Login lub e-mail Hasło   

O Czym NIE Rozmawiać Aby Zdobyć Kobietę?

Wielu mężczyzn, którzy chcą poznać wartościową kobietę pytają mnie: „Mariusz, o czym rozmawiać z kobietą, kiedy w ogóle się nie znamy?”
Wyświetlenia: 518 Zamieszczono 03/04/2015

O czym nie rozmawiać na pierwszej randce aby uwieść kobietę?

 

Wielu mężczyzn, którzy chcą poznać wartościową kobietę pytają mnie: „Mariusz, o czym rozmawiać z kobietą, kiedy w ogóle się nie znamy?”

Dzisiejszy wpis o uwodzeniu kobiet będzie o poziom wyżej. Pewnie nie raz zastanawiałeś się jak zdobyć kobietę i na pierwszej randce nie zamykały wam się usta, ale do niczego to nie prowadziło.

Problemem większości mężczyzn nie jest to, że nie ma o czym rozmawiać z kobietą, bo każdy może kupić mojego e-booka „Poznaj Ją Na Imprezie: Fundament Sukcesu” i po kłopocie.

Problemem jest to o czym NIE rozmawiać z dziewczyną, aby NIE strzelać sobie w stopę. Aby rzeczywiście uwodzić kobietę, a nie zejść na tor rozmowy, w którym zamienia się ona w przyjacielskie pogaduszki albo CO GORSZA wywiad i ankietę.

 

O czym NIE rozmawiać z kobietą, aby rzeczywiście ją zdobyć

:

 

-O bójkach, bijatykach, krwawych jatkach i co się działo na ostatnim KSW – Tak jak Ciebie nie obchodzą Wenezuelskie telenowele, tak kobiety nie obchodzą sporty. Po za tym – krew, pot i łzy nie pasują do luźnego flirciarskiego kontekstu randki.

-O tym, że byłeś w galerii, podchodziłeś do dziewczyn i 90% z nich dało Ci numer, bo przeczytałeś mojego e-booka o podstawach uwodzenia :) (o tym mówisz, jak już trochę się znacie)

-O tym jak Twój kolega puścił pawia na imprezie – krótko mówiąc o rzeczach obrzydliwych

-O tym jak cały Internet śmiał się z byłej dziewczyny Twojego przyjaciela, bo go zdradziła i upublicznił wideo na którym widać jej geniusz mistrzyni kierownicy, kiedy parkowała – kobieta ocenia Cię częściowo przez pryzmat Twoich bliskich osób

-Nie rozmawiaj o swojej byłej i nie pozwól by uwodzona przez Ciebie kobieta zaczęła opowiadać Ci o tym samym na pierwszych randkach– Ten temat działa jak katalizator na uwodzenie i rodzące się uczucia.

-Tematów typowo logicznych, które interesują specjalistów, ale nie laików – Czyli np. polityki Unii Europejskiej w kwestii podatków dla małych i średnich firm w Brukseli.

-O geniuszu typowych blondynek – bo może akurat wróciła od fryzjera :)

-O tym jak ostatnio eksperymentowaliście z narkotykami i Twojemu koledze wydawało się, że jest czarodziejem- (wszystkim co nielegalne i sugerujące, że zadawanie z Tobą wiąże się z kłopotami)

-O tym jak szybko dziewczyny potrafią przytyć po odstawieniu diety (wszystkim co może uderzyć w jej kompleksy)

-O tym, że wciąż śpisz z bluzą swojej byłeś dziewczyny, żeby czuć jej zapach obok kiedy się budzisz (wszystko co sugeruje, że masz niezakończone związki)

 

Jeśli nie chcesz być do końca życia samotny, nie przedstawiaj się na 1 randce w świetle:

 

-Sknery

-Starego kawalera

-Aspołecznego samotnika

-Hejtera (osoby, której sensem życia jest uprzykrzanie życia innym)

-Maminsynka

-Kogoś niemęskiego

-Tchórza

-Kogoś nie lojalnego

-Kogoś, komu nie warto zaufać

-Kogoś, kto lubi jedno nocne przygody, zdradę i zmienia kobiety jak rękawiczki

-Kogoś doskonale obojętnego na uczucia innych

-Gbura, buca, chama

-Kogoś bez wad (nikt nie jest idealny i kobiety to wiedzą – kreowanie się na kogoś idealnego powoduje, że dziewczyna się dystansuje i traci do Ciebie zaufanie)

-Kogoś niezaradnego

-Kogoś leniwego i nudnego

-Kogoś dziecinnego

 

Odbierz Darmowy Kurs Uwodzenia <-Jeśli chcesz dowiedzieć się o czym rozmawiać z kobietami, jak zagadać i zdobyć wspaniałą kobietę


Wprowadź to w praktykę i bądź szczęśliwy, Mariusz :)

Podobne artykuły


13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 806
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1359
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1097
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1120
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 630
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1231
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1258
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 657
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1064
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1356
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 356
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 735
11
komentarze: 65 | wyświetlenia: 389
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska