Login lub e-mail Hasło   

Globalne ocipienie i chińskie zachwycenie

Walka z dwutlenkiem węgla absorbowanym przez ziemską florę w procesie wegetacji plonów to działanie dziwne i podejrzane.Władcy NWO widocznie wyżywia się sami.
Wyświetlenia: 347 Zamieszczono 22/05/2015

Doradca premiera Australii: globalne ocieplenie to mistyfikacja, a ONZ chce wprowadzić Nowy Porządek Świata

Maurice Newman jest przewodniczącym Rady Przedstawicieli Biznesu działającej przy premierze Australii, Tonny’m Abbott’cie, i jego głównym doradcą w tych kwestiach.

W zeszły piątek (8 maja 2015), na łamach gazety The Australian, Newman opublikował artykuł. Stwierdza w nim, że globalne ocieplenie to mistyfikacja ONZ, którą organizacja wykorzystuje w celu zniszczenia demokracji oraz wprowadzenia Nowego Porządku Świata i jedynej – swojej – autorytarnej władzy na całym globie.

Jego oświadczenie zbiegło się w czasie z wizytą w Australii pani Christiany Figueres, przewodniczącej Programowej Konwencji ONZ ds. Zmian Klimatu.

W swoim artykule Newman napisał, że wskazując na wzrost temperatur modele ONZ pokazują nieprawdę:

„Nikt nam tego nie mówi, ale przez niemalże dwie ostatnie dekady temperatura na Ziemi nie zmieniła się. A to oznacza, że 95% modeli klimatycznych, które łączyły globalne ocieplenie z emisją CO2 pochodzącego z działalności człowieka, jest błędna. Dlaczego zatem ONZ naciska świat, by ten wydawał miliardy dolarów rocznie na politykę związaną ze zmianą klimatu, której nie ma? Może Christiana Figueres zna odpowiedź?”

Według Newmana ONZ wykorzystuje globalne ocieplenie w celu wprowadzenia centralnej władzy politycznej:

„Istnieją nagrania, na których Figueres mówi, że demokracja jest zbyt słabym systemem politycznym, by móc wygrać walkę ze zmianami klimatycznymi. Według niej najlepszym modelem są komunistyczne Chiny.” „Prawdziwym celem ONZ jest koncentracja politycznej władzy, a walka z globalnym ociepleniem może to umożliwić (…) I tu nie chodzi o fakty czy logikę. Tu chodzi o Nowy Porządek Świata kontrolowany przez Organizację Narodów Zjednoczonych, która nie chce kapitalizmu i wolności i wykorzystuje katastrofizm do osiągnięcia swoich celów”.

Newman nie wierzy, by ludzie stojący za „walką z globalnym ociepleniem” chcieli porzucić swój plan.

„To są ludzie z ogromnymi pieniędzmi, którzy nie dość, że trzymają w swoich łapach ONZ, to jeszcze mają potężnego sojusznika w Białym Domu.”

W odpowiedzi na artykuł, Rada ds. Zmian Klimatu wezwała Newmana do wycofania się ze swojej wypowiedzi:

„Jego niezgodne z nauką i konserwatywne poglądy niczym nie różnią się od poglądów ludzi siedzących na forach i dyskutujących o teoriach spiskowych, i nie pasują do osoby na takim stanowisku” – napisano w oświadczeniu. „Podczas gdy główne instytucje finansowe takie jak: Bank Światowy, HSBC i IMF, wsłuchując się w głos najlepszych na świecie naukowców, ostrzegają przed ryzykiem związanym ze zmianami klimatycznymi, główny reprezentant biznesu w australijskim rządzie stoi na przeciwległym biegunie.”

Podczas swojej wizyty Christiana Figueres podkreślała, że Australia musi odejść od węgla, swojego drugiego pod względem wielkości produktu eksportowego, z powodów zarówno środowiskowych jak i ekonomicznych. Namawiała także, aby Australia zagrała wiodącą rolę na spotkaniu klimatycznym w Paryżu w grudniu bieżącego roku, jednakże prawdopodobnie jej starania spełzną na niczym.

Podczas ostatniego spotkania grupy G20 w Brisbane, Tonny Abbot ostrzegał, że posiedzenie w Paryżu zakończy się fiaskiem, jeśli światowi liderzy będą dążyli do uzgodnień, w których o wzroście ekonomicznym będą decydować ograniczenia emisji dwutlenku węgla. Abbott, który w 2009 określił naukę stojącą za globalnym ociepleniem jako „bzdurę”, uchylał swój kraj przed płaceniem podatku węglowego i rozwiązał australijski oddział Komisji ds. Zmian Klimatu. (…)

Zgodnie z Międzynarodowym Panelem ds. Zmian Klimatu (IPCC) w obecnym stuleciu średnia temperatura na naszym globie może wzrosnąć nawet o 4,8°C, co spowoduje susze, powodzie i podniesienie poziomu mórz i oceanów.

Na podstawie:
> http://www.news.com.au/technology/environment/tony-abbotts-chief-business-adviser-thinks-the-un-are-using-climate-change-to-implement-global-authoritarian-rule/story-fnjwvztl-1227347169152
> http://rt.com/news/256861-climate-change-un-hoax/
> http://www.theage.com.au/federal-politics/political-news/maurice-newmans-climate-conspiracy-a-joke-top-un-climate-official-20150508-ggxlga.html

https://xebola.wordpress.com/

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1317
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 981
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 744
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1054
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 560
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1024
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 770
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 426
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 541
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 855
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1372
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 404
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 621
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 466
12
komentarze: 23 | wyświetlenia: 968
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska