Login lub e-mail Hasło   

Precz z trolami na eioba.

Myślałem, że eioba służy do publikowania poważnych artykułów.
Wyświetlenia: 3.068 Zamieszczono 09/04/2015

Myślałem, że eioba służy do publikowania poważnych przemyśleń o otaczającej nas rzeczywistości o kondycji rodzaju ludzkiego, o wartościach moralnych i skutkach ludzkiego działania.

Tymczasem eioba stała się zbiegowiskiem grafomanów, miejscem prowadzenia osobistych infantylnych pamiętników. Wpisy o króliczkach parzących się na wiosnę, topniejących płatkach śniegu i kwitnących krokusach są tu codziennością. Do tego wystarczy dołożyć szczyptę przemyśleń świątecznych i wiersze pisane podczas dłuższego pobytu w toalecie i mamy wypisz wymaluj eiobowy śmietnik.

Dziś, ten jakże szacowny niegdyś portal publicystyczny wygląda jak ściana opuszczonej fabryki, na której każdy gnojek z odrobiną farby może wypisać swoje wypociny.

Wielu publicystów wyniosło się z eioby. Stwierdzili, że nie warto użerać się z pospólstwem. Ja jeszcze spróbuję powalczyć o lepsze miejsce dla ludzi, którzy mają coś do powiedzenia.

Apeluję do wszystkich autorów piszących merytoryczne i profesjonalne artykuły "Róbcie swoje" i nie czytajcie komentarzy ;-)

Podobne artykuły


13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1202
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1012
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1079
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 755
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 737
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1888
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 580
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 1036
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 545
9
komentarze: 74 | wyświetlenia: 546
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 893
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 670
 
Autor
Artykuł
Dodatkowe informacje

Powiązane tematy

  swistak  (www),  10/04/2015

Chyba się nie targniesz na swoje życie, dając innym przykład?

"Apeluję do wszystkich autorów piszących merytoryczne i profesjonalne artykuły "Róbcie swoje" i nie czytajcie komentarzy ;-)" - obawiasz się, że dotrą do twoich komentarzy?

  Kitek,  10/04/2015

@SZKOLENIA.COM: Napisałem Ci kilka słów do artykułu "Znaczenie chrztu - teoria". Może przeczytasz?

  Kitek,  10/04/2015

Też to zauważyłem i chwilowo odsunąłem się od tego portalu. Jak napisałem poważny artykuł, to przeczytało go 50 osób, a jak bzdety, to 500 i na dodatek jeszcze dyskutowali i o boże, nie na temat. Na tym portalu ludzie raczej się kłócą. Może jeszcze napiszę coś antykatolickiego i nawrócę świstaka na islam lub buddyzm.

@Kitek: i tu masz rację. Chyba niewielu chce czytać wartościowe artykuły. Walnij coś antykatolickiego lub tym podobne i masz masę wyświetleń i mnóstwo komentarzy, przeważnie nie na temat. A jeszcze się naczytasz masę osobistych wycieczek. Miałem przygotowany artykuł, ale na razie sobie odpuszczę.Islamiści to przyszłość swiata, krk gnębi Polaków, Putin nas zbawi...to są dobre tematy. Coś jak wetknięcie kija w mrowisko, albo uderzenie kijem w gniazdo szerszeni. Pozdrawiam

  lewi,  12/04/2015

@Staff Sgt.Wide: Tylko jakie tematy mamy na myśli pisząc -wartościowe artykuły?

@lewi: kazdy artykuł będzie wartościowy jeśli zainteresuje czytelników. Jeśli jednak temat nie podoba się mentorom i zazdrośnikom, ludziom mającym jakieś odmienne zdanie, albo niereformowalność pogladow, to już wtedy nie artykuł, a jakieś , często osobiste wycieczki w komentarzach są ważniejsze i łatwiej spostrzegalne. Sens artykułu ginie gdzieś przysypany komentarzami. Wiesz chyba co mam na myśli.

  vivi91,  12/04/2015

Eioba jeszcze 3 lata temu była innym miejscem... treść zamieszczanych tekstów była zdecydowanie inna - to tez racja. BYŁO niestety wielu bardzo wartościowych Autorów, ale oni nie mieli już ochoty na wieczne powtarzające się mentorstwa, pouczanie, krytykowanie z zazdrości, wymuszania opinii, czy manipulacje komentarzami...

@vivi91: Nic nie stoi na przeszkodzie aby podnosić poziom :-)

@kamil30: czasem wartościowe rzeczy, ludzi, myśli ... tracimy bezpowrotnie... i nic nie wróci spontanicznej prawdy czy szczerych uśmiechów

@vivi91: No tak - nic nie trwa wiecznie w tym świecie niestety.

  vivi91,  12/04/2015

@kamil30: ja mam za wypowiedz minusy/ za co??? / a Bilbo B został hejterem :) - sam widzisz :):)

@vivi91: Nie wiem, nie minusowałem Cię, nikogo nie minusuję, jak mi się nie podoba to nie daję plusa :-)

No po prawdzie parę razy zdarzylo mi się dać czerwońca ale jak już ktoś przegina pałę a nie za poglądy tylko za język.

  vivi91,  13/04/2015

@kamil30: no widzisz. A ja byłam miła. Dyskutowaliśmy i minusy :( i jak tu spokojnie spać ?:)

  kamil30,  13/04/2015

@vivi91: Po co się takimi pierdołami przejmować ? ;-) Życie jest zbyt krótkie i zbyt cenne aby tracić energię na takie rzeczy.

  vivi91,  14/04/2015

@kamil30: poziom gigantycznie się podnosi. Autorzy polscy zaczynają zamieszczać innojęzyczną poezję.

  kamil30,  13/04/2015

Cóż - fabryka jest wspólna i jeśli "każdy gnojek" (piękne stwierdzenie świadczące o kulturze skądinąd) nabazgrze coś farbą, to można to zamalować swoją lepszą twórczością. Kogoś chyba próżne ego, spragnione podziwu zabolało :-)

  kamil30,  13/04/2015

A autorowi Bilbo, który mieni się inteligentem, polecam jakże wartościowy wywiad z prof. Marcinem Królem. Ci inteligenci jak przyszła wolność po 89 r. dali ciała i ich wielkie mądrości okazały się puste, bo zawsze byli oderwani od "pospólstwa". Dlatego wolę czytać grafomanów i pospólstwo - im bardziej ufam niż wiecznym teoretykom życia, których często gubi ich własna pogarda.

...  wyświetl więcej

Myślałem, że eioba służy do publikowania poważnych artykułów.
----------
Nie myśl !
Pisz poważne artykuły !!

@zakrawarski:"Myślałem, że eioba służy do publikowania poważnych artykułów. 
---------- 
Nie myśl ! 
Pisz poważne artykuły !!"-ot, i wszystko w temacie!

Ja do apelu autora się przyłączam.

@_serpico_: I co ma wynikać z przypomnienia tych adresów?

@_serpico_: Niemniej jednak podziwiam szczerze wnikliwość w śledzeniu mojej aktywności!

@_serpico_: Jeśli idzie o idiotę, gdzie mi tam do autora wpisu. Chyba źle się żyje, kiedy ma się w sobie tyle jadu?

@_serpico_: Człowiekowi czasem rozum odbiera, po co mi było wchodzić w polemikę, poniżej pewnego poziomu nie warto. Doradzałbym zaparzyć melisy.

Pozdrawiam autora i proszę serdecznie o więcej tolerancji dla innych, gdyż eioba.pl jest do dzisiaj po salon24.pl jedynym portalem blogerskim (nie podaję specjalnie swojego ) podającym (w 3obieg.pl są email kontaktowe) dane personalne właściciela domeny i portali. jak eioba.com, https://justpaste.it/(ten ostatnie bez cenzury). Inne portale w Polsce (bardzo znane ...  wyświetl więcej

@_serpico_: Krytyka eioba.pl ze strony autora artykułu w roku 2015 polowań na blogerów,dziennikarzy wymaga rzetelnych informacji. Pana informacje proszę serdecznie skonsultować z prawnikiem.Nastąpiły zmiany.
http://prawo.rp.pl/artykul/1095912.html
...  wyświetl więcej

Efekt tego artykułu jest taki, że Bilbo Bagins wylał swoje żale tutaj, na EIOBIE. Jest sfrustrowanym człowiekiem, którego męczą artykuły traktujące temat religii i polityki ale sam nie jest w stanie z tym nic zrobić. W swojej frustracji zatracił się na tyle, że sam nie napisał nic sensownego by pokazać swoją wyższość a skupił się jedynie na bez konstruktywnej i bezsensownej krytyce innych.

...  wyświetl więcej

Do Serpico

Szanonwy Panie
Krytyczne słowa autora (Bilbo Bagin) artykułu jak ""eiobowy śmietnik."czy "eioba stała się zbiegowiskiem" są krytyką. portalu ale i ukrytą anty reklamą.Tak jak słowa "każdy gnojek".

2.Czy wspomniałem o Rosji?Nie.Dlaczego Pan pisze o Rosji?Eioba.pl jest w Polsce.a tematy dotyczą Polski i portalu eioba.pl

3.Eioba to baza artykułów (cytuję Pan

...  wyświetl więcej

Precz z trolami na eioba.
----------
Bedzie trudno 12 troli dalo swoje glosy na ten apel ! Dotychczas !

  seta1212,  14/04/2015

@Bilbo Bagins ...i wiersze pisane podczas dłuższego pobytu w toalecie.." - rozumiem, ze zdecydowanie wolisz art typu "Terapia krxyzowo-czaszkowa" , "Karczochy królują na stole czy "Promieniowanie w w grach vs rzeczywistości". No cóż, ... de gustibus

Do Serpico i do autora artykułu
Do Serpico.

Pana opinie i moje informacje stworzyły samodzielną notkę czyli artykuł.Gratuluję.Pomimo Pana reklamy dla PiS (portale niepoprawni.pl,niezależna.pl,naszeblogi.pl).Dodam .Tylko niezależna.pl podaje dane kontaktowe właściciela i zarządu.Szkoda,że te portale nie wykupiły top level domen,które są jeszcze wolne..Podobają mi się projekty Pana z

...  wyświetl więcej

  dzepson,  17/04/2015

o mój borze! napisał "gnojek" a nie "serduszko"! co teraz będzie z tym portalem i rzeszą urażonych uduchowionych do szpiku kości poetów?

Ten z maczuga to ........autoportret autora ?

święta prawda. Mało kogo interesuje poważny artykuł na temat świadomości, życia, miłości. Natomiast o kwiatuszkach, obrazkach i osądach to wielu. Też tego doświadczam:)

Dziś, ten portal publicystyczny wygląda jak ściana opuszczonej fabryki, na której każdy gnojek z odrobiną farby może wypisać swoje wypociny.
----------
Prawda ! Jeden taki "gnojek" swoje wypociny tez tu napisal a 17-tu dalo mu swoje "parafki"

  Hamilton,  19/04/2015

Precz z preczem

@Hamilton Starszy: Precz z preczem
----------
Albo go ogniem i mieczem !
Juhas z tego Hamiltona.

  VanderLich  (www),  22/04/2015

A może tak po prostu nie zarzucać haczyka?

  Weselne  (www),  27/04/2015

eioba dla wybranych - dziś publikować można wszędzie - poziom wpisów niestety jak w większości portali słaby. Być może wina nasza moja wina i innych, którzy nie mają nic do powiedzenia tylko chcą zabłysnąć dokopaniem komukolwiek - zjawisko dosyć powszechne nie tylko w kraju.

@Weselne: w Serwisie jesteś od godziny czasu, nie opublikowałeś żadnego artykułu ani obszerniejszego komentarza a piszesz o specyfice EIOBY i użytkownikach tego właśnie Serwisu.

"poziom wpisów niestety jak w większości portali słaby." - ile wpisów udało ci się przeczytać przez tą godzinę, że masz takie a nie inne zdanie?

„Myślałem, że eioba służy do publikowania poważnych przemyśleń o otaczającej nas rzeczywistości o kondycji rodzaju ludzkiego, o wartościach moralnych i skutkach ludzkiego działania.“

Jak zapewne zauważyłeś, Eioba jest podzielona na kilka działów. Możesz wyjaśnić: dlaczego w dziale rozrywka czy zainteresowania, powinno się publikować poważne artykuły? :)

A ja się nie wysiliłam ...olewam komentarz...no bo skoro nie przeczytasz...przeszłam od razu do:
Odrzuć artykuł!
:-)
Nie fatyguj się i nie odpowiadaj...ja Też nie czytam! :-)

  Jonas  (www),  05/09/2016

Vander to chyba nie haczyk tak działaDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska