Login lub e-mail Hasło   

Wybory - refleksje na gorąco

Na gorąco, bo już można. Pierwsza tura zakończyła się zwycięstwem Andrzeja Dudy. Dla mnie to nie jest wcale zaskoczenie, bo sondażownie skompromitowały się już nie raz. Prawdziw...
Wyświetlenia: 697 Zamieszczono 10/05/2015

Na gorąco, bo już można. Pierwsza tura zakończyła się zwycięstwem Andrzeja Dudy. Dla mnie to nie jest wcale zaskoczenie, bo sondażownie skompromitowały się już nie raz.

Prawdziwym wygranym tych wyborów okazał się Paweł Kukiz. W artykule pisanym wcześniej sugerowałem, że kandydat, który w sondażach oscyluje wokół 15%, naprawdę otrzyma około 25%. Nie pomyliłem się zbytnio. Brawo Panie Pawle! W czasie kampanii on jeden przebijał się z autentycznym, szczerym przekazem. Był prawdziwy. Wierzy w moc JOW-ów, które mogą rzeczywiście przynieść tak potrzebne zmiany ustrojowe. Wydaje się, że Polacy Kukizowi uwierzyli. Piszę to o godz. 22 - wyniki ostateczne mogą jeszcze ulec zmianie. Niezależnie od tego, już teraz należy zapytać, co Paweł Kukiz zrobi w kontekście wyborów parlamentarnych z tym ogromnym kredytem zaufania.

Jeszcze teraz wygrali kandydaci systemowi, ale to już może po raz ostatni.

Na gorąco komentarz dotyczący dziennikarzy. Niejaki Kraśko niemal publicznie wyznał miłość Kukizowi - nie sposób już tolerować tak wstrętnej hipokryzji i konformizmu. Paweł Kukiz po raz kolejny wykazał klasę, nie dając się wziąć na plewy. Co do mnie, po raz pierwszy od lat odczuwam radość i z optymizmem patrzę na przyszłość mojego kraju.

Tyle na gorąco!

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1482
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1632
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1060
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1009
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 892
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 919
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 973
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 814
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 604
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 947
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 801
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 819
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Pozdrawiam.System ma w rezerwie KUKIZA.Za 2 tygodnie finał. Ja zadaję sobie pytanie. Kiedy Polska będzie wybierać na realne " lewo"?Czy Polak zgotował Polakowi taki los?
Przypominam , ostrzegam , (proszę bardzo serdecznie) przed repetycją historiii w Polsce dlatego polecam notkę..."Głód i bieda w Tarnowie."
http://eiba.pl/c1

@Marek Lipski: Ja mam szczerą nadzieję, że system nie ma w odwodzie Pawła Kukiza. Pozdrawiam.

@Jan Stasica: KUKIZ ma stałe dochody od SONY.Jego wygrana oznacza zyski w milionach Euro...dla SONY.Ja również mam nadzieję ale do 2 rundy chcą pozwolić tylko Dudzie i Komorowskiemu,co dla Polski oznacza POPIS....

@Marek Lipski: Będziemy do końca świata skazani na POPIS? To już lepiej zwiewać na antypody.

  kamil30,  10/05/2015

Od dzisiaj Duda i Komorowski jak i ich partie i zwolennicy będą wchodzili Kukizowi w cztery litery :-)

@kamil30: Z całą pewnością. I będą to robić bez wazeliny.

  kamil30,  10/05/2015

@Jan Stasica: Będzie to bardzo komiczny widok - zwłaszcza naczelni opluwacze Kukiza :-)

@kamil30: Nie wiem, czy Kamilu zauważyłeś, w jaki sposób zachowywał się Kraśko. A Olejnik powinna iść na dłuższy urlop, bo ja pamiętam, co wyczyniała w studio z Kukizem.

@Jan Stasica: Nie chciało mi się oglądać tv, widziałem jedynie niewieli fragment.

  Hamilton,  10/05/2015

Tak naprawdę to prawie 70 % Polaków powiedziało Dudzie i Komorowskiego NIE.

@Hamilton Starszy: Licząc frekwencję - tak! Szokuje jednak wynik Pawła Kukiza. I mnie osobiście - raduje!

  Hamilton,  10/05/2015

@Jan Stasica: no to jest nas dwóch utulonych w radości. Miejmy nadzieję, że leżakowanie się skończyło.

@Hamilton Starszy: Ciekaw jestem, jak będą teraz z Kukizem rozmawiać dziennikarze, bo rozmawiać muszą. Wyborcy Kukiza to smakowity kąsek. Polecam nieskromnie mój dzisiejszy tekst z rana na temat dziennikarzy właśnie.

  jotko49,  10/05/2015

Rozpoczęła się gonitwa, drży i ślini się wodzowska sitwa. Przydupasom w mętne oczy strach zagląda niemal smoczy. Rosna serca opozycji, kogo poddać już banicji, czas z pod tyłków wywać stołki, spieprzać z kraju wam matołki. Lecz jak teraz przejąć władzę? wielu krzyczy : ja wam radzę...
Sto pomysłów w każde wejscie...cuda słyszę w całym fejsie;;l
Sam uległem nastrojowi, podpowiadam wię ...  wyświetl więcej

@jotko49: Trzynastozgłoskowiec rodem z Mickiewicza.

@Jan Stasica: dziś na fejsie szarżowałem, tak to z ludem się kumałem, poganiałem starym wodzom, niechaj nam już nic nie szkodzą. Przykumałem paru ziomków, obśmiewając kilku pionków. Kibicując tak Pawłowi krzycząc: gonić, idą nowi... No i prawie się udało, ledwo z życiem uszłem cało. Na dziś starczy, czas odpocząć wiec pozdrawiam, idę spocząć. ;-)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska