Login lub e-mail Hasło   

Zaszczuci Polacy

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.tokfm.pl/blogi/adam-jezierski(...)olacy/1
Widzę wyraźnie, że przybywa Polaków zaszczutych przez media.
Wyświetlenia: 1.033 Zamieszczono 12/03/2015

.

Zaszczuci Polacy

Sąsiadka zaproponowała mi, żebym podpisał na Dudę.

Odmówiłem i chciałem zrobić uwagę na temat różnych możliwości wykorzystania list zawierających imiona, nazwiska, adresy, wzory podpisów i pesele sąsiadów oraz osób zamieszkałych w innych dzielnicach naszego pięknego miasta.

Nie zdążyłem poczynić tych uwag, ponieważ zostałem poinformowany, że „wasz Adamowicz jest oskarżony o złodziejstwo i już piszą o nim Paweł A.”

Przestali pisać o Adamowiczu Paweł A. Jak na razie. Ale nie o to mi chodzi tym razem.

Chodzi mi o użycie przez sąsiadkę słowa „wasz” we frazie „wasz Adamowicz”.

 

Oto w realu mamy już to samo, co w artykułach gazetowych i na internetowych forach:

- Jeżeli nie chcę podpisać na Dudę, to:

1) Jestem zwolennikiem PO.

2) Jestem miłośnikiem wszystkich polityków PO. Jak leci.

3) Ponoszę osobistą odpowiedzialność za wszelkie zbrodnie popełnione przez polityków PO.

 

Szkoła red. Applebaum:

Jeżeli nie podoba mi się działalność któregoś z izraelskich polityków, to jestem antysemitą, zwolennikiem Adolfa Hitlera, osobiście odpowiedzialnym za holokaust.

Jeżeli uważam, że pragnienia ludności zamieszkującej wschodnią Ukrainę należy uwzględnić analizując sytuację na wojnie i szukając możliwości zakończenia konfliktu, to jestem agentem FSB wykonującym odpłatnie polecenia wydawane mi przez Putina.

 

Tako rzecze Aplebaum i jej naśladowcy liczący na kasę związaną z nagrodą policjera.

Moja sąsiadka to nie jest jakiś ewenement, ktoś o wyjątkowych poglądach i wyjątkowym nastawieniu do rzeczywistości. Takich ludzi spotykam w realu coraz więcej.

Widzę wyraźnie, że przybywa Polaków zaszczutych przez media.

    

Dlaczego winię media?

- Bo to panie i panowie dziennikarze mogą zapraszać do telewizji innego biskupa zamiast Michalika. Bo to panie i panowie dziennikarze mogą ze swojego środowiska usunąć metodą ostracyzmu notorycznych szczujów takich jak Lichnerowicz, Czech i Radziwinowicz.

Przeczytaj także: >>> Jak żyć w świecie niewiarygodnych mediów.

.

.

Podobne artykuły


10
komentarze: 40 | wyświetlenia: 2117
22
komentarze: 19 | wyświetlenia: 5325
31
komentarze: 10 | wyświetlenia: 6109
28
komentarze: 59 | wyświetlenia: 17379
26
komentarze: 32 | wyświetlenia: 18359
22
komentarze: 17 | wyświetlenia: 4402
21
komentarze: 15 | wyświetlenia: 2581
22
komentarze: 21 | wyświetlenia: 5895
21
komentarze: 18 | wyświetlenia: 4434
20
komentarze: 9 | wyświetlenia: 2491
25
komentarze: 43 | wyświetlenia: 4412
19
komentarze: 6 | wyświetlenia: 2882
 
Autor
Artykuł  rekurent,  12/03/2015

To panie i panowie dziennikarze mogą zapraszać do telewizji kogo chcą ?
Myślę że ta sprawa jest grubszymi nićmi szyta .

@rekurent:
Nie potrzeba bezpośrednich szczegółowych nacisków na dziennikarzy. Bardzo łatwo jest przestać być dziennikarzem. Na każde miejsce pracy jest wielu chętnych.

  Remter,  12/03/2015

Stara metoda ; dziel i rządź. Ta gra toczy się od 200 lat. Coraz większa część społeczeństwa jej ulega. W żadnym wypadku na listach nie powinien znajdować się pesel. Pesel to nr ... nr niewolnika z obozu zwanego Euro - kołchoz. I nigdy nie można popierać zwolenników tej niewoli. A do nich zalicza się i Duda. Czy Pakt Lizboński i Jedwabne nam nie wystarczą za przykład zdrady ?

Dziennikarze, z TVP otrzymali wystarczająco wiele dowodów na podstępną dezinformacje rządu PO ale w dalszym ciągu promują tych samych polityków którzy nas okłamują, nie rozumiem już ich podejścia do społeczeństwa, bo zostawili nas samych sobie- to przykre.
Może zagrożono im zwolnieniami albo dostali podwyżki z państwowej kasy jednak bez względu na przyczynę skutkiem jest niemoc obywateli w ...  wyświetl więcej

Ja tam nie wiem, czy oni zaszczuci… Ale zaczadzeni na pewno. Lenistwo umysłowe w pełnej krasie - media są tylko pośrednikiem, nie sprawcą.

@Skalny Kwiat: Dziennikarze nie pełnią funkcji rządowych, więc nie są sprawcą ale jak to możliwe, że według najnowszych badań PO ma ponad 40% poparcia? Tego nie rozumiem- skąd ten wzrost czyżby ludzie zmienili zdanie czy może są nie doinformowani o taktycznej sytuacji państwa i wygodnie im głosować na obecny rząd o tak bez zastanowienia? Coś jest zasłonięte murem, czegoś i kogoś brakuje- obawiam s ...  wyświetl więcej

@Skalny Kwiat:
Ziarna nienawiści muszą paść na podatny grunt. Tu przyznaję Tobie rację.
ale
..... ... zasiew i propagowanie (podlewanie) zbrodniczych idei to dzieło dziennikarzy.

@Adam Jezierski: Owszem… oni starają się zarobić… Taki mamy paradygmat. Ludzie ulegają temu w większości.

@prof.Y:
Z tymi "badaniami" opinii publicznej to dziwna sprawa.
Oto ostatni sondaż Pew Research poniformowal Polakow (za posrednictwem Newsweeka), że 81 proc. rodaków ma negatywny stosunek do Rosji...
Ciekawe, ze pod tym artykulem Newsweek podaje wyniki sondy wsrod swoich czytelnikow :
Czy lubisz Rosjan?

tak - 36.13 %
nie - 48.86 %
niezdecydowani -

...  wyświetl więcej

@youngcontrarian:
Napisałem kidyś artykuł na temat wiarygodności sondaży politycznych.
Oto link to tego artykułu: >>> http://eiba.pl/1b

@youngcontrarian: Przyjacielu, masz racje, że część tych "ankiet" jest "fabrykowana". Jednak pakt przeciw PO i PiS nie zjednoczył ludzi dość silnie i teraz czeka nas niepewność.
Jeszcze minie troche czasu zanim dotrą katapulty, a wtedy zobaczymy kto ukrywa się za murem i rozkazał strzelać swoim do swoich.
:-)

Co do Ukrainy i Rosji to gdyby Unia łączyła całą Europę (czyli oczy

...  wyświetl więcej

@_serpico_:
Dla porządku.
Artykuł "Kłamstwo sondażowe" napisałem ponad 20 lat temu, gdy Putin był nikomu nieznanym oficerem KGB.

  kamil30,  12/03/2015

Na tym polega metoda rządzenia elit baranami, niewolnikami - elity zawsze polaryzują społeczeństwa na dwa wrogie obozy które mają sobie skakać do gardeł. Jeśli ktoś przedstawi jakiś pogląd to z miejsca zostaje zaklasyfikowany do jakiegoś obozu - bo większość która jest głupia postrzega rzeczywistość w sposób czarno - biały - albo albo, nic pomiędzy. Tak elity rządzą durniami, poprzez eskalację emo ...  wyświetl więcej

@kamil30:
Wygodnie jest nie myśleć.
Tzn. Przekazać myślenie komuś innemu, a samemu podpiąć się pod gotowe poglądy.
Różne kanalie wykorzystują ludzkie lenistwo, albo brak umiejętności samodzielnego myślenia. Potem są smutne tego efekty.
Pozdr.

  kamil30,  12/03/2015

Ale to nie tylko w Polsce tak się dzieje - ostatnio w pewnym filmie słuchałem jak były prezydent USA Carter bredzi i sieje propagandę że protestujący przeciwko złej polityce Obamy robią to z pobudek rasowych bo jest czarny. Tak samo ludzie krytykujący zbytnie wydatki amerykańskiej prezydenckiej pary to rasiści - więc jak widać nie tylko w Polsce istnieje prymitywna propaganda.

  kamil30,  12/03/2015

@_serpico_: Mam wrażenie że rozmawiasz sam ze sobą i przypisujesz mi poglądy których nigdzie nie przedstawiałem. Masz rację - nazwalem Cię parę razy lemingiem (ale na pewno nie debilem) ale przypomnij sobie ile razy Ty mnie obrażałeś innymi "piękniejszymi" epitetami. Nie nazwałem Cię też lemingiem za poglądy ale sposób w jaki się wyrażasz. Dobranoc

  kamil30,  12/03/2015

@_serpico_: Poczytaj sobie komentarze pod tym propagandowym tekstem Wyborczej a może coś do Ciebie dotrze. Gdyby Polska miała takiego Orbana to mielibyśmy wielkie szczęście.

Mieszasz tu jakiś Jobbik z Fideszem - wklejasz jakieś teksty z których nic nie wynika oprócz tego, że jakieś opcje przypisują pewnej partii - neo faszyzm. Myślę że inteligentny człowiek wpierw sprawdzi kto rzuca takie

...  wyświetl więcej

  kamil30,  13/03/2015

@_serpico_: Rozmawiamy tu o Jobiku czy o rządzacej partii Orbana Fidesz? Jak widać celowo mieszasz tematy aby wyszło na Twoje a przecież mowa była o Orbanie. Ale jak już Ci tak zależy na Jobiku to partia jest nacjonalistyczna co nie jest żadną zbrodnią a że żyjemy w czasach w których propaganda pro - unijna zrównuje nacjonalizm z faszyzmem a czasami też z nazizmem Hitlera? "W 2012 lider partii Gáb ...  wyświetl więcej

  kamil30,  13/03/2015

@_serpico_: To że Tobie coś to przypomina i z czymś się kojarzy nie znaczy. że tak jest. Dobranoc.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska