Login lub e-mail Hasło   

Plan „Odnowy świata z chaosu”?

„Będziemy musieli uciec się do siły, aby taki osobnik lub osobnicy spełnili nowe wymagania”.-Henry Spaak, jeden z twórców EWG i Generalny Sekretarz NATO
Wyświetlenia: 3.614 Zamieszczono 29/05/2015

Dr Hanrick Eldeman, główny analityk Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej w Brukseli, ujawnił,  że plan „Odnowy świata z chaosu” jest już realizowany. Światowy kryzys ekonomiczny na początku  1974 r. doprowadził do spotkania przywódców krajów EWG, doradców i naukowców w czasie  którego dr Eldeman przedstawił: „BESTIĘ” (ang. „BEAST”) = Brussels Electronical Accounting  Surveying Terminal.

„Bestia” to gigantyczny trzy-piętrowej wielkości komputer, ulokowany w administracyjnym budynku siedziby EWG w Brukseli. Jest to samoprogramujący się komputer, który będzie w stanie rejestrować i kontrolować wszystkie transakcje finansowe na świecie. Planuje się wprowadzenie cyfrowej indentyfikacji wszystkich zamieszkałych na świecie ludzi. Każdy mieszkaniec naszej planety otrzyma swój indywidualny numer składający się z trzech sześciocyfrowych liczb, który będzie niezbędny dla przeprowadzenia jakiejkolwiek transakcji. W ten sposób wyeliminujemy problemy wiążące się ze stosowaniem niedoskonałych kart kredytowych. Taki numer identyfikacyjny będzie dla ludzkiego oka niewidoczny, umieszczony na czole lub zewnętrznej stronie dłoni człowieka. Będzie możliwy do odczytania tylko poprzez stosujący podczerwień skaner w specjalnych miejscach weryfikacyjnych lub handlowych”. (MOODY MAGAZINE)

a

Żyjemy obecnie w epoce komputerów, robotów, elektroniki i mikroprocesorów, których postęp  jest tak szybki, ze ludzie z trudem dotrzymują temu kroku. Czy ten tak zwany „postęp” prowadzić będzie do absolutnej kontroli nad każdym człowiekiem na ziemi pod rządem Rządu Światowego, prowadzącego do totalnej utraty suwerenności i tożsamości?

Obecnie banki pracują nad nowym systemem „pieniędzy elektronicznych” którego celem jest  eliminacja pieniądza papierowego i czekowego. Zwróćmy uwagę na to, co Baronowie Wielkiej  Finansjery już przygotowali dla nas: karty bankowe z mikroprocesorem (Smart Cards), maszyny bankowe ATM tz. bankomaty, bezoddziałowe banki (banki bez kasjerów). Wszelkie operacje bankowe maja być dokonywane przez telefon,  telewizje, czy komputery za pomocą sieci satelitarnej i kontrolowane przez jeden globalny system.

a

A zatem jeżeli ktoś nie będzie chciał się podporządkować nowemu systemowi, nie będzie chciał używać do swoich transakcji kart z mikroprocesorem będzie po prostu pozbawiony dostępu do swojego konta bankowego!  Bez mikroprocesora (microchip) nikt nie będzie mógł nic kupić ani sprzedać.  Mistrzowski plan, przewiduje wprowadzenie systemu komputerowego, który by przydzielił numer  (cyfrowy identyfikator) każdemu mieszkańcowi świata Numer ten będzie niezbędny do przeprowadzenia jakiejkolwiek transakcji, kupna lub sprzedaży, eliminując w ten sposób gotówkę,  czeki, wszelkie karty kredytowe czy debetowe i tzw. „smart cards”. Ten numer będzie zakodowany w mikroprocesorze (biochip) wszczepianym na czole lub zewnętrznej stronie dłoni człowieka.

a

Mikroprocesor ten będzie dla ludzkiego oka niewidoczny, możliwy do odczytania tylko poprzez  skaner (odczytujący aparat) w specjalnych miejscach weryfikacyjnych lub handlowych.

Jeden z przywódców EWG zapytany: „Co się stanie, jeżeli ktoś nie podporządkuje się nowemu  systemowi lub odmówi przyjęcia swojego numeru?” Odpowiedział bez ogródek: „Będziemy musieli uciec się do siły, aby taki osobnik lub osobnicy  spełnili nowe wymagania”. Henry Spaak, jeden z twórców EWG i Generalny Sekretarz NATO  powiedział kiedyś w jednym ze swoich przemówień: „Dosyć już mamy komisji. Nie potrzebujemy następnej To czego nam trzeba, to człowieka takiego formatu, ze będzie w stanie zapewnić pokój i uzyskać posłuszeństwo polityków, oraz wydostanie nas z gospodarczego chaosu, w którym  wszyscy toniemy. Dajcie nam takiego człowieka i wszystko jedno czy to będzie Bóg czy  demon—my go uznamy!” (Moody Magazine).

WYZNANIA DR. SANDERSA – TWÓRCY BIOCHIPU

a

Przedstawiamy wyjątki z artykułu opublikowanego w czasopiśmie NEXUS (Australia), czerwiec-lipiec 1994r. Sa to cytaty z oświadczeń dr Carla W. Sandersa, który był odpowiedzialny za stworzenie „biochipu”.Dr Sanders jest inżynierem elektronikiem, wynalazca, członkiem i konsultantem wielu rządowych organizacji. Pracuje tez dla IBM, General Electric, Honeywell i Teledyne.

„Trzydzieści dwa lata mojego życia spędziłem na pracy w dziedzinie elektroniki, projektując „mikrochipy” dla potrzeb bio-medycznych. W 1968 r. zostałem zaangażowany prawie przypadkowo do badań nad rozwojem projektu dotyczącego leczenia złamanego kręgosłupa u młodej kobiety. W trakcie pracy nad tym projektem wszyscy byliśmy podekscytowani. Byłem naczelnym inżynierem, odpowiedzialnym za praca stu naukowców, jak również za wyniki badań 44 Kulminacyjnym punktem tych doświadczeń był ‚biochip’, który według mnie jest ‚Znakiem Bestii’. ‚Biochip’ jest ładowany dzięki zmianom temperatury ciała, co wyklucza częste zmiany baterii zasilającej Wydano ponad 1.5 miliona dolarów na badania dotyczące znalezienia miejsc na ludzkim ciele, gdzie występują największe wahania temperatury. Pierwszym miejscem jest czoło w okolicach linii włosów, a drugim zewnętrzna cześć dłoni. Pracując nad ‚mikrochipem’ nie mięliśmy pojęcia, ze może być on użyty jako procesor do identyfikacji ludzi. Nasze dzieło miało służyć ludzkości. Kiedy praca nad ‚chipem’ była już zaawansowana, nasi pracodawcy oświadczyli, że wobec  nieopłacalności użycia ‚biochipu’ do leczenia kręgosłupa, trzeba dlań znaleźć bardziej lukratywne zastosowanie. W trakcie dalszych badań zauważyliśmy, że częstotliwość na której pracuje ‚chip’,  ma duży wpływ na zachowanie się człowieka.

Polecono nam wówczas zbadać możliwości manipulacji ludzkimi zachowaniami przy pomocy ‚biochipu’… Okazało się, ze jest to możliwe. Wykazano np., ze przy pomocy ‚bio-chipu’ można powodować wzrost stężenia adrenaliny we krwi. Tego rodzaju ‚mikrochip’ nazywaliśmy ‚Rambo’. W  ‚biochipie’ znajduje się 250 tysięcy komponentów, włączając maleńka baterie litowa. Byłem przeciwny użyciu litu jako źródła zasilania baterii, lecz w tym czasie NASA używała litu do wielu rzeczy.  Rozmawiałem z lekarzem Bostonskiego Centrum Medycznego na temat wpływu skoncentrowanego litu na ludzkie ciało Według niego w przypadku uszkodzenia ‚chipu’, może dojść do ciężkich owrzodzeń. Wycofałem się z prac nad tym projektem, wiele razy jednak byłem konsultantem. Brałem również udział w wielu konferencjach jako ekspert w dziedzinie programowania ‚mikrochipów’. Na jednej z takich konferencji omawiana była sprawa kontroli i identyfikacji ludzi. W tego rodzaju konferencjach uczestniczyli miedzy innymi Henry Kissinger i pracownicy CIA. W miarę  postępu prac nad rozwojem ‚bio-chipu’, najważniejszym punktem badań stało się jego zastosowanie do identyfikacji ludzi. Skupiono się nad problemem załadowania w ‚biochipie’ danych takich jak: nazwisko, wizerunek osoby (zdjęcie twarzy), numer ubezpieczeniowy (SIN), odciski palców, fizyczny opis osoby, historia rodziny, adres, zawód, informacje o rozliczeniach podatkowych i kryminalna przeszłość.

W chwili obecnej do Kongresu USA został skierowany projekt ustawy mówiący o możliwości wszczepienia ‚biochipu’ w ciało niemowlęcia bezpośrednio po urodzeniu w celu identyfikacji. Prezydent USA, na podstawie ‚Emigration Control Act z 1986r., ustęp 100′, może wprowadzić według własnego uznania różne typy i sposoby identyfikacji ludzi – może to być niewidzialny tatuaż albo elektroniczny nadajnik pod skórą.

Zastanówmy się i przyjrzyjmy się tym wszystkim faktom. To co nadchodzi, nie przyjdzie od razu jako wielki szok. Ścieżka prowadząca do tych zmian- została już wytyczona.” !

dr Carl W. Sanders

***************

Obecnie jest już rozpowszechnione w krajach rozwiniętych znakowanie zwierząt domowych i dzikich przy pomocy ‚biochipu’ .Przeprowadzono też próby na więźniach.

W nowym porządku świata nie przewiduje się pieniędzy jako środka jakichkolwiek transakcji. Wszelkie transakcje maja być dokonywane przy pomocy bioczipu (biochip) pod skóra z właściwym dla każdego numerem. Jakiekolwiek naruszenie przepisów rządowych pociągnie za sobą zawieszenie korzystania z bioczipu na odpowiedni okres czasu, w zależności od przewinienia. Osoby, które uznane zostaną przez odpowiednie czynniki za winne naruszenia przepisów państwowych, dowiedzą się o swojej winie, kiedy przyjdzie cos kupić, czy uzyskać jakieś inne usługi, wtedy dowiedzą się, ze ich bioczipy są na czarnej liście i nie mogą uzyskać żadnej usługi ani kupić czegokolwiek…

Osoba bez bioczipu nie będzie mogła dostać pożywienia, nawet wody, mieszkania, zatrudnienia, usług medycznych oraz zostanie wciągnięta na listę wyjętych spod prawa.

KONIEC

FRAGMENT TEKSTU  Z KANADYJSKIEGO PISMA  „ST. MICHAEL”

http://www.chlebznieba.pl/assets/files/pdf/ZNAMIE_BESTII.pdf

Za: http://home.ica.net/~domurad/2000.html

http://www.money.pl/banki/wiadomosci/artykul/dania-rezygnuje-z-gotowki-historyczny-krok,174,0,1786798.html

https://stopnwopoznan.wordpress.com/175/

http://paruzja.info/en/czerwiec-2012/147-01-06-2012-20-15-666-bedzie-wprowadzany-tak-samo-jak-kazda-szczepionka-jego-numer-bedzie-ukryty-w-chipie-do-ktorego-przyjecia-bedziecie-zmuszani

Szwedzka firma wprowadza podskórne biochipy identyfikujące pracownika. Na razie są nieobowiązkowe.

http://www.pch24.pl/szwedzka-firma-wprowadza-podskorne-biochipy-identyfikujace-pracownika--na-razie-sa-nieobowiazkowe,33991,i.html

Elektroniczny obóz koncentracyjny

http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/39650-elektroniczny-ob%C3%B3z-koncentracyjny

Chipy: nowoczesne społeczeństwo niewolników

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/chipy-nowoczesne-spoleczenstwo-niewolnikow-2014-01

http://kontakt24.tvn24.pl/chip-pod-skore-to-oszustwo-rzadu-usa,22560,ugc

Zródło:

http://nowyekran.info/brussels-electronical-accounting-surveying-terminal-beast/

Poniżej widzimy nić tRNA. Ma ona dosyć ciekawy kształt przypominający krzyż.

P.S.

"Już w roku 1998 profesor Kevin Warwick, dyrektor działu cybernetyki, na Uniwersytecie w Reading (Wielka Brytania), wszczepił sobie w ramię chip, z kilkoma mikroprocesorami. Całość miała wielkość perły. Dzięki wszczepionemu chipowi, prof. Warwick mógł bez przeszkód poruszać się po strzeżonym budynku, gdzie otwieranie drzwi było możliwe tylko za pomocą kart magnetycznych. Chip ten komunikował się z czytnikami w drzwiach i drzwi otwierały się automatycznie, ale my ludzie czyli bydło jesteśm ukrywaszy prawdę przed nami przygotowywani by Rządy mieli nad każdym człowiekiem pełną kontrolę, jak chcieli to zrobić Niemcy w czsie Drugiej Wojny Światowej ale się im nie udało. To było 11 lat temu ! W tym roku Intel ogłosił, że nie później jak za 10 lat większość ludzi będzie nosić wszczepiony do mózgu Chip, dzięki któremu jak twierdzą, człowiek będzie mógł myślą sterować praktycznie wszystkimi urządzeniami elektronicznymi. Nikt przy tym nie wspomina, że taki chip będzie w stanie działać obustronnie, czyli także sterować myślami i działaniami człowieka. Jest to tylko kwestia właściwego oprogramowania !"

Podobne artykuły


41
komentarze: 14 | wyświetlenia: 17382
21
komentarze: 9 | wyświetlenia: 34242
34
komentarze: 65 | wyświetlenia: 2996
26
komentarze: 22 | wyświetlenia: 2635
24
komentarze: 37 | wyświetlenia: 12394
22
komentarze: 10 | wyświetlenia: 4579
7
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1853
14
komentarze: 28 | wyświetlenia: 7182
30
komentarze: 10 | wyświetlenia: 4158
26
komentarze: 11 | wyświetlenia: 3329
19
komentarze: 9 | wyświetlenia: 9936
 
Autor
Artykuł  Henear,  29/05/2015

666 na czole i wylane wino, bzdury.
Ludzkość musiałaby zgłupieć jeszcze o połowę by takie chipsy przeszły.

  kamil30,  05/06/2015

@Henear: Chipy juz są i ludzie chipują się dobrowolnie i są tym zachwyceni...

@Henear: Sądząc po Polakach -to już sami idioci,a artykuł zajebisty i bije po nosie katolikom

  swistak  (www),  31/05/2015

Jesteśmy chipowani duchowo. To chrzest i zasilające, przebóstwiające duszę sakramenty. Kto pozbawia się ochrony Boga z pewnością pozwoli sobie wszczepić to świństwo. Na walke z KK będącym materianym znakiem Bożego objawienia i reki wyciagnietej przez Boga dla zbawienia człowieka, idą wszystkie drukowane srebrniki swiata.. Ci co się ocipuja i ociepieją to będą współczesni Judasze.

@swistak: Tak....To fakt. Celem .czipowanie są nie tylko zyski a aboslutna kontrola biologiczna danego człowieka, kontrola jego życia rodzinnego, nawet kontaktów z żoną,tak jak to ma miejsce w wielu już przypadkach poprzez ....smartfony.Praktyczne ale niebezpieczne.Pomijam podsłuchy nawet osobistych rozmów w rodzinie.Władcy Imperii na naszej planecie chcą nawet handlować naszymi organami ,gdyż chi ...  wyświetl więcej

@Marek Lipski: Pozdrawiam-super!

  Hamilton,  01/06/2015

No nareszcie !. Nie wiem czemu te bestie się tak opieprzają. Już 30 lat słyszę, że mają czipować i gwałcić, a tu ani mru mru.

@Hamilton Starszy: Od lat więzniowie w EU z wyrokami do 3 lat,mają do dyspozycji chip lub elektroniczne kajdanki.Każda karta kredytowa tak jak smartfon jest odczytywalna nawet przez "odpowiedni" wlan i saltelity. szpiegowskie jak i przez wywiady.Pomijam znane widgety..Znasz numer telefonu,wiesz gdzie znajduje się właściciel tego aparatu.Laptopy jak PC Made in China,na które się tak narzeka a które ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  04/06/2015

@Marek Lipski: "W Norwegii testowany jest system Zwipe, umożliwiający płatność odciskiem palca czyli jeden krok od chipu,szanowny Panie." Tylko po co chip? Chip miał służyć do identyfikacji, skoro identyfikację załatwia odcisk palca chip staje się zbyteczny. U mnie już nawet sterują klapą od sedesa.

@Hamilton Starszy: A jak to wykorzysta Radio-ma ryja?

  lewin44w2k14  (www),  03/06/2015

Alternatywą jest Międzynarodowa Spółka Konsumencka Ludzi Świadomych!
1. takie zakupy hurtowe!
2. możliwość niepłacenia podatków w żadnym kraju ;D
itd... itd...
Wirtualne Państwo w "Nowym Porządku Świata"... Jak niegdyś PKP w PRL!

@lewin44w2k14: Może więcej o PKP z PRL- łaskawco-slow kilka walnij..

  lewin44w2k14  (www),  08/06/2015

@Szymon Bachir: PKP było niegdyś "państwem w państwie" np "własne":
- służba zdrowia i darmowe leki;
- telekomunikacja;
- energetyka;
- geodezja itd...
Kiedyś się mówiło: "kto ma w głowie olej, ten idzie na kolej"... sam po studiach miałem tam zamiar iść, ale się system zmienił ;D

@lewin44w2k14: Tak.Potwierdzam Pana opinię.PKP miała nie tylko bardzo dobry system organizacji i pomimo opóżnien , przynosiła zyski. Podobny system ma teraz DB w BRD: PKP miała nawet własne spółdzielnie mieszkaniowe co oznaczało również mieszkania dla pracowników,jak i SOK na każdym dworcu. Rodziny kolejarzy, miały zniżki na przejazdy,co było bardzo ważne dla dzieci.PKP miała nie tylko własne pogo ...  wyświetl więcej

Jestem pewien, ze wiele zon chetnie "zachipowalaby" swoich malzonkow celem ich lokalizacji i ewentualnego zapobiegania zdradom malzenskim . Widze spora sfere do naduzyc. Takie biochipy stalyby sie przedmiotem kradziezy (tozsamosci) ... zarowno zmarlym jak i zywym osobom przy uzyciu chirurgiczno-rzeznickich metod...
Lem sie w grobie przewraca...

..Smarfony mają widget,spełniający funkcję już chipa i kontroli.Lem,Orwell, (Jerzy) Afanasjew informowałi i przestrzegali.Niestety są już mobilne ,małe chipy,lokalizujące daną osobę,wraz z...rozmowami.A na życzenie,z bardzo małą kamerką w guziku,krawacie,w zegarku,czapce itd..Niestety odciski palców,można wydrukować i nałożyć na własne palce,więc ta metoda dla banków jest iluzją tak jak iluzją jes ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska