Login lub e-mail Hasło   

Czy to jest pora na NWO?

Jeżeli Wam tak dużo i tak bardzo się nie podoba, to chyba przyznajcie mi rację, że NALEŻAŁOBY COŚ ZMIENIĆ, czyli wprowadzić NOWY ŚWIATOWY PORZĄDEK.
Wyświetlenia: 1.129 Zamieszczono 10/06/2015

...

Czy ktoś powiedział, że na świecie dobrze się dzieje?

Czy ktoś mówi, że sprawy idą w jak najlepszym kierunku?

Dać mi go tutaj. - Niech zezna: - Co go skłoniło do wyrażenia takiej opinii?

Niech się nie lęka. Jeżeli przyzna się po dobroci, nie będzie torturowany.

 

APEL

Jeżeli Wam tak bardzo i tak dużo się nie podoba, to chyba przyznajcie mi rację, że NALEŻAŁOBY COŚ ZMIENIĆ, czyli wprowadzić NOWY ŚWIATOWY PORZĄDEK.

Może po tej zmianie byłoby lepiej.

Jeżeli nie mam racji i nie należy wprowadzać Nowego Światowego Porządku, to wytłumaczcie mi: - Dlaczego dalej ma być tak, jak jest do tej pory?

Ja się Was zupełnie poważnie o to pytam. - Może nie chcecie zmian. Może Wam jest dobrze. Może tylko udajecie, że wam jest źle, żeby wyłudzić zapomogi z Opieki Społecznej. If it’s really in fact, to nie mam do was więcej pytań.

 

Jeżeli jednak rzeczywiście jest Wam źle, to chciałbym zwrócić uwagę na to, że zasady NWO  powinny być przygotowane i przedyskutowane, zanim zostaną wprowadzone w życie.

Jeszcze raz podkreślam. To nie jest żaden żart.

 

ZASADY NOWEGO ŚWIATOWEGO PORZĄDKU POWINNY BYĆ DOBRZE PRZYGOTOWANE I PRZEDYSKUTOWANE ZANIM ZOSTANĄ WPROWADZONE W ŻYCIE.

Jeżeli ktoś z Was ma pomysł, co zrobić, żeby było lepiej, to prosiłbym bardzo, żeby odnalazł mój adres internetowy i przekazał swoje propozycje.

Zapewniam Was, że jest w mojej mocy przekazanie każdej z Waszych sugestii do rozpatrzenia na zebraniu Grupy Bilderberg i innych grup, zajmujących się tym zagadnieniem.

Zrozumcie powagę sytuacji i powagę mojej prośby. Nie zgłaszajcie propozycji naprawy świata na wiecach z udziałem całego Plemienia. Taki sposób postępowania jest nieracjonalny. Na wiecu z udziałem całego Plemienia, wasze propozycje mogą umknąć uwadze mojej i innych osób, które są skłonne do podjęcia działań mających na celu wydobycie Was z tego dołka.

Trzeba podjąć akcję, której efektem ma być zmniejszenie ilości protestów w bogatej Francji, wyciszenie fali jęków w jeszcze bogatszych Niemczech, ..., ..., ograniczenie możliwości przejmowania rządów przez szaleńców w państwach bogatszych i biedniejszych.

 

ZROZUMCIE: - Jeżeli jest źle i Świat zmierza w kierunku katastrofy, to trzeba wprowadzić NOWY ŚWIATOWY PORZĄDEK (New World Order).

A jeżeli jest dobrze i nic nie trzeba zmieniać, to nie pitolcie bez sensu.

   

Adam Jezierski

PS. Gdyby ktoś miał wątpliwości, to na zebraniach Grupy Bilderberg bywa wielu Polaków, Żydów i żydów. Żeby przedstawić swoje propozycje, trzeba zostać wprowadzonym przez osoby wprowadzające, albo mieć wyższy stopień. Nic specjalnie trudnego.

Przeczytaj również: >>> Jaki będzie świat w roku 2050 ?

...

.

Podobne artykuły


14
komentarze: 9 | wyświetlenia: 4919
27
komentarze: 31 | wyświetlenia: 39165
71
komentarze: 34 | wyświetlenia: 10874
52
komentarze: 88 | wyświetlenia: 7862
42
komentarze: 31 | wyświetlenia: 9933
29
komentarze: 22 | wyświetlenia: 51088
27
komentarze: 22 | wyświetlenia: 3336
24
komentarze: 4 | wyświetlenia: 2805
26
komentarze: 15 | wyświetlenia: 4373
22
komentarze: 7 | wyświetlenia: 3991
22
komentarze: 49 | wyświetlenia: 4022
21
komentarze: 11 | wyświetlenia: 4797
21
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1322
20
komentarze: 5 | wyświetlenia: 2607
 
Autor
Artykuł  swistak  (www),  10/06/2015

Będzie jedna owczarnia i jeden pasterz Jezus Chrystus. To jedyny porządek w którym da się żyć!

  mojra  (www),  10/06/2015

Dzięki Opatrzności Bożej, pożyteczni idioci często pracują dla Boga! Dziś gdy nie ma granic dla misjonarzy i dobrej nowiny, by ją głosić w mediach, to czasy o jakich marzyli apostołowie, jak w imperium Rzymskim.

To pora na kopa w dupę, żartownisu.
Przekaż swoim panom żeby się odpierdolili od Polski.
Najpierw sami wykreowali tą złą sytuację a następnie podają rozwiązanie!

@Henear:
Jakie rozwiązanie podają?

@Henear:
Czy pierdolenie to Twoja jedyna kontrpropozycja?

@Adam Jezierski: Jak można proponować NWO?
Artykuł jest chyba prowokacją, bo nie mogę uwierzyć że ktoś o zdrowych zmysłach proponowałby otwarcie przystąpienie do mitycznego NWO, ponieważ "źle się dzieje".
Rozwiązanie podają takie : Silny scentralizowany rząd.Społeczeństwo jako części maszyny.Prawa które ukrócą wolność której sens został wypaczony.Despotyzm absolutny

@Henear:
Czy jest różnica między prowokacją a inspiracją? Jaka różnica?

@Adam Jezierski: To jak różnica między gojem poganinem, marionetką a żydem, częścią "narodu wybranego".Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska