Login lub e-mail Hasło   

TwojeMeble.pl w pierwszej dziesiątce sklepów internetowych

Profesjonalna obsługa klienta oraz usługi oferowane przez sklep TwojeMeble.pl zostały docenione przez konsumentów w serwisie Opineo.
Wyświetlenia: 799 Zamieszczono 23/03/2015

W rankingu sklepów internetowych, przygotowanym przez serwis Opineo, znalazł się on w pierwszej dziesiątce w kategorii „Dom i wnętrze”, jako jedyny meblowy sklep internetowy.

Według najnowszych badań, Polska znajduje się wśród liderów rynku e-commerce na świecie: rośnie liczba osób kupujących
w sklepach internetowych, jak również świadomość samych konsumentów, którzy chętnie wyrażają zdanie o danym sklepie, polecają go lub wręcz odradzają. Tylko w zeszłym roku wystawili oni ponad 1 milion opinii o e-sklepach.

Jesteśmy dumni, że nasze całoroczne wysiłki włożone w obsługę klienta oraz pracę nad jakością oferowanych usług zostały docenione. Pokonaliśmy tysiące e-sklepów i znaleźliśmy się w pierwszej dziesiątce w kategorii „Dom i wnętrze”, jako jedyny meblowy sklep internetowy – mówi Karol Szpar, właściciel sklepu TwojeMeble.pl - Dziękujemy naszym klientom za zaufanie! To dla nich cały czas dążymy do rozwoju i poprawy funkcjonalności naszego sklepu.

Fachowe doradztwo konsultantów (infolinia czynna 7 dni w tygodniu), bieżące informowanie klienta o stanie realizacji zamówienia, szybka dostawa, czy transport w cenie mebli na terenie całej Polski, to tylko niektóre z usług, które zadecydowały
o ostatecznej pozycji w rankingu. Dodatkowo była to różnorodna oferta najlepszych na rynku polskim producentów mebli oraz liczne promocje i oferty specjalne, wpływające na zadowolenie klientów z zakupów w TwojeMeble.pl.

Już wcześniej sklep otrzymał liczne wyróżnienia, między innymi certyfikat – Znak jakości „Q”, który poświadcza wysoką jakość świadczonych usług, czy prestiżowe odznaczenie dziennika „Puls Biznesu” - Gazelę Biznesu 2014.

Pełen ranking sklepów internetowych Opineo 2015 dostępny na blog.twojemeble.pl.
---

O rankingu:
Ranking Opineo.pl opiera się na potransakcyjnych opiniach konsumenckich, czyli opiniach, wystawionych przez klientów sklepów internetowych po dokonanych zakupach. Ranking uwzględnia liczbę recenzji zdobytą przez e-sklep w 2014 roku, liczbę opinii zdobytą w całej historii sklepu internetowego w Opineo.pl, ogólną ocenę na dzień 31.12. 2014, punkty za każde 100 opinii i łączną ocenę klientów.

O sklepie TwojeMeble.pl:
TwojeMeble.pl to największy w Polsce, meblowy sklep internetowy, działający kilkanaście lat na polskim rynku. Sklep oferuje szeroką gamę produktów polskich i zagranicznych producentów, takich, jak: Black Red White, Forte, Szynaka, Paged, Bydgoskie Meble, Dig-net, Pinio, Galla Collezione, Matkowski, Mikołajczyk, Jadik, Furninova, itp. TwojeMeble.pl został najlepiej ocenionym internetowym sklepem meblowym wśród internautów, a firma Omega Meble Sp. z o.o., właściciel sklepu internetowego TwojeMeble.pl otrzymała prestiżowe wyróżnienie dziennika „Puls Biznesu” - Gazelę Biznesu 2014.

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1509
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1641
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1066
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1019
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1001
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 902
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 926
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 981
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 822
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 611
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 954
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 805
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 824
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska