Login lub e-mail Hasło   

Drżyj złowrogi Putinie!

Nasza niezwyciężona armia kroczy od sukcesu do sukcesu.
Wyświetlenia: 741 Zamieszczono 19/03/2015

Drżyj Putinie! Mamy nie tylko generała Kozieja z samurajskim mieczem, prezydenta Komorowskiego z ciupagą oraz kawalerię i czołgi.

Według naszych mediów, złowrogi prezydent Putin zemdlał ze strachu, kiedy dowiedział się parę dni temu, że pan minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak chce zakupić pociski manewrujące typu Tomahawk, oprócz tego pod koniec marca do Polski ma przybyć bateria przeciwlotnicza Patriot.

Od tego czasu Putin zniknął ze sceny publicznej, bo przestraszony siedział w swoim bunkrze i tylko teraz pokazał się na salonach.

To kolejny miazdżący sukces naszej armii, po tym jak nasz wojskowy samolot TU-154M storpedował taktycznie brzozę w pobliżu strategicznego rosyjskiego lotniska wojskowego w Smoleńsku. Teraz jesteśmy przygotowani dla tego, żeby przetestować w okolicach Warszawy dzielny system Patriot, który w żadny sposob nie potrafi zestrzelić pociski balistyczne Iskander, wystrzelone z obwodu Kaliningradzkiego.

Ale jestesmy już głównym filarem sojuszu NATO. Ostatni szef WSI gen. dyw. Janusz Bojarski kieruje Akademią Obrony NATO w Rzymie. Co prawda Radek Sikorski nie został szefem NATO (pomimo tego, że bardzo dobrze czyta po angielsku przemówienia napisane przez panów z brytyjskiego MI6 i marzy o tym aby dorżnąć watahy), chociaż brał udział w walkach przeciw Rosjanom w Afganistanie. W swojej książce „Prochy świętych, Afganistan czas wojny” wspominał, że strzelał do radzieckich żołnierzy, ale w nikogo nie trafił, bo był nie tylko niezgrabnym „mudżahedinem” ale jeszcze i drugorzędnym dziennikarzem gazetki The Sunday Telegraph.

Dla uśpienia czujności złowrogiego Putina, Radek Sikorski otworzył w 2011 roku naszą granicę z uzbrojonym po zęby Okręgiem Kaliningradzkim jak wrota do stodoły – dla "małego ruchu przygranicznego" – a MON polikwidował taktycznie wszystkie garnizony wojskowe w tej okolicy, poza Giżyckiem.

Poza tym, Siemoniak i Tusk są już merytorycznie przygotowani do objęcia przywództwa NATO, bo więdzą w razie zaostrzenia się konfliktu z Rosją, Warszawa jest celem № 1 w atakach jądrowych Moskwy. Ale ich tu już nie obchodzi.

Marcin Szymański

http://dziennik-polityczny.com/index.php/opinia/1847-drzyj-zlowrogi-putinie

Podobne artykuły


13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 918
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 713
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1188
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1321
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1545
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1531
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1310
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 718
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1271
11
komentarze: 69 | wyświetlenia: 540
11
komentarze: 158 | wyświetlenia: 521
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 902
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 444
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

W tekście brakuje info o przetargu i związanych z nim problemami na śmigłowce wielozadaniowe oraz rozważań dotyczących rozwoju marynarki wojennej :-)

Pytanie czy o marynarce wojennej (a właściwie jej braku) można tu pisać, czy Putin czasem tego nie czyta i nie odkryje jedynej szansy (przez morze) by dostać się do Warszawy (oczywiście przez Wisłę)?

  ryh,  19/03/2015

Jeszcze trochę popracujesz nad składnią, Marcinie Szymański, a będziesz już pisał jak Polak. Do słowa "więdzą" nie czepiam się. Każdemu może się ogonek przytrafić. Pazdrawlaju....sorry nie mam cyrylicy.

@ryh: będąc w tonie tego (raczej) prześmiewczego tekstu, moim zdaniem ta składania jakby w pełni go uzupełnia :-)

  ryh,  19/03/2015

@SZKOLENIA.COM: To niech idzie na całość jak Szymon Bachir. Będzie bardziej prześmiewczo.

  Remter,  19/03/2015

Powiało wierchuszką z Nowego Jorku ! Zdrajców stanu nam nie brak... gdyż nie można im odebrać życia... a zatem można im wszystko czynić bez żadnej kary... Wroga mamy wewnątrz... a nie na zewnątrz !

  ryh,  19/03/2015

@Remter: A co na to Biblia, Tereso?

@ryh: Mówi o stworzonym człowieku nefilimskim, jaki dziś żyje na tym świecie ... ten film pomoze Tobie zrozumieć rzeczywistość https://www.youtube.com/watch?(...)ndex=22
Włącz napisy polskie

  ryh,  19/03/2015

@Remter: Ależ to wredne istoty. O jejku. Ale dlaczego reklamują się na You Tube zamiast trzymać gębę na kłódkę? Przecież się dekonspirują.

@ryh: One się tym chwalą ... dlatego po owocach ich można rozpoznać w życiu rzeczywistym... ale same mówią .. iż ich czas jest ograniczony jedynie do zasiania problemów... widocznie ludzkość ich potrzebuje aby zmądrzeć ?

@ryh: Tutaj masz pogłębione to zagadnienie https://www.youtube.com/watch?(...)VSBupu0

  ryh,  19/03/2015

@Remter: A dlaczego te wredne istoty pod swoim reklamowym filmikiem podpisują się "Forum dla biblijnych chrześcijan i naśladowców Chrystusa" i podają adres swojej strony?

  Remter,  19/03/2015

@ryh: To pytanie zadaj pod tym filmikiem...

  ryh,  19/03/2015

@Remter: A Biblia nic na ten temat nie mówi?

@ryh: Biblia pozostawia człowiekowi wybór. I od jego intelektu zależy co zasieje... uczy prostaczka na tyle... na ile on się jej podda... natomiast wszystko tłumaczy prawem zawartym w sianiu... "co siejesz to zbierzesz " I ono jest bezwzględne dla każdego... dlatego dopiero za jakiś czas dowiemy się co z tego siania wyniknie. Przeczytaj mój ostatni art na temat Trójcy , którą biblia odsłania ; ...  wyświetl więcej

  ryh,  19/03/2015

@Remter: Pozwól że powtórzę pytanie. Czy Biblia mówi coś o chrześcijanach i naśladowcach Chrystusa podających się za kosmitów i manipulujących ludzkim genomem od tysięcy lat? Twój artykuł przeczytam później.

  ryh,  19/03/2015

@Remter: Przeczytałem Twój artykuł............łeb mi pęka.

Czy zawsze i wszędzie trzeba wietrzyć spisek? A gdyby tak na chwilę odpuścić i spojrzeć na pewne tematy jakby z boku - uśmiechnąć się, odstawić ideologie i religie wszelkiego rodzaju? Tak chociaż na chwilę ...

  ryh,  19/03/2015

@SZKOLENIA.COM: "... uśmiechnąć się, odstawić ideologie i religie wszelkiego rodzaju? Tak chociaż na chwilę ... "
------------
To jakby o mnie. Piszę dla rozrywki, ideologie, a szczególnie religie odstawiłem już dawno ...i to na dłużej.

@ryh: Jeśli odebrałeś to do siebie to przepraszam - mój tekst miał mieć wydźwięk ogólny. Nie mniej jednak często w wielu komentarzach temat spisków, biblii, polityki, religii jest podnoszony i nie zawsze z sensem.

  ryh,  19/03/2015

@SZKOLENIA.COM: Ależ nic się nie stało. Spoko.

Autorze gratuluje poczucia humoru.
Oczywiscie zapomniales o naszych niezliczonych jednostkach dzielnych kapelanow wojskowych, ktorych ponoc mamy wiecej niz zolnierzy sluzby czynnej.
To wlasnie oni przy pomocy modlitwy do Krolowej Polski Najswietszej Maryi - zawsze dziewicy (dziwne albowiem Jezus mial rodzenstwo) ocala Polakow przed napascia "imperium zla" - czyli Obwodu Kaliningradzkiego na Polske...

  ryh,  19/03/2015

@youngcontrarian: "Autorze gratuluje poczucia humoru. "
-----------
Aleśmy się pośmiali ...ubaw szczególnie słyszalny był ze stolicy po przeczytaniu zdania: "...w razie zaostrzenia się konfliktu z Rosją, Warszawa jest celem № 1 w atakach jądrowych Moskwy. "
Uha, uha, ha.

  Kitek,  23/03/2015

@youngcontrarian: I DRUGIEGO cudu nad Wisłą.

To jeszcze trzeba by było wspomnieć o często pomijanym choć niezwykle licznym garnizonie .... Moherowych Beretów ... wraz z dowódcą na czele. Jest to niesamowicie duży potencjał bojowy, który w swoich szeregach skupia weteranów różnych walk/bojów/potyczek. Ich główną strategią, która może okazać się niezbędna na polu walki jest wznoszenie okrzyków mających na celu zagłuszyć (a często nawet obezwła ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska