Login lub e-mail Hasło   

Znane gwiazdy i ich nieznani bliźniacy

Może nie zdawałeś sobie z tego sprawy, ale niektóre z najbardziej znanych gwiazd posiadają bliźniaków. Brata bliźniaka ma między innymi Ashton Kutcher.
Wyświetlenia: 1.378 Zamieszczono 27/02/2015

Czy wiedziałeś, że szansa na urodzenie bliźniaków jest mniejsza jak 3,5%? Niby niewiele, a jednak na tyle dużo by niektórzy celebryci mogli się pochwalić siostrą lub bratem bliźniakiem. Poniżej znajdziesz kilka przykładów znanych celebrytów i ich mniej znanych bliźniaków.

1. Michael i Ashton Kutcher.

Tak to prawda, jeden z najgorętszych mężczyzn w Hollywood ma brata bliźniaka o imieniu Michael Kutcher. Michael nie został aktorem tak jak jego brat Ashton, częściowo z powodu talentu do mów motywacyjnych, a częściowo dlatego, że urodził się z porażeniem mózgowym. Ashton Kutcher zagrał wiele pamiętnych ról w Hollywood, zaś jego brat Michael jest sprzedawcą w Los Angeles oraz mówcą informującym młodzież o niepełnosprawności.

2. Paul Vincent i Vin Diesel.

Vin Diesel (a właściwie Mark Sinclair Vincent) to aktor znany z ról twardzieli w takich filmach jak Szybcy i wściekli, xXx oraz Kroniki Riddicka. Również Vin posiada brata bliźniaka, któremu na imię Paul Vincent. Niestety na temat brata wiadomo bardzo niewiele. Paul Vincent jest bardzo skrytym człowiekiem i dba o swoją prywatność. Co oczywiste, obaj panowie urodzili się 18 lipca 1967 w Nowym Jorku.

3. Kiefer i Rachel Sutherland.

Niewiele osób wie, że Kiefer Sutherland posiada siostrę bliźniaczkę, tak samo jak niewielu słyszało o tym, ze pełne imię i nazwisko tego znanego aktora brzmi Kiefer William Frederick Dempsey George Rufus Sutherland. Aktor wystąpił w wielu dobrych filmach, jednak jego najbardziej znaną rolę jest postać Jacka Bauera z niezwykle popularnego serialu 24 godziny. Jego siostra Rachel Sutherland pracuje w przemyśle filmowym jako kierownik produkcji, producent i edytor.

4. Leslie i Linda Hamilton.

Linda Hamilton to amerykańska aktorka, która jest znana zwłaszcza z filmów z serii Terminator, w których u boku Arnolda Schwarzeneggera grała Sarah Connor. Za film Terminator 2 otrzymała nawet nagrodę Saturna dla najlepszej aktorki. Linda ma siostrę bliźniaczkę Leslie, która nawet wystąpiła jako dublerka w filmie Terminator 2: Dzień sądu. Leslie nie związała się z kinem na dłużej, na co dzień poświęcając się pracy pielęgniarki.

Podobne artykuły


19
komentarze: 109 | wyświetlenia: 4024
9
komentarze: 26 | wyświetlenia: 884
10
komentarze: 16 | wyświetlenia: 1035
9
komentarze: 19 | wyświetlenia: 532
11
komentarze: 10 | wyświetlenia: 1704
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1611
9
komentarze: 16 | wyświetlenia: 1707
9
komentarze: 12 | wyświetlenia: 1513
9
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1222
18
komentarze: 4 | wyświetlenia: 2199
9
komentarze: 10 | wyświetlenia: 7275
131
komentarze: 42 | wyświetlenia: 101841
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska