Login lub e-mail Hasło   

Obrzydliwy gej Robert Biedroń

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.superstacja.tv/Zobacz_Online_(...)ex.html
Obrzydliwy, szalony gej realizuje swoje obietnice wyborcze - nie może być, taki polityk to oksymoron. Dobiera się do wynagrodzeń miejskich spółek...coś czego wielu prawdz...
Wyświetlenia: 2.770 Zamieszczono 17/04/2015

Obrzydliwy, szalony gej realizuje swoje obietnice wyborcze - nie może być, taki polityk to oksymoron. Dobiera się do wynagrodzeń miejskich spółek...coś czego wielu prawdziwych Polaków z prawicy nie potrafi a bardziej nie chce zrobić. Obrzydliwy gej co miał pewnie z 500 partnerów albo i więcej - wg pewnego księdza inkwizytora. Obrzydliwe.

Wariat- miał do dyspozycji trzy samochody : jeden oddał straży miejskiej bo narzekała że nia ma się czym przemieszczać, drugi oddał na potrzeby organizacji samodządowych (m.in. Caritasu) aby "nie woził pupy prezydenta Słupska". Czy te jego wariactwa pozostaną bez odpowiedzi kliki? A może prawda wygra?

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1316
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1161
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 727
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 602
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 764
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 793
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 716
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 821
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 433
 
Autor
Dodał do zasobów: kamil30
Artykuł

Powiązane tematy

  lewi,  17/04/2015

Narazie jest zagubiony, może jeszcze zerwie z tym wynaturzeniem

  kamil30,  17/04/2015

@lewi: Oby takich "zagubionych" polityków było więcej! Naród jednak woli prawdziwych Polaków katolików, skażonych podwójną moralnością i mamy to co mamy. To jest prawdze wynaturzenie, mające realne smutne konsekwencje.

  9pavel  (www),  30/04/2015

@kamil30: ja bym tak mu nie ufal, skad wiesz, ze nie chce sobie zaskarbic zaufania ludzi?
niech porzadzi dluzej, cala kadencje, niech go wybiora ponownie jesli sie sprawdzi przez te 4 lata i wtedy moze pomysli sie cos wiecej.

  kamil30,  30/04/2015

@9pavel: Ależ ja uważam, że chce sobie zaskarbić zaufanie ludzi i dlatego uczciwie pracuje :-) Jego woborcy powiedzieli, że nie obchodzi ich jego orientacja.

Oto główne czynniki, które umożliwiły gejom uzyskanie nieograniczonych wpływów i całkowitej bezkarności w krajach należących do chrześcijańskiego kręgu kulturowego:

wrodzone skłonności do spiskowania i zakulisowych machinacji
solidarność seksualna i poczucie wyższości i wyjątkowości
kontrola nad światowymi mediami i przemysłem rozrywkowym (muzyka, świat filmu i mody, telewizj

...  wyświetl więcej

  kamil30,  17/04/2015

@youngcontrarian: Dzięki, poczytam potem.

@_serpico_: Otwórz oczka agitatorku i czytaj :
----------
Wielki podziw dla Twojej wnikliwej analizy "przypadku contra"
Jesli sie powaze na jakakolwiek ocene to to jest ogromnie "zagmatwana" osobowosc !
Jego argumenty przecza sobie nawzajem pozostawiajac tylko znak zapytania : who is he ?

  seta1212,  21/04/2015

@youngcontrarian:" niezrozumiały jesteś young wśród narodów świata" - brawo dla finezyjnej ironii, zrozumiałej dla mmmm jako bezpośredni przekaz :))

@seta1212:
Dokladnie tak, Januszu!
Teraz przyszlo Ci tego samego doswiadczyc na wlasnej skorze w wykonaniu asystenta czolowego (samozwanczego) i najbardziej elokwentnego analityka/recenzenta/interpretatora... i wytrwalego "wylapywacza sprzecznosci" Eiobowych tekstow i oczywiscie szlachetnego obroncy prawa wszystkich Polakow do wolnosci wyrazania swoich niezaleznych pogladow.
...  wyświetl więcej

  lewi,  17/04/2015

Ktoś dał minusika, czyli pochwala homoseksualizm. Niech taki ktoś pomyśli, czy pojawił by się na świecie gdyby byli tylko dwa tatusie.

  kamil30,  17/04/2015

@lewi: Nie wiem - Jahwe nie miał tego problemu - z dzieci Adama i Ewy, Kaina i Abla wyrosly pokolenia. Próbujesz być mądrzejsza od Boga?

Dziwnym trafem jadnak Biedroń miał mamusię i tatusia na złość Jahwe.

  lewi,  17/04/2015

@kamil30: Nie wiem co sugerujesz? Czy sądzisz że Kain i Abel byli małżeństwem? Czy Adam z Ewą córek nie mieli?

@lewi: Nie wiem - nawet jak mieli córki to ich potomstwo powstało w wyniku kazirodztwa - i to jest prawdziwa patologia bo jest wiele dowodów, że rodzą się chore dzieci w ten sposób. Pomijając oczywisty wymiar moralny. Ale dla mnie to oczywiście tylko bajka chociaż dla wielu katolików sama prawda.

  lewi,  17/04/2015

@kamil30: Jeżeli dla Ciebie to bajka, nie znaczy że dla innych też. Jeżeli na samym początku tej ,,bajki'' pisze o kobiecie i mężczyźnie, czy jest to fantazją? Czy obecnie nie ma kobiet i mężczyżn? Czy dzisiaj na porodówkach mężczyźni leżą i rodzą dzieci? Kain miał za żonę nie brata lecz siostrę. Jest logiczne, skoro na samym początku ludzkości było niewiele osób -łączyli się za przyzwoleniem Boga ...  wyświetl więcej

@lewi: No ja Ci nie zabraniam w to wierzyć ale to ma kulawą logikę. Nie zmienia to faktu, że wg chrześcijańskich wierzeń na początku był tylko Adam i Ewa i Bóg stworzył kazirodztwo. Ja jednak w to nie wierzę. Bardziej logiczne byłoby dla mnie że Bóg na początku stworzył np. 10 000 osób albo 100 000 albo jeszcze więcej bo czemu by nie mial? Skoro Adama i Ewy nie narodzili ziemscy rodzice tylko zost ...  wyświetl więcej

  lewi,  17/04/2015

@kamil30: Wyniki badań nad DNA mężczyzn, opublikowane w roku 1995, prowadzą do identycznego wniosku, tak oto ujętego w tygodniku Time: „Istniał kiedyś wspólny przodek, ‚Adam’, którego materiał genetyczny zawarty w chromosomie [Y] posiada dziś każdy mężczyzna na ziemi”
Łuk. 3:23-38: „Jezus, gdy rozpoczął swą działalność, miał około trzydziestu lat, będąc (...) synem Dawida (...) syna Abraham ...  wyświetl więcej

@lewi: Wierz w co chcesz, ja w bajki nie wierzę.

  lewi,  17/04/2015

@kamil30: Masz prawo nie wierzyć, masz prawo ignorować wypowiedzi które zamieściłem uzasadniające pochodzenie ludzkości od pierwszej pary ludzkiej. Masz prawo wierzyć że z nicości powstał człowiek. Masz prawo...

@lewi: Prosiłbym aby nie przypisywać mi poglądów, których nie posiadam. Nie jestem ani ateistą ani katolikiem - ateizm twierdzi, że Wszechświat powstał z niczego a katolicyzm, że Bóg stworzył Wszechświat jak i duszę ludzką także z niczego - ex nihilo. Także proszę najpierw zaznajomić się kto wygłasza takie poglądy bo na pewno nie ja. Inna sprawa, że niewielu katolików zna dogmaty swojej wiary. ...  wyświetl więcej

  lewi,  17/04/2015

@kamil30: Dla nauki "Adam i Ewa" to pierwsza para, która wyewoluowała z wysoko rozwiniętych małp i ta para dla nauki była nieco mniej prymitywna niż małpy. Dlatego biblijny Adam i Ewa nie ma nic wspólnego z "adamem i ewą" o których mówi nauka, biblijny Adam i Ewa byli prawie doskonali i nie byli potomkami małp.

To skąd naukowcy znają imię Adam i Ewa? Może sami wymyślili sobie swojego fikcy

...  wyświetl więcej

@lewi: Nie widzę sensu z Tobą rozmawiać. Ja przedstawiałem punkt widzenia nauki a nie swój ale widocznie nie umiesz czytać.

Skąd nauka zna imię Adama i Ewy? To jest poważne pytanie czy jakiś żart? Gdyby nie dogmat religijny, który zawładnął myśleniem ludzi na wiele wieków to nikt poważnie nie zajmowałby się tym. To co piszesz to jeden wielki misz - masz. Ja Ci jedynie tłumaczyłem, że nauka

...  wyświetl więcej

@lewi: Może odpowiedz na pytanie dlaczego Bóg miałby stworzyć na początku tylko dwie osoby : Adama i Ewę a nie np. tysiąc? Potrafisz odpowiedzieć?

  lewi,  17/04/2015

@kamil30 Nie zgodzę się, nie wszyscy naukowcy odrzucają stwarzanie przyjmując ewolucję. Powiem jeszcze jedno , więcej dowodów naukowych wskazuje na stwarzanie niż powstanie wszystkiego drogą ewolucji.

  lewi,  17/04/2015

@kamil30: A dlaczego miałby stwarzać od razu tysiące ludzi a nie parę? Od czego są narządy płciowe?

Jednym z zamierzeń Boga było napełnianie ludźmi ziemi.

@lewi: Możesz mieć swoje wierzenia i wierzyć, że Bóg stworzył tylko dwa osobniki a reszta powstała w wyniku spółkowania brata z siostrą ale dla mnie to mit. Dlatego pisałem o większej liczbie ludzi stworzonych naraz. Większa liczba nie kłóci się z zapełnianiem ziemi.

Nie negowałem, że są naukowcy odrzucający ewolucję. Jednak w obrębie tego co uczy się dzieci w szkole nie ma miejsca na kreacjonizm, np. na lekcjach biologii.

  lewi,  17/04/2015

@kamil30: Ja mam na czym oprzeć swoje twierdzenia (na Biblii), Ty natomiast wyłącznie na swojej filozofi lub innych osób. Czyli na niczym...

@lewi: Właśnie dałeś swiadectwo swojego szacunku dla mnie - smutne jest, że ludzie nie potrafią się kulturalnie zachować. Nie muszę wiedzieć jak powstało życie aby być dobrym człowiekiem i szanować innych. Ty też tego nie wiesz tylko wierzysz. Jeśli uważasz, że moja wiara w to że Bóg stworzył naraz więcej niż dwa osobniki jest niczym to gratuluję poziomu. Wielu księży mówi o Adamie I Ewie jako sym ...  wyświetl więcej

  lewi,  17/04/2015

@kamil30: Wybacz Kamilu30, fraza że opierasz swoje twierdzenie na filozofi swojej lub innych, czyli na niczym uznałeś za obrazę i brak szacunku dla Twojej osoby?? Nie przesadzajmy. Na niczym, czyli na domysłach swoich i innych ludzi. Jeżeli nadal uznajesz że przekroczyłem granice przyzwoitości w stosunku do Ciebie, to bardzo przepraszam...

@lewi: Nie obrażam się na ludzi co nie znaczy, że nie mam prawa pisać co myślę na temat pewnych zachowań.

Jeśli Ty za to uwazasz, że posiadłeś wszelką wiedzę to tylko pogratulować.

Ale mówi o tym Hymn do miłości - o tym że wiedza jest nieistotna, bo nawet gdybyś posiadł wszelką możliwą wiedzę i nie tylko a miłości być nie miał, byłbyś tym na czym wg Ciebie opierają swoje poglądy ta

...  wyświetl więcej

  lewi,  17/04/2015

@kamil30: Tu bezwarunkowo się zgadzamy! Miłość jest podstawą ludzkich relacji i egzystencji. Dlaczego? Biblia w prosty sposób wyjaśnia. Kto nie miłuje, nie poznał Boga, ponieważ Bóg jest miłością (1Jn 4:8)

@lewi: Chociaż w czymś się zgadzamy - co do miłości a skoro bez niej wszystko jest niczym i jest jak miedź brzęcząca, skoro miłość jest wszystkim to może także zgadzamy się we wszystkim - zaryzykuję taką tezę ;-) Bo skoro tylko ona jest prawdziwa i wieczna...a reszta przemijajaca i nietrwała....

  lewi,  17/04/2015

@kamil30: Słuszna teza- miłość jest wieczna ponieważ Bóg jest wieczny

  lewi,  17/04/2015

Nie należy potępiać człowieka, lecz jego szkodliwe przyzwyczajenia i nałogi

  vivi91,  17/04/2015

Nie wierze ze taki tekst jest propagowanu i jeszcze plusowany .. Co sie z wami dzieje ???...

@vivi91: Co masz na myśli konkretnie? Przeszkadza Ci propagacja dobrej polityki Biedronia? Może lepiej na niego pluć i nie przyjmować, że robi dobre rzeczy jako prezydent Sluska?

Co się z Wami Polacy dzieje?

  vivi91,  17/04/2015

@kamil30: konkretnie to grzeczniej sie do mnie zawracaj. Atakowanie to metoda ?

  kamil30,  17/04/2015

@vivi91: Grzecznie się do Ciebie zwracam, proszę nie przypisywać mi nieprawdziwych uczuć. Zapytałem tylko czy metodą jest opluwanie Biedronia co czyni spora część Polaków - nie przypisywałem tego do Ciebie tylko zapytałem.

  vivi91,  17/04/2015

Ja miałam na myśli komentarze. Do Pana Biedronia nic nie mam. Co więcej nawet do rodzin z 2 tatusiami

  kamil30,  17/04/2015

@vivi91: To co miałaś na myśli pisząc, że dziwisz się, że tekst jest propagowany i plusowany? Bo już się pogubiłem? Przecież w żaden sposób Cię nie atakowałem tylko spytałem :-)

@kamil30: teksty w komentarzach. Resztę wyjaśniłam

  kamil30,  17/04/2015

@vivi91: Które komentarze są plusowane bo ja widzę jedynie ten youngcontrariana i swój komentarz. Napisałaś tak, że można było odnieść wrażenie, że co innego masz na myśli. Chyba jestem za głupi bo dalej nie rozumiem.

  vivi91,  17/04/2015

@kamil30: nie podobaja mi sie komentarze atakujace homoseksualistów. Tyle. a teraz musze uciekać - milego dnia :)

@vivi91:Przepraszam za niezrozumienie ale słowa były nieprecyzyjne. Miłego dnia :-)

  kamil30,  17/04/2015

@_serpico_: Nie rozumiem Twoich słów, co to ma do tego tematu przyjacielu ? :-)

@_serpico_: Napisałeś " Akurat go ktoś piętnuje za to że jest gejem " - wielu Polaków go piętnowało i piętnuje za to że jest gejem. Takie są fakty chociaż oczywiście to się zmienia.

A nie można człowieka tak chociaż czasem rozliczać za czyny i wartość jaką wnosi do społeczeństwa czy grupy zamiast rozliczać za to jaki ma sposób na swoje własne prywatne życie?

Nie jestem osobą tolerancyjną, nie akceptuję homoseksualizmu ale Roba Halforda z Judas Priest za jego twórczość cenie i chętnie słucham - w tym kontekście jego sposób na życie mi nie przeszkadza.

Może w pe

...  wyświetl więcej

@SZKOLENIA.COM: jeszcze do mojego komentarza - nie oceniam Biedronia gdyż nie śledzę na bieżąco jego poczynań więc nie wiem ile dobrego a ile złego zrobił dla miasta, któremu przewodzi. Mój komentarz jedynie podnosi kwestię oceny człowieka za czyny a nie poglądy (chyba, że nic człowiek nie zrobił i nie robi to pozostaje ocena poglądów :-) )

Taaa... Pan Biedroń jest OBRZYDLIWY - dla niektórych. Bo pewnie łajdaczy się, kłamie, sprzeniewierza publiczną kasę itd. itp. Tak czy nie?
W dodatku jest to też pewnie dziecko "innego" boga? Bo "prawdziwy" Bóg takich cudasów nie stwarza?
"Po owocach poznacie ich..." . Każdy z nas rodzi owoce - niech więc każdy przygląda się najpierw swoim.

@Janusz Dąbrowski: dosadna, szczera i warta zapamiętania dla wszystkich sentencja :-)

Ale Słupskiem o dziwo kieruje dobrze :)

  Weselne  (www),  27/04/2015

homofobia i tolerancja przebija wszystko w naszym społeczeństwieDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska