Login lub e-mail Hasło   

Módlmy się o uczciwe liczenie gosów

Naród gładko przełknął 3 mln głosów nieważnych, a więc dostał po pysku, próba generalna się powiodła. Niedzielne wybory będą fałszowane w wielu miejscach Polski, w wielu komisjach.
Wyświetlenia: 574 Zamieszczono 22/05/2015

Komorowski już przegrał, ale Duda jeszcze nie wygrał. Niedzielne wybory będą fałszowane. Pozwolimy na to?

Groteskowe próby tłumaczenia, że Bronisław Komorowski czwartkową debatę jednak wygrał nie mają znaczenia. Andrzej Duda zwyciężył  tym razem wyraźnie, doskonale widzą to i sztabowcy Komorowskiego, i jego wyborcy. Widzą, że marną jakością kandydata, mizerną wiarygodnością jego nagłych obietnic  i „charyzmą inaczej” - już niczego nie osiągną.

Pewnie w ostatnim dniu kampanii odpalą jeszcze jakąś rewelację o strasznym Dudzie, choć zacytowanie na finale debaty fragmentu fikcji literackiej prof. Szczerskiego jako dowodu na jego „średniowieczne” poglądy dowodzi już nie tylko chaosu w sztabie tonącego prezydenta, ale wręcz nagłej, zbiorowej zapaści intelektualnej. Bo nie wypada mi wierzyć, że ustępujący prezydent i jego ludzie celowo fikcję literacką przedstawili jako dowód poglądów polityka, który ma objąć arcyważną funkcję w kancelarii nowego prezydenta.

Pozostaje już tylko pomoc towarzyszy generałów Wojskowych Służb Informacyjnych i tych specjalistów, którzy jesienią ub. roku potrafili „wykręcić” 50 proc. głosów nieważnych i 80 proc. poparcia dla swojego kandydata. Oraz innych, zamaskowanych przyjaciół, może tych szkołonych przez putinowską kamandę wyborczą, która uprzejmie udostępniała PKW swój „know how”.

Naród gładko przełknął 3 mln głosów nieważnych, a więc dostał po pysku, próba generalna się powiodła. Niedzielne wybory będą fałszowane  w wielu miejscach Polski, w wielu komisjach. Wyznaczani przez burmistrzów, wójtów, przez urzędy członkowie komisji z okrzykiem „nie będziemy siedzieć do rana!” forsować będą – wbew zaleceniom PKW – liczenie przez każdego członka komisji oddzielnej kupki kart a to daje ogromne możliwości „unieważniania” głosów. Podobnie forsowane jest moda na niepodpisywanie przez członków komisji tej strony protokołu na której są wyniki. Dlaczego?

Jaka będzie skala tych fałszerstw, czy zmienią werdykt wyborczy Narodu - zależy wyłącznie od naszej mobilizacji. Wciąż istnieje spora liczba komisji, w których nie ma mężów zaufania Andrzeja Dudy. Piątek 22 maja jest ostatnim dniem, gdy można uzyskać informacje i zaświadczenia od lokalnych pełnomocników Prawa i Sprawiedliwości i wypełnić funkcję męża zaufania. To naprawdę niewielkie poświęcenie, a gra idzie o stawkę najwyższą.

Można zgłaszać gotowość swej pomocy w RKW (www.ruchkontroliwyborow.pl) , można w PiS, można w komitetach innych kandydatów. Jeśli tego nie przypilujemy, także Ty, tak, dokładnie Ty, Drogi Czytelniku/Czytelniczko, to za kilkadziesiąt godzin dowiemy się, że Bronisław Komorowski „zwyciężył różnicą zaledwie kilkudziesięciu tysięcy głosów”. Berlin i Moskwa odetchną, znów spokój zapanuje w Warszawie.

Andrzej Duda, Beata Szydło i cały sztab – zrobili co mogli, a nawet więcej, naprawdę zrobili to świetnie. Ta wielka, dobra zmiana jest w zasięgu ręki. Teraz Twoja kolej. Uważasz, że jesteś wierny pamięci tych, którzy marzyli o wolnej, sprawiedliwej, uczciwej Polsce? Jesteś wierny przyszłości swoich dzieci? Deklaracje nie wystarczą. Bądź wierny, idź.

Zdjęcie Maciej Pawlicki

autor: Maciej Pawlicki

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1317
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 981
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 743
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1054
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 560
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1024
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 770
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 426
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 541
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 855
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1372
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 404
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 621
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 466
12
komentarze: 23 | wyświetlenia: 968
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

"Niedzielne wybory będą fałszowane w wielu miejscach Polski, w wielu komisjach." - dlaczego tacy prorocy jak Autor jeszcze nie zasiedli na tronach narodów tego świata?

  swistak  (www),  22/05/2015

@SZKOLENIA.COM: tytułem doszkolenia! Kuczma wygrał na Ukrainie dzięki temu systemowi!

@swistak: jasne, gdyby społeczeństwo słuchali proroctw teraz nie mieliby takich problemów. Aż się boję pomyśleć co będzie gdy my nie posłuchamy tych proroctw Autora

  Hamilton,  22/05/2015

"Niedzielne wybory będą fałszowane w wielu miejscach Polski, w wielu komisjach." Jak wygra Duda?
Mojra, ty z nienawiści gotowa jesteś wpieprzyć własny ogon.

  Hamilton,  22/05/2015

Wygra Komorowski - wybory sfałszowane,
wygra Duda - sfałszowane,
remis - sfałszowane,
Jezus - pierwsze uczciwe wybory!
Módl się o zdrowie mojra, na rozum już za późno.

Módlmy się raczej, by głupota nie opanowała całego narodu, bo scena polityczna już przez nią opanowana... Dosyć już mam tej propagandy nienawiści...

  Hamilton,  22/05/2015

@Skalny Kwiat: Tak to jest jak głupo­ta zab­iera się do myślenia.

  swistak  (www),  23/05/2015

@Hamilton Starszy: Wg. Michnika wygra Komorowski. Razem z Tobą ma już pewne dwa głosy.

Z wielkim szacunkiem dla autora artykułu.Proszę serdecznie mi wyjaśnić.Odpowiedzi z braku czasu autora,nie oczekuję ale może ktoś z komentujących ma tego czasu więcej.

Czy autor tak na poważnie czy też w ramach satyrycznych refleksji,podał taki tytuł:"Módlmy się o uczciwe liczenie gosów. Program czyli software PKW było na specjalnych kanałach,czytaj , stronach internetowych a znana firma w

...  wyświetl więcej

  mojra  (www),  23/05/2015

@Marek Lipski: Sondaże Wyborczej, TVN i Radia Zet przygotowują grunt pod cud przy urnie bo wg, nich wygrywa Bul Red Komorowski. Od Boga zależy na co im pozwoli.

  kamil30,  23/05/2015

@mojra: Gdyby Bóg ingerował w ten świat to byłoby zupełnie inaczej ale nie ingeruje z jakichś powodów i pozwala nam na niezalezność, płacenie za swoje blędy i uczenie się na nich. Nie ingeruje w naszą ziemską piaskownicę. Nie ingerował w Holocaust więc dlaczego miałby w polskie wybory? Niestety spora część Pokaków jeszcze długo będzie żyć w ułudzie.

  mojra  (www),  24/05/2015

@kamil30: ingeruje zamieniając zło w dobro. Nazywamy to opatrznością Bożą. Czyli nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

@mojra: Mam inny pogląd - dobro i zło jest nasze własne, wytworzone w toku reinkarnacyjnej wędrówki. Opatrzność to dla mnie to co religia nazywa satanem, hinduizm Brahmanem czyli Kosmiczną Temidą, która dba aby każdy sprawiedliwie płacił za swoje czyny w świecie materii. Bóg się nie wtrąca - i pozwala aby dzieci same odrabiały lekcje w szkole życia.

Gdyby Bóg się wtrącał byłby jak rodzic,

...  wyświetl więcej

to co mojra? Wybory sfałszowane czy nie? :-)))

  swistak  (www),  25/05/2015

@SZKOLENIA.COM: sfałszowane, ale róznica 6% to przepaść nie do zniwelowania dla tchórzy w PKW

@swistak: ehh czyli jednak - bo Grzegorz Braun nie przeszedł do II tury?Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska