Login lub e-mail Hasło   

Frustraci na eioba

Mdłe artykuły i frustracja w komentarzach oto obraz eioby. Godzisz się na to?
Wyświetlenia: 671 Zamieszczono 19/04/2015

Na wstępie drobne objaśnienie.

Frustracja (łac. frustratio - zawód, udaremnienie) – zespół przykrych emocji związanych z niemożliwością realizacji potrzeby lub osiągnięcia określonego celu.

Frustracja prowadzi do kilku konsekwencji: próby pokonania przeszkody, jeśli się one nie powiodą pojawia się:

- agresja 

- regresja

- apatia (Źródło: wikipedia)

Brzmi znajomo? Oczywiście, przynajmniej dla każdego, kto czytał ostatnio komentarze pod jakimkolwiek artykułem na eioba (zakładam, że również pod tym).

Z różnych powodów nie było mnie przez dłuższy czas na eioba.pl lecz powróciłem. Dlaczego? Ponieważ pamiętałem, że jest to portal bardzo inny niż wszystkie, jedyny w swoim rodzaju. Portal, na którym publikowali amatorzy ale w duchu profesjonalizmu. To tu po raz pierwszy przeczytałem na przykład o teorii strun. 

Teraz, gdy po kilku latach postanowiłem sprawdzić co słychać na starych śmieciach, nie sądziłem, że faktycznie eioba tonie  w odpadach, czyli w bzdetnych "artykułach". Wystarczy otworzyć zakładkę "popularne" a tam tytuły m. inn.:

"Wiosna w przygotowaniach matki natury",

"Kurewska macocha",

"Dziś dzień kota".

Treści tych wpisów nie będę przytaczał, bo szczerze nie byłem w stanie przez nie przebrnąć.

Jakby tego było mało, eiobowi frustraci obrzucają fekaliami wszystkich, którzy im nie przytakują. Ciężko jest czytać komentarze pod artykułami, a tym bardziej odpowiadać na nie. Całe to towarzystwo przypomina mi śmietnik pod moim blokiem, gdzie wieczorami przesiadują przy piwku w "loży szyderców" osiedlowe lumpy, narzekając na wszystkich i wszystko podczas, gdy sami przegrali życie.

Nie piszę tej notki dla połechtania eiobowych frustratów. Piszę to w nadziei, że eioba wróci do czasów świetności i znów będę tu mógł przeczytać o teorii kwantowej.

Pozdrawiam wszystkich, którym leży na sercu dobro tego miejsca. Pamiętajcie, że tylko swoją dobrą pracą możecie przykryć tą górę śmieci.

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1320
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1173
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 731
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 608
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 768
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 436
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 828
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 729
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  swistak  (www),  19/04/2015

Jest powód do optymizmu. Nigdy nie jest tak żle, by nie mogło być gorzej.

  Hamilton,  24/04/2015

Bilbo, weź stoperan, uśmiechnij się, przecież jutro możesz nie mieć zębów i nie narzucaj światu swojego równie sfrustrowanego formatu.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska