Login lub e-mail Hasło   

Zmartwychwstanie Chrystusa

Jeżeli zastosujemy Prawo Chrystusowe to zapanuje na Ziemi pokój i dostatek, zacznie rozwijać się kultura i nauka, umilkną konflikty i staniemy się w końcu Bogami nowego świata.
Wyświetlenia: 576 Zamieszczono 29/03/2015

Zmartwychwstanie Chrystusa,

było ukoronowaniem samoistnego stwarzania się świata, którego niezniszczalna energia skumulowała się w postaci Chrystusa. Ta ludzka postać była dla nas zrozumiała, choć niosła niezrozumiane wtedy przesłanie miłości nieprzyjaciół i dzielenia się chlebem. Mówiła, że ci mali, cisi i skromni posiądą Ziemię i zwyciężą pod Jego ponownym przewodnictwem.

To Chrystusowe przesłanie może się teraz ziścić gdy pozwolimy na tryumf Jego prawa, które obecnie jest jedynym ratunkiem dla świata nabrzmiałego konfliktami. Jego Prawo zostanie teraz zrozumiane i zatriumfuje, a Chrystus powróci na Ziemię oczekującą Jego przyjścia w chwale. On się przecież odradza nieustannie w postaciach istot dobrowolnie cierpiących dla dobra naszego świata, który ma stworzyć nowy świat podobny do naszego.

Jeżeli zastosujemy Prawo Chrystusowe to zapanuje na Ziemi pokój i dostatek, zacznie rozwijać się kultura i nauka, umilkną konflikty i staniemy się w końcu bogami stwarzając nowy wirtualny świat na podobieństwo naszego.

Zmartwychwstanie Chrystusa, ukazane jego uczniom budzi nadzieję, jest Boskim znakiem i świadectwem, że życie nasze jest niezniszczalne i odradza się korzystając ze świadomości energii. Energii wypełniającej świat mądrą miłością do wszystkich jej tworów. Przesłanie Chrystusa, przekazane maluczkim, którzy ponieśli je w świat budząc zbawczą nadzieję, było impulsem wzbudzającym falę, która otoczy całą Ziemię i obejmie ją w posiadanie.

Przesłanie Chrystusa było impulsem niezniszczalnej, bo odradzającej się w nowych światach miłującej energii, działającej przez wybrańców, którzy wpisani są w powtarzalny scenariusz dziejów.

Bóg z Boga, światłość ze światłości, Bóg prawdziwy z Boga prawdziwego, a Królestwu Chrystusa  nie będzie końca.

Warszawa, dnia 29 marca 2015 roku, godzina 4:35 Bogdan Góralski

Podobne artykuły


11
komentarze: 172 | wyświetlenia: 723
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 651
7
komentarze: 81 | wyświetlenia: 752
7
komentarze: 2 | wyświetlenia: 454
6
komentarze: 48 | wyświetlenia: 914
5
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1265
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 142079
119
komentarze: 23 | wyświetlenia: 241712
91
komentarze: 20 | wyświetlenia: 111940
90
komentarze: 29 | wyświetlenia: 122468
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  swistak  (www),  29/03/2015

Króluj nam Chryste!

Allah akhbar

Tylko po co, komu i dla kogo taki świat? Lepiej idź spać

Amen:-)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska