym. Z dodatków do garderoby można dołączyć u panów muchę lub krawat w wybranym neonowym kolorze. Natomiast panie mają większe pole do popisu, ponieważ oprócz obuwia można zaszaleć z neonowym stroikiem we włosy lub przewiązać suknię w pasie taśmą w pasującym do całości jaskrawym odcieniu. Ponadto panna młoda może zdecydować się na neonowy makijaż, jednak tutaj warto pamiętać o tym, żeby nie przesadzić z innymi dodatkami. Mam tu na myśli biżuterię. Jeżeli decydujemy się na jaskrawą biżuterię, która z pewnością przełamie nudną biel sukni i sprawi, że będziecie wyglądały wyjątkowo, o tyle w takim przypadku nie przesadzajmy z neonowymi barwami w makijażu. Wybierzmy jedno z dwóch, aby uniknąć już śmiesznego wyglądu.

Najprostszym wykorzystaniem neonowych barw na ślubie i weselu jest bukiet ślubny oraz kwiatowe dekoracje na przyjęciu. Jakie kwiaty wybrać? Żywe dość ciężko jest znaleźć w jaskrawych barwach. Takie, które sprawdzą się zarówno w bukiecie ślubnym, jak i w dekoracjach, to róże, gerbery i goździki. Niektóre pary decydują się na sztuczne kwiaty, gdyż o wiele łatwiej dostać je w kolorystyce neonowej. O ile sztuczności na przyjęciu można zaakceptować, to w bukiecie ślubnym raczej nie, dlatego polecałabym naturalne, żywe rośliny, które będą się prezentowały o niebo lepiej.

Jak już wspomniałam neonowe barwy wprawiają w dobry nastrój, a co za tym idzie w dobrą zabawę i dużo radości. Jaskrawe barwy można z powodzeniem wykorzystać również przy okazji tortu czy słodkości weselnych. Fantazyjne babeczki, czyli cupcake, kolorowe lizaki czy ciasteczka. Świetnie sprawdzi się tutaj tort w wersji ombre, czyli kilka neonowych barw przechodzących przez całość. Taka wersja tortu na pewno zachwyci każdego z przybyłych gości.

Wiosna już niebawem do nas zawita, dlatego może warto zastanowić się nad wyborem kolorów tętniących życiem? Pamiętajmy jednak, żeby nie przesadzić z ilością neonowych barw.

A Wam podobają się neonowe inspiracje?

Podobne artykuły


31
komentarze: 69 | wyświetlenia: 8809
29
komentarze: 31 | wyświetlenia: 2590
27
komentarze: 42 | wyświetlenia: 2344
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1528
22
komentarze: 5 | wyświetlenia: 52933
21
komentarze: 27 | wyświetlenia: 3438
20
komentarze: 19 | wyświetlenia: 2078
21
komentarze: 27 | wyświetlenia: 15930
18
komentarze: 38 | wyświetlenia: 6377
7
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1294
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska