Login lub e-mail Hasło   

Polowanie na adwersarzy czyli o Eiobowej lustracji “poetów”.

Odpowiedź Samozwańczego Eiobowego Rewizyjnego Patriotycznego Inspektoratu Cenzury Obywatelskiej na tekst wierszowany użytkownika "seta1212" pt. "Na adwersarzy".
Wyświetlenia: 737 Zamieszczono 06/05/2015

 Najlepsze recenzje Eiobowej “poezji”, autorstwa pionierów walki postępowych sił Eioby z nonsensownym, ogłupiającym, opresyjnym, bezkarnie się panoszącym i pozostającym poza wszelką kontrolą lirycznym terroryzmem.

 

"Pewien facet, (...) napisał, że wiaterek delikatnie muskał liście rozłożystej lipy, że ptaszęta kwiliły, a strzępiaste chmury przysłoniły sierp księżyca i był przekonany, że jest poetą." -      Leszek M.

 

"MY............to KTO ? .....seta1212.....Co Ci ??"  - z.

 

„@Jan Stasica Twoje slowa wypowiedziales.......do lustra ! Rozumiesz (...)  PS a c.d. poezji wielkiej, to kiedy ?" - z.

 

"Na polu walki zapanowala zlowrozebna martwota cial zywych. 
W tej "srodnocnej" ciszy popiskuje "zielonadroga" twierdzac,

ze nic nie ma, a to czego nie ma tez jest ostatecznie stracone. 
Mistrz Jan S. zdecydowanie stwierdza, ze tego czego nie ma, nie pozwoli sobie odebrac. 
Jak na mistrza przystalo przypomina, ze glowa mimo ze nie jest warta "pozloty" to wyrzucanie 
jej na smietnik nie jest czynem godnym rekomendacji. 
Glowe nalezy niesc wysoko, wzrok kierowac do gory w nadziei, 
ze z tamtad cos spadnie, ale on sam w zakresie dzialan realnych daje zielonej drodze tylko ...wielokropek. 
Z dala i z ubocza "daje glos" egzystencjonalny-postokraglostolowy-wielonarodowo- 
oligarchomafijny minusowicz podtrzymujacy nadzieje mistrza Jana S. stwierdzeniem, 
ze jesli otoczenie mistrza skladajace sie z intelektualno-depresyjnych cwokow 
nie jest w stanie siegnac glebi jego tworczosci, to byc moze ktos w szeregach 
szeregowych pracownikow administracji, swiadomie lub przez omylke, 
wstawi dziela mistrza Jana S. w oddziale Poezji Wielkiej zamiast do sieczkarki." - z.

* * *

Obwieszczene wstępne dla wszystkich użytkowników portalu Eioba:

 W związku z dekretem Samozwańczego Eiobowego Rewizyjnego Patriotycznego Inspektoratu Cenzury Obywatelskiej zabrania się czytania, umieszczania komentarzy i głosowania na publikowane tutaj teksty wierszowane do momentu zakończenia witrualnego postępowania lustracyjnego przeciwko ich autorom. Każdy, kto złamie postanowienia naszego dekretu  popełni akt współudziału w cynicznej i dobrze skoordynowanej dywersji polityczno-ideologicznej i szerzenia intelektuano-duchowej anarchii i tzw. wolnomyślicielstwa. 

Eiobowianie, celem dekretu jest uchronienie was od rozpętanej na naszym portalu przez agentów wpływu uzbrojonych w środki stylistyczne masowego rażenia  wojny propagandowo-psychologicznej. Głównym celem publikowanych ostatnio przez dobrze zorganizowaną i wzajemnie się popierającą "siatkę poetów"  tekstów jest spowodowanie określonej atmosfery w portalowej społeczności  przez manipulację i dezinformację. W konsekwencji ma to doprowadzić do podważenia wiary w dotychczasowy dorobek i program statystyczno-rankingowego odrodzenia Portalu Eioba. Co więcej... antyeiobialny sabotaż w ich wykonaniu ma niszczyć morale, zaniżać ustawowo obowiązujący poziom patriotyzmu wśród jego użytkowników... i sprowokować ich do samodzielnego, niekolektywnego i niekontrolowanego myślenia, co w obecnej epoce kryzysu wszystkich portali dziennikarstwa obywatelskiego jest wyjątkowo niewskazane i niebezpieczne. Przede wszystkim ich celem jest zepchniecie osób posługujących się prozą do wirtualnego getta. Jako zdecydowana 90% większość nie wolno nam do tego dopuścić!

Bądźmy czujni - wewnętrzni, anonimowi wrogowie Eioby nie śpią!

* * *

 Użytkowniku ukrywający się pod agenturalnym pseudonimem "seta1212"

Opublikowany przez ciebie ostatnio prowokacyjny utwór pt. "Na adwersarzy" napisany językiem wiązanym łamie opublikowane niedawno na tym portalu zalecenia Samozwańczego Eiobowego Rewizyjnego Patriotycznego Inspektoratu Cenzury Obywatelskiej. 

 

Uwagi ogólne naszego czołowego analityka-kryptologa:

  

 Autorowi nakazuje się zmienić psudonim literacki, gdyż propaguje on alkoholizm a zwłaszcza wartości intelektualno-duchowe obce naszemu religijnemu kręgowi cywilizacyjnemu jak numerologia i satanizm (1+2=1+2=3).

Autor ani razu nie wzbogacił swojego tekstu cytatem z Pisma Świętego (Nowego Testamentu). Nie oddał hołdu i znaku uwiebienia Stwórcy i łaskawie panującemu nam Królowi Polski Jezusowi Chrystusowi oraz Patronce wszystkich Polaków Najświętszej Maryi - Wiecznie Dziewicy. Tak poważne przeoczenie - graniczące z otwartym ateizmem - podważa naszą rację stanu i nierozerwalny strategiczno-geopolityczny sojusz z Watykanem.

 

Rezultaty analizy literacko-patriotycznej:

Zwrotka pierwsza:

 Utwór przesycony jest pesymizmem i defetyzmem podważając epokowe, cywilizacyjne osiągnięcia naszego niepodległego, demokratycznego portalu i jego pracowitych, ideowo zaangażowanych i zawsze czujnych administratorów .

 Żądamy od autora usunięcia słów pochodzenia wyraźnie niepolskiego utrudniających czy wręcz uniemożliwiających przeciętnemu czytelnikowi Eioby zrozumienie myśli przewodniej i intencji tekstu.

 Porównania poetyckie powinny się odwoływać do roślinności rodzimej  z wyraźnym zabarwieniem eschatologiczno-partiotyczno-martyrologicznym.

(szczegółowe uwagi z zaleceniami i sugestiami oznaczono czerwonym drukiem)

 

"Babrając się w życia prozie,      

(Korzystając z uciech życia)

która emanuje grozą               

(która tryska optymizmem)

ukułem dziś drobną fraszkę

(Pretensjonalna, naciągana skromnośćpowinno być "dobry tekst" . Słowo "fraszka" ma charakter prześmiewczy albowiem trywializuje i deprecjonuje narrację i ideowy przekaz)                                                  

chcąc być wiersza tuberozą."      

(proponujemy: czerwone maki, chryzantemy bądź wierzby płaczące ewentualnie lipę ...

w żadnym  wypadku niedopuszczalna jest kulturowo i historycznie nam obca

symbolika roślinna jak dęby bądź - nie daj Bóg - brzozy...

Poza tym słowo "tuberoza" zbliżone jest fonetcznie do pospolitej trzecioświatowej choroby, która nasza najlepsza na świecie służba zdrowia wyeliminowała tuż po obaleniu systemu ucisku i eksploatacji człowieka przez człowiekiem w 1989 roku.

Zwrotka druga

Promowanie okultystyczno-nihilistyczno-dekadenckich wzorców artystycznych. Propagowanie zażywania narkotyków, alkoholizmu i eutanazji. Promowanie defetyzmu,  pesymnizmu i niedowartościowania.

Bo jak rzekł Witkiewicz Stasio               (Proponuje odwołanie się do wybitnego wrocławskiego

                                                                   poety-patrioty, konesera i analityka słowa pisanego Macieja T.)

                                                                 

gdy na rozum większość głucha:          (wszyscy bez wyjątku na Eiobie słuchają się głosu rozumu)

„łupina mojego ciała                               (każda część mojego zdrowego ciała)

nie wytrzyma żaru ducha”.                    (wytrzyma każdą probę ognia i zakusy szatana)

 

Zwrotka trzecia:

Przedkładanie korzyści osobistych nad  dobrem całej Eiobowej społeczności. Perfidne nawoływanie do bratania się z ideowymi i narodowym wrogami. Dywersantów i agentów podważających Eiobową rację stanu należy eliminować a nie pozdrawiać. W najlepszym wypadku z oponentami należy umawiać się na "ustawki" poprzez wymianę adresów czy numerów telefonu. Kłamstwo o nerwicach płciowych usunąc z powodu odniesień do stanu psychatrycznego niektórych członków Eioby, wyraźnych aluzji do ich rozwiązłości i niedostąpienia błogosławieństwa życia w wiecznym świętym sakramencie z osobą płci przeciwnej i w otoczeniu poczętego z łaski bożej potomstwa . Eiobowa społeczność rasowo i ideologicznie reprezentuje najzdrowszą grupę naszego narodu.

Całą zwrotkę należy przeredagować pod względem semantyczno-patriotycznym albo odrzucić za nieprawdziwe informacje i niewłaściwe treści.

 

"Czując, że się nie dochrapię

znacznych laurów eiobowych,

pozdrawiam antagonistów 

w tym portalu nerwic płciowych."

 

Zwrotka czwarta

Początek zbyt defensywny (celowo robiący negatywne odniesienia do finansowej sytuacji i sposobu zarządzania na portalu Eioba) promuje źle rozumianą demokrację. Prawdziwa cnota nie podlega krytyce!

Znów dominuje defetyzm i brak wiary we własne siły.

Pierwsze trzy wersety przeredagować... ostatni pozostawć w postaci niezmienionej.

Będąc czułym na krytykę,

(za którą dziś nic nie kupię)

biorę śmiało to na klatę,

(Zadaniem zdrowych patriotycznych sił na Eiobie jest zadawanie wrogom ciosów

a nie ich przyjmowanie.)

bo po prostu mam ją w dupie!           

 (Nasi zawsze skrupulatni analitycy Eiobowych tekstów za pomocą wyszukiwarek Google'a i Yandex odnotowali w sieci blisko 8,020,000 rezultatów doskonale wszystkim zrozumiałego zwrotu "mam w dupie", który po użyciu we właściwym kontekście staje się stylistyczną dominantą obalającą wszelkie argumenty ideowch adwersarzy.)

  Niezastosowanie się autora do wyżej wymienionych uwag, poprawek i sugestii zmusi Samozwańczy Eiobowy Rewizyjny Patriotyczny Inspektorat Cenzury Obywatelskiej do wystąpienia z jednogłosna rezolucją na adres Administracji Eioby postulującą zawieszenie jego konta. Jeżeli Administracja odmówi współpracy nasz Inspektorat rozpęta przeciwko niemu 24 godzinną hybrydową kampanię stalkingowo-trollingowo-mobbingowa, która zostanie zawieszona wyłącznie po zastosowaniu sie do naszych twórczych zaleceń i publicznego wykazaniu skruchy przez autora i wygłoszenie na łamach Eioby oficjalnej samokrytyki w przeciągu 14 dni.

Nasza decyzja jest ostateczna i nie podlega apelacji bądź odwołaniu.

 

 Samozwańczy Eiobowy Rewizyjny Patriotyczny Inspektorat Cenzury Obywatelskiej

 

 

P.S.

W związku z tym, że nie wszyscy goście i autorzy tego portalu znają języki obce Inspektorat jednogłośnie przychyla sie do wniosku użytkownika SZKOLENIA.COM aby zamiast zabraniania niepolskich tekstów na Eiobie ich autorzy obowiązkowo opatrywali je tłumaczeniami Google Translatora's jako jedynego bezstronnego i obiektywnego medium.

Podobne artykuły


14
komentarze: 10 | wyświetlenia: 1267
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 945
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1065
12
komentarze: 24 | wyświetlenia: 1190
11
komentarze: 8 | wyświetlenia: 766
10
komentarze: 14 | wyświetlenia: 918
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 810
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 843
10
komentarze: 21 | wyświetlenia: 680
10
komentarze: 40 | wyświetlenia: 760
9
komentarze: 24 | wyświetlenia: 824
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 774
9
komentarze: 4 | wyświetlenia: 693
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 384
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Protestuję! Googlarki tekstów nie promuję! ;) Seta, to jaki ty teraz pseudonim literacki zamierzasz przywdziać???

  seta1212,  07/05/2015

@Skalny Kwiat: Ka hep Kasiu drroooga, pasi mi ta setka i jej nie zmienię hep...
Ale hep fajowa analiza Yonga!
Napisałem już samokrytyczny raporcik do hep Inspektoratu :))

@seta1212:
Seto,
Podejrzewam, ze zarowno powyzszy komentarz (dnia!) jak i Twoja samokrytyka byly napisane pod wplywem alkoholu... a moze nawet samego szatana.
:-)

@youngcontrarian: You know! :-}

@seta1212:
:-)
Now I know you know that I know...
https://www.youtube.com/watch?(...)CouT7b4Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska