Login lub e-mail Hasło   

Jak Ułożyć Związek, Aby Nie Widziała Poza Tobą Świata

Aby uwieść kobietę musisz zrozumieć czego chce. Jeśli chciałbyś sprzedać chomikowi aukcje na giełdzie – jego będzie to G. obchodzić. On chce zjeść i pobiegać.
Wyświetlenia: 799 Zamieszczono 18/04/2015

(artykuł jest odpowiedzią na pytanie mojego kursanta - jeśli chcesz przeczytać treść owego pytania przewiń na sam doł artykułu i kliknij w link poniżej)

Odpowiedź Trenera Uwodzenia - "Jak Ułożyć Związek"

Witaj King :)

Mam nadzieje, że nie jesteś z Gdańska, bo znam kogoś IDEALNIE pasującego do profilu psychologicznego tej osoby. Na szczęście ta dziewczyna ma nieco więcej niż 20 lat.

Dobra, zaczynamy.

1. Już w temacie postu jest poważny błąd – brzmi „jak tego nie zepsuć”. Nie myśl o tym w ten sposób, bo umysł nie widzi słowa „nie” i podrzucał Ci będzie jedynie negatywne scenariusze jak wasz związek się psuje/ można zepsuć. Myśl – jak naprawić/ dobrze ułożyć związek.

2. Aby uwieść kobietę musisz zrozumieć czego chce. Jeśli chciałbyś sprzedać chomikowi aukcje na giełdzie – jego będzie to G. obchodzić. On chce zjeść i pobiegać. Jeśli nie dasz jej tego co chce – jej uczucie wygaśnie.

KIM jest Twoja kobieta (pomoże Ci to zrozumieć skąd biorą się jej potrzeby)

Jej osobowość ukształtował silny charakter matki i miłosny zawód. Usiłuje grać silną niezależną kobietę z 2 głównych powodów:
a)chce być jak matka, pokazać jej że dobrze sobie radzi i pragnie aby była z niej dumna
b)nie chce już nigdy czuć się jak wtedy, gdy doświadczyła pierwszego SILNEGO rozczarowania miłosnego, które bardzo mocno przeżyła
Najlepsza przyjaciółka jest w pewnym sensie jej lustrzanym odbicie – ludzi łączy wspólna cecha. Tą cechą jest najprawdopodobniej (tutaj nie mam pewności) wrażliwość, w specyficznej formie. One obie doświadczyły mocnego zawodu miłosnego. Właśnie dlatego razem bawiły się facetami i dużo imprezowały. Jest również osobą bardzo wrażliwą i w głębi siebie pragnie prawdziwej miłości. Jej gierki i p*** zachowania są badaniem. Ona chce sprawdzić czy RZECZYWIŚCIE może się w pełni zaangażować. Boi się, że ją zranisz.

Czego Twoja kobiet (dany typ kobiety):

Aktualnie Twoja dziewczyna CHCE JAK NAJSZYBCIEJ urobić Cię na tyle, abyś zakochał się w niej po uszy i oświadczył. Dziewczyny na studiach mają na tym punkcie obsesje – bo większość kobiet w tym właśnie okresie (w naszych czasach) przyjmuje pierścionek. ŚLUB jest priorytetem, ponieważ wiąże się z chęcią spełnienia oczekiwań matki.
Drugą jej ważną potrzebą jest potrzeba bycia prawdziwie pokochaną przez WARTOŚCIOWEGO dla niej faceta.
Trzecią jej potrzebą jest deficyt na silne emocje. Ona chce ŻYĆ PEŁNIĄ życia. Tą potrzebę wyniosła z czasów, kiedy przeżyła pierwsze silne rozczarowanie. „NIE CHCIAŁ MNIE – nie byłam dość wartościowa, więc teraz sama sobie udowodnię jak cudownę prowadzę życie”.
Te emocje nie koniecznie muszą być negatywne. Na pewno Twoja kobieta będzie zainteresowana aktywnościami, gdzie wydziela się nieco adrenaliny. Na pewno szuka przygód – wycieczki do nowych krajów, jazda na wielbłądzie, robienie zwariowanych rzeczy.

Tyle mogę Ci powiedzieć na podstawie profilu psychologicznego dziewczyny, który opisałeś i pasuje do dziewczyn które uwiodłem.

Zagrożenia

1. Jej koleżanka – one już Cię obgadują. Mało tego. Daje Ci 95% pewności, że jej koleżanka JEST o Ciebie zazdrosna i już podkopywała Twoją pozycję w jej oczach. Ona tęskni za czasami, kiedy razem balowały, prowadziły długie głębokie rozmowy, robiły zwariowane rzeczy które teraz wspominają itd.

2. Brak znajomości fundamentów uwodzenia – niestety, ale będą sytuację, gdy będziesz musiał się tym wykazać. Musisz umieć ją przy sobie zatrzymać i czynić dobre momenty w waszym związku – niesamowitymi. Związek musi mieć kiepskie i fantastyczne momenty, inaczej może się pojawić ktoś lepszy od Ciebie

3. Deficyt na emocje – musisz dawać jej emocje adekwatne do jej potrzeb. Inaczej ona poszuka ich sama albo poza waszym związkiem.

4. Inny facet – niestety, ale jest taka możliwość, że pojawi się ktoś komu będzie dawać trochę nadziei, aby wzbudzić w Tobie wartość i się dowartościować. Wtedy niestety – ale dopuszcza faceta blisko siebie. Jeśli okaże się dla niej bardziej wartościowy od Ciebie, to nie będzie już innego wyjścia.

Jak ustabilizować wasz związek

Musisz po prostu uzależnić swoją drugą połóweczkę od siebie. Mając dziewczynę uzależnioną od Ciebie będziesz na równorzędnej pozycji z jej matką – wyżej od koleżanki. To jest pozycja na której jesteś bezpieczny i kontrolujesz związek.
Ostatnio miałem na kursie uwodzenia faceta, który zastanawiał się nad wątpliwą etyką uzależnienia kobiety emocjonalnie od siebie.
Jeśli masz dobre zamiary względem jej (nie chcesz jej skrzywdzić) to zrobienie tego jest etyczne i dobre dla Was obojga i Waszej przyszłości.

 

Moja Odpowiedź Na Pytanie Czytelnika, Które Możesz Znaleźć Tutaj. Jeśli chcesz poznać skuteczne metody uwodzicieli, o których nie mogę tutaj pisać – odwiedź powyższy link i po prawej stronie wpisz swojego maila. Bez obaw. Szanuje Twoją prywatność, Twój mail jest bezpieczny.

Podobne artykuły


10
komentarze: 14 | wyświetlenia: 1385
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 913
9
komentarze: 172 | wyświetlenia: 209
6
komentarze: 55 | wyświetlenia: 1764
6
komentarze: 48 | wyświetlenia: 435
5
komentarze: 62 | wyświetlenia: 793
124
komentarze: 52 | wyświetlenia: 141541
118
komentarze: 23 | wyświetlenia: 238415
91
komentarze: 20 | wyświetlenia: 110339
90
komentarze: 29 | wyświetlenia: 121966
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  lewi,  18/04/2015

Zadne ,,sztuczki'' na nic się zdadzą. Zeby małżeństwo było trwałe i stabilne trzeba wkładać dużo wysiłków z obu stron, być odpowiedzialnym do tej roli. Przedewszystkim małżonkowie muszą być szczerzy wobec siebie, inaczej nic z tego nie będzie.

  affection  (www),  27/06/2015

@lewi: Jak najbardziej się, nie mniej to o czym piszę w artykule - jak najbardziej działa :)

Związać się z kobietą która jest; bez oczów, bez czucia i uczuć, ma zatkane uszy... niezaradna, a najlepiej taka co nie ma rąk ani nóg... wówczas zda się na Ciebie ... i naprawdę jej życie będzie od Ciebie uzależnione...Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska