Login lub e-mail Hasło   

Nu pagadi! Nocne wilki

Zajace z PO i PSL odparli inwazje nocnych wilków
Wyświetlenia: 780 Zamieszczono 29/04/2015

 

Państwo znowu „zdaje egzamin”

Panie Redaktorze Terlikowski! Panie Grzesik! Larum grają! Nieprzyjaciel w granicach! A ty na koń nie siadasz, karzącego miecza nie chwytasz, by jego piorunowym błyskiem zaświecić Nocnym Wilkom, nasłanym przez zimnego ruskiego czekistę Putina, by ku zgubie narodu naszego odbyć tutaj prowokacyjny rajd do Berlina?

Dlaboga! Czyżby was tchórz obleciał? Nie może to być! Wprawdzie wygrażać na internetowym portalu każdemu, kto nie chce poświęcić się dla pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego i aktualnej jego duszeńki w osobie nastręczonego w charakterze kandydata na prezydenta pana Andrzeja Dudy, czy oskarżać bliźnich swoich o ruską agenturę, czy – jak w przypadku pana Węgrzyna – o pożyteczny idiotyzm jest znacznie łatwiej, a przede wszystkim – bezpieczniej, niż konfrontować się z ruskimi motocyklistami, na których może nie zrobić wrażenia duchowe żydostwo pana redaktora Terlikowskiego i autorytet moralny pana Tadeusza Grzesika – ale żeby aż tak?

Żeby w takiej sytuacji wykrzykiwać w przestrzeń: „gdzie jest państwo polskie” – a samemu podkulać pod siebie ogon?

Wstyd, mości patriotowie! Białogłowskie macie twarze, ale i białogłowskie serca. Zapładnianiem w szklance wam się zajmować, panienki epatować wizerunkiem szatana, co to – jak opowiadał Stanisław Przybyszewski podczas odczytów w Krakowie – zimnego jak lód phallusa ma opatrzonego haczykami w kształcie harpunów i „judeochrześcijaństwo” propagować dla miłego grosza wśród tubylców myślących, że to wszystko naprawdę. Co tu ukrywać – wielu jest między zawodowymi katolikami drapichrustów!

A „państwo polskie” jest tam, gdzie zawsze. W tym samym miejscu, co Józef Beck, w maju 1939 roku deklamujący o „honorze”, a we wrześniu dający drapaka na Zaleszczyki, w tym samym miejscu, co marszałek Śmigły-Rydz, co to nie zamierzał oddać „ani guzika”, ale już 17 września 1939 roku rozkazał, by „z Sowietami nie walczyć”, pewnie dlatego, że w odróżnieniu od Niemców, nie „napadli” oni na Polskę, a tylko zwyczajnie „wkraczali” – no i w rezultacie z całego państwa rzeczywiście został mu tylko guzik, a ściślej – cała kolekcja guzików przy mundurze.

Okazuje się, że „państwo polskie”, przynajmniej w osobie pana ministra Grzegorza Schetyny, nic się nie zmieniło. Najpierw groźnie kiwa palcem w bucie, a kiedy przychodzi co do czego, jeden Umiłowany Przywódca ogląda się na drugiego.

Jakże zresztą ma być inaczej, kiedy nawet podczas apogeum potępienia dla białoruskiego prezydenta Łukaszenki, urzędnicy MSZ przekazali białoruskiemu fiskusowi nazwiska wszystkich agentów finansowanych przez polski rząd, żeby mogli zapłacić od tego podatek?

Wprawdzie pan minister Schetyna podobnież prawidłowo, a powiadają, że nawet celująco odpowiedział na wszystkie pytania podczas egzaminu, jakiemu został poddany przed ostatecznym zatwierdzeniem w Departamencie Stanu, ale cóż z tego, kiedy nawet i on nie wie, co właściwie przystoi mu czynić w sytuacji, gdy każdy Nocny Wilk ma ważną polską wizę i zgodnie z podpisanymi przez nasz nieszczęśliwy kraj porozumieniami międzynarodowymi, nie można odmówić mu wjazdu do Polski, nawet gdyby potem zdecydował się podróżować w towarzystwie innych zmotoryzowanych posiadaczy ważnych polskich wiz.

Tylko pozbawiony wszelkiej wyobraźni kretyn nie potrafiłby przewidzieć takiego obrotu sprawy – ale kto wie – może rzeczywiście takich dzisiaj soldateska wysunęła na dygnitarzy, by ostatecznie ośmieszyć państwo polskie przed całym światem?

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3376

Zacytujemy jeszcze komentarz z Wirtualnej Polonii:

Barbara 2015-04-28 at 10:13
Żenada i to za pieniądze polskiego i mnie jako podatnika.. Byłam tam. Mieszkam w Terespolu. Śmigłowce latały nad głowami, od rana. Wszystkie rogatki, obstawione były przez policyjnych komandosów, z bronią i kamizelkami kuloodpornymi, ogromne ilości, ściągniętych z Polski, pojazdów policji i straży granicznej, wszystkie z włączonymi kogutami. Przy każdym skrzyżowaniu blokada policyjna. Jak teatr wojny. Przy przejściu i na trasie, tłumy ludzi, sympatyzujących z rosyjskimi motocyklistami, oraz kilkaset polskich motocyklistów. Dziesiątki ekip z mediów. To wszystko na 10 motocykli. Pewnie rząd oraz wszyscy podżegacze wojenni z PO i PIS, uciekli zgodnie z planem ucieczki, ustalonej na wypadek, gdyby udało się wywołać wojnę z Rosją. Strach pomyśleć, jaką trwogę w Polsce wywołałoby, kilka rosyjskich czołgów

Podobne artykuły


25
komentarze: 84 | wyświetlenia: 1868
17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1002
16
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1646
15
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1347
15
komentarze: 134 | wyświetlenia: 2043
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 532
14
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1129
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 725
14
komentarze: 119 | wyświetlenia: 942
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 876
13
komentarze: 21 | wyświetlenia: 830
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1123
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 528
12
komentarze: 23 | wyświetlenia: 842
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Gratuluje autorowi (Panu Stanislawowi Michalkiewiczowi) tekstu na temat kojejnej osmieszajacej nas w oczach swiata farsy... nie gorszej od tej na Krakowskim Przedmiesciu tuz po "Zamachu Smolenskim".
Wypadaoloby autora zapytac czegoz mozna oczekiwac od kompletnego schetyna, ktory utozsamia Front Ukrainski z jego skladem narodowosciowym... Byl na froncie wschodnim rowniez Front Stepowy... cie ...  wyświetl więcej

@youngcontrarian: cyt."Byl na froncie wschodnim rowniez Front Stepowy... ciekawe jaka narodowosc ten schetyn by mu przypisal." Odpowiadam: Stepowcy albo inaczej Stepmeni, nie mylić z tymi, co stepują

Ależ dumny jestem z naszego państwa. Pokazaliśmy naszą siłę i determinację. Odparliśmy ruskich. Jak pod Warszawą w 1920. Kto się boi ruskich czołgów? Nasze francuskie helikoptery obrócą je w kupę złomu. Straż graniczna otrzyma indywidualne granatniki p.panc i wyrzutnie p.lot. Zmieciemy tę swołocz już na samej granicy. Głupio mi teraz strasznie,że w Anglii siedzę. Przejrzałem ebay'a i znalazłem faj ...  wyświetl więcej

Co za farsa... Sztuczne problemy rządzący kreują, a po cichu znowu knują jak tu lasy państwowe z dobra narodowego na forsę przerobić i z kraju wyprowadzić...

@_serpico_: Paranoję być może da się leczyć, ale głupoty naszych rządzących już nie.

  Henear,  29/04/2015

Politycy ośmieszają nasz kraj - no ale to nie jest odkrywcza myśl.

@Henear: Fakt, że politycy są durniami nie jest odkrywczy, ale najgorsze to, że stają się nadgorliwi. A ktoś, kiedy powiedział, że nadgorliwość jest gorsza niż faszyzm. Czasami mam wrażenie, że yankee dude za oceanem to tarza się ze śmiechu. Obama, jak ma gorszy dzień to każe sobie wiadomości z Polski pokazywać(nadal nie wie dokładnie co to za kraj i gdzie się znajduje). I wtedy aż płacze ze śmiec ...  wyświetl więcej

  Henear,  29/04/2015

@_serpico_: wejdź sobie na nią i wyluzuj bo widać jest ci to potrzebne.
Analizując twoją krokodylczą nadgorliwość w komentowaniu i szukaniu zaczepki, musisz być bardzo zestresowanym człowiekiem.
I nie, nie jest to zaproszenie do dyskusji.

  Henear,  29/04/2015

@_serpico_:
Dobrze wybaczam, ale następnym razem utnę ci rękę byś nie pisał więcej bzdur.

Cytuje:
"Zajace z PO i PSL odparli inwazje nocnych wilków"...
chyba "odparły"...

  mojra  (www),  29/04/2015

@youngcontrarian: pabiedili

  seta1212,  29/04/2015

Baczność !!! Starsi sierżanci Young i Wide !!! Za znakomite komentarze !! ... Do odznaczenia !! WYSTĄP !! ...Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska