Login lub e-mail Hasło   

Dekoracja samochodu na ślub.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://slubi.pl/blog/dekoracja-samochodu(...)ub/350/
Każda para przed ślubem ma mnóstwo spraw do załatwienia. Jedną z nich jest dekoracja pojazdu ślubnego.
Wyświetlenia: 1.741 Zamieszczono 23/03/2015

Czy to rowerem, motocyklem, dorożką, limuzyną retro czy nowoczesną powinniśmy zadbać o to, aby nasz pojazd był udekorowany. Możliwości jest wiele i kilka z nich przedstawię w tym artykule.

Najczęściej narzeczeni jako pojazd ślubny wybierają auto. Jego dekoracja powinna współgrać z dekoracjami chociażby kolorystycznie w kościele czy USC, na sali weselnej czy też z bukietem panny młodej. Jeżeli zdecydujemy się na kolor przewodni ślubu i wesela, niech dekoracje samochodu będą również w tym kolorze.

Jakie dekoracje wybrać?

W zdecydowanej większości, narzeczeni wybierają dekoracje z żywych kwiatów. Są one bardzo oryginalne i wyglądają naturalnie, co przemawia za ich tak częstym wyborem. Jedynym minusem jest fakt, że bywają często źle zabezpieczone, co skraca ich trwałość. Doświadczone kwiaciarnie, które wykonują tysiące dekoracji ślubnych, wiedzą jak w odpowiedni sposób zabezpieczyć je, aby przedłużyć ich żywotność. Warto zwrócić na to uwagę, kiedy planujemy ślub w miesiącu letnim, kiedy to żar leje się z nieba, a żywe kwiaty często tego nie wytrzymują. Podobnie jest zimą, kiedy warunki atmosferyczne negatywnie wpływają na żywe kwiaty. Dlaczego o tym wspominam? Jest to bardzo ważne, ponieważ w zależności od miesiąca, na jaki zaplanowaliście swój ślub, należy się zastanowić, czy żywe kwiaty to dobre rozwiązanie. Jest kilka alternatyw, które również świetnie sprawdzają się w roli ozdoby auta ślubnego. Są to między innymi girlandy z traw, kwiaty polne czy kłosy zbóż, które nadają niepowtarzalny efekt i piękny wygląd pojazdu.

Sztuczne, znaczy trwalsze.

Dla tych, którzy nie widzą swojego samochodu ślubnego w zestawieniu z żywymi dekoracjami, proponuję zastosować trwałe gotowe elementy. Tutaj również mamy do czynienia z mnóstwem możliwości do wyboru, a co ważne z tychże gotowych elementów jesteśmy w stanie sami „ubrać” auto. Wystarczy odwiedzić sklep z dekoracjami ślubnymi i nabyć takie, które będą współgrały z całą oprawą dekoratorską. Wchodząc do takiego sklepu możemy się spodziewać dekoracji między innymi z kwiatów sztucznych, balonów, koralików czy perełek, wstążek, kokard, ozdób na lusterka, klamki czy anteny. Dość ciekawą propozycją są tablice rejestracyjne z zabawnymi tekstami, jak na przykład „KONIEC WOLNOŚCI”. Często młode pary decydują się na zwiewne tkaniny, typu tiul lub szyfon. Starannie ułożone dają bardzo ciekawy efekt końcowy.

Dodam tylko, że dekoracje ze sztucznych kwiatów nie muszą wyglądać tandetnie. Obecnie technika, z jaką tworzone są wyroby tego typu sprawia, że dekoracje te, nie różnią się nadto od żywych kwiatów. Wręcz ich wygląd przypomina prawdziwe, naturalne kwiaty, a efekt końcowy prezentuje się wyjątkowo.

Po co nam dekoracja samochodu?

Na nasz ślub i wesele przyjedzie sporo gości. Pośród kilkunastu samochodów będzie nasz – ślubny pojazd. Może warto byłoby, aby choć najdrobniejszym elementem wyróżniał się pośród innych aut? Dekoracje na samochód ślubny wcale nie muszą nadwyrężać Waszego portfela. Większość z nich jesteście w stanie zrobić sami. Cała maska auta wypełniona kwiatami – owszem może trochę kosztować, ale dla ceniących minimalizm istnieje wiele tańszych rozwiązań. Chociażby skromne kokardki przy każdej z klamek, wykonane z taśmy, którą można kupić w każdym sklepie z pasmanterią. Zaznaczmy odświętnych charakter i nie rezygnujmy z dekoracji samochodu ślubnego.

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1509
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1641
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1066
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1019
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1001
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 902
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 926
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 981
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 822
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 611
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 954
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 805
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 824
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska