Login lub e-mail Hasło   

Strategiczna lokalizacja, kompleksowa przestrzeń.

Glob Nieruchomości finalizuje wynajem magazynu dla ESA Logistika.
Wyświetlenia: 342 Zamieszczono 13/04/2015

6 stycznia 2015 r. ESA Logistika wynajęła halę o powierzchni 4 000 m2 w parku magazynowym Diamond Business Park Stryków. Deweloperem obiektu deweloperem jest AIG/Lincoln Polska. W transakcji pośredniczyła firma Glob Nieruchomości, która dokonała przeglądu dostępnych lokalizacji, przygotowała oferty obiektów spełniających wymagania klienta oraz wspomagała ESA Logistika w procesie negocjacji warunków komercyjnych.

Nasza współpraca z firmą ESA Logistika jest doskonałym przykładem złożonej transakcji pomiędzy deweloperem, inwestorem, a jego klientem. Precyzyjna identyfikacja oczekiwań zaowocowała opracowaniem palety najkorzystniejszych ofert, spośród dostępnych na rynku nieruchomości i pomyślną realizacją wspólnego projektu. Mamy pełne przekonanie, że udostępniony przez firmę Poland Business Park IX obiekt jest najlepszym możliwym rozwiązaniem. podkreśla Aneta Ławnikowicz, dyrektor zarządzający Glob Nieruchomości.

ESA Logistika to czołowa firma logistyczna, reprezentowana w czterech krajach Europy Środkowej. Koncentruje się na świadczeniu kompleksowych rozwiązań logistycznych
z zachowaniem najwyższej troski o ochronę środowiska.

O pomyślności przedsięwzięcia mówi także dyrektor operacyjny ESA Logistika, Łukasz Dziewanowski:

Profesjonalne doradztwo firmy Glob Nieruchomości zaowocowało znalezieniem rozwiązania, spełniającego wszystkie nasze oczekiwania. Strategicznym atutem jest lokalizacja w centralnej części Polski w pobliżu najważniejszego węzła komunikacyjnego tej części Europy. Zaoferowana nam przestrzeń magazynowa o łącznej powierzchni 4000 m²
w znaczącej części zostanie przekazana do wyłącznego użytku naszego klienta
jednego
ze światowych liderów branży spożywczej.

AIG/Lincoln, znany, międzynarodowy deweloper z wieloletnim doświadczeniem, który zrealizował dotychczas ponad 50 projektów komercyjnych i mieszkaniowych w Europie, w  tym w Polsce 19.

 Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Glob Nieruchomości, dzięki której pozyskaliśmy kolejnego dużego najemcę o silnej pozycji na rynku. Magazyn, który wynajęła ESA Logistika, położony jest w pobliżu skrzyżowania autostrad A1 (Gdańsk-Wiedeń) i A2 (Berlin-Moskwa) oraz stanowi idealne miejsce dla działań dystrybucyjnych w Polsce i Europie. Nowoczesne pomieszczenia magazynowe o najwyższym standardzie wykończenia i dogodne połączenie z centrum Łodzi, to główne atuty Diamond Business Park Stryków. Wierzymy, że przyczynią się one do dalszego rozwoju działalności firmy ESA Logistika i jej klienta. mówi Mirosław Szydelski, członek zarządu Poland Business Park IX.

Nowo wynajęty obiekt został podzielony na dwa moduły: pierwszy, o powierzchni 2900 m² oddano na potrzeby klienta ESA Logistika, drugi, o powierzchni 1100 m², stanowi część rezerwową dla potrzeb sezonowych i może być udostępniany innym klientom. Magazyn posiada 4 rampy oraz wjazd z poziomu zerowego i może pomieścić 3200 palet. Na jego powierzchnię składa się także strefa wejścia, wyjścia, składowania, kompletacji, marketingowa oraz strefa prestage.

O Glob Nieruchomości

Firma Glob Nieruchomości powstała w 2001 roku w oparciu o wyłącznie polski kapitał. Specjalizuje się w kompleksowym doradztwie i pośrednictwie w transakcjach zwieranych na rynku nieruchomości komercyjnych. Główny obszar działalności obejmuje wynajem powierzchni magazynowych i produkcyjnych, jak również pośrednictwo w sprzedaży obiektów magazynowo/produkcyjnych oraz gruntów inwestycyjnych. W trakcie kilkunastu lat działalności, za pośrednictwem przedstawicieli firmy Glob Nieruchomości, dokonano transakcji wynajmu ponad 1 000 000 m² nowoczesnej powierzchni magazynowej oraz sprzedaży ponad 250 ha gruntów inwestycyjnych.

Więcej informacji o firmie: http://www.gn.com.pl

Podobne artykuły


17
komentarze: 113 | wyświetlenia: 1446
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 597
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1005
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 874
12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 715
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 639
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 943
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 592
11
komentarze: 298 | wyświetlenia: 663
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 481
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 754
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 412
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 428
10
komentarze: 13 | wyświetlenia: 498
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska